Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LuLilianka

ilu facetów miałoby chęc

Polecane posty

Gość LuLilianka

zbajerowac dziewczynę po to tylko zeby ją przeleciec, i co bylibyscie wstanie zrobic zeby dopiąc swego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
nie mowi o konkretnej osobie mowi o sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
o rany zjadłam 2xE smaczne byly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
panowie nie wierze ze nie macie takich zachcianek, nagle wszyscy tacy swięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
tia jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony Maniek
a co trzeba robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
maniek no wlasnie pytam co byscie byli w stanie zrobic zeby doprowadzic do takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony Maniek
im bylabys ciemniejsza twoje wlosy bardziej kręcone a oczy brązowe tym bardziej bym cie chcial zbajerowac ,a jak ? tego nie wiem, uzylbym calej swojej mocy ,mam nadzieje ze mistrzu Yoda by mi w tym pomógl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
maniek a posunął bys się do okłamywania dziewczyny dlugie tygodnie, wciskania jej kitu typu : jestes niesamowita, bla bla bla ... moze skoczymy razem na weekend nad morze ... ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
przedłurzacz orgazmow czyli zrobilbys wiele zeby ją przeleciec ?a nawet okłamywał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony Maniek
jak by byla tak ladna jak w opisie to to nie bylyby klamstwa a sama czysciutka prawda, a jesli chodzi o kazda inna babke to kazdy facet i tak zbajeruje kazda babke byleby tylko ... bara-bara, niewazne jak niewazne co bedzie mowil, jemu chodzi tylko o jedno to znaczy nam chodzi tylko o jedno :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
to wiem maniek, to wiem ... chcialam tylko potwierdzenia sowich przypuszczen. czy w trakcie takiego bajerowania, rozmow z nią nie sluchacie jej wogole, co ona mowi, jaka jest, tylko jedno wam w glowach, zeby ją zbyknąc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
przedlurzacz jesli wciskasz pannie kit typu : skoczymy w najblizszym czasie nad morze... a wiesz ze to tylko puste slowa, to jest to kłamstwo a nie bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony Maniek
ach to niestety koleżanka nam pomylila pojecia i chodzilo jej o bajerowanie w sensie klamanie a ja myslalem o bajerowaniu w sensie podrywanie i wyszedl z tego bigos :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz...o czym Ty mówisz ? Jak mówię że jedziemy nad morze to jedziemy... Sądzisz że dziś można wyrwać panienkę na obietnicę wyjazdu ? Nad morzem dalej bajeruję.Kocyk,smarowanie olejkiem pleców,molo... A w perspektywie wyprawa z nad morza w góry.i też jedziemy... Więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
maniek nie martw się nie powiem o tym zadnej "bajerowanej " przez Ciebie dziewczynie niech kazda dba o swoj tyłek sama ;) czy kiedy tak wymyslacie te kłamstewka to nie gubicie sie kiedy jest juz kłamstwo a kiedy jeszcze prawda ? czy czasami wasz plan moze uledz zmianie bo np nagle stwierdzacie ze dziewczyna jest fajna i moze warto ją poznac lepiej nie tylko przeleciec raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
przedlurzacz mam na mysli sytuację kiedy np widzisz w pubie fajną dziewczyne i masz na nią ochotę . zaczynasz ją bajerowac ale jedynym celem tego jest przespanie się z nią. tego wieczora nic z tego nie wychodzi ale Ty juz tak sie na nią napialiles ze mowisz sobie :dobra pogadam jeszcze troszke , spotkam sie z nią 2-3 razy i jak da mi d... to sie zmyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
przedlurzacz czyli jest jakies prawdopodobienstwo ze z takiej glupiej zagrywki moze sie wywiazac cos wiekszego na dłuzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie sprowadzam seksu do jednorazowego spotkania,bo uważam że np.przy trzecim razie już coś o sobie wiemy i potrafimy np.wychodzić na przeciw swoim ozekiwaniom oczywiście,żejednorazowe bzykanko nie przekresla "czegoś więcej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
moment, moment , bzyknąłes kiedys panienkę raz i pozniej sie nie odezwałes, czy tylko teoretyzujesz, a sam nie zrobilbys czegos takiego?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
no to mi nie pomozesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
w kólko słysze jacy to faceci są prosci a z moich doswiadczen wynika zupełnie cos innego ze to strasznie pokrętne osobniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLilianka
mam kiepskie doswiadczenia z facetami :o chyba poprostu nie rozumiem waszej psychiki i ciezko mi pojąc jak mozna cos takiego zrobic... dosc szybko sie angazuje w znajomosci a pozniej to przezywam bo mam poczucie straconego czasu i takiej ogolnej beznadziejnosci , mam wrazenie ze to za kazdym razem ze mną jest cos nie tak,choc tak na prawde niczego mi nie brakuje . eeeeee i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×