Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszę zapytać

CZY BYŚCIE TAK ZROBIŁY??????????

Polecane posty

Gość muszę zapytać

Nie macie w ogóle pieniędzy...nie pracujecie ,uczycie się. Macie pierscionek wart ok. 1 500 zł. Sprzedałybyście go? Dostałam Go 1,5 roku temu od swojego wtedy faceta. Teraz musze coś zrobić...moi rodzice nie mają równiez pieniędzy. Firma w której pracował mój tata zbankrutowała...:( Mama zarabia 600zł;/ Porażka straszna.Az mi sie płakać chce. A wiem że chociaż tak mogłabym im pomóc!!! Wiem ,ze moze nie powinnam sprzedawac tego pierscionka. Ale on nie chcial go z powrotem przyjąć. Boże co robić?:(:( Jak pomóc rodzicom???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
sprzedaj, po co Ci taka pamiątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
sprzedaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę zapytać
Takze myslicie ,że sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę zapytać
a ile w lombardzie wezmą? Grosze pewnie, nawet jak moj pierscionek ma certyfikat autentycznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierścionek wyceniony na 1,5 tys dostaniesz jakieś śmieszne pieniądze.Złoto lichwiarze skupują po cenie złomu a za kamienie tez niewiele płacą. Gadam z autopsji.Byłam w podobnej sytuacji, trzymałam pierścionek wyceniony na znacznie większą sumę, na tzw. czarną godzinę.Kiedy usłyszałąm ile mogę za niego dostać ogarnął mnie pusty śmiech.... i nie sprzedałam.... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę zapytać
czyli ile dostałaś? Ja pewnie z 1 500zł dostałabym jakieś 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×