Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana kobieta

ZDRADA! Wybaczyć czy nie?

Polecane posty

Gość oszukana kobieta

Jak uważacie? czy można wybaczyć zdradę a przede wszystkim czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana kobieta
dobre podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASNDRA
NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znam na 100
% z włąsnego doświadczenia - NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana kobieta
nie wiem przestalam liczyc po trzeciej :( wybaczyc? powiedzial ze juz ostatni raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana kobieta
nie podszywać sie KURa jego mać zrobił to po raz pierwszy (i nie jestem do konca pewna że zrobił) ale tak czuję.. i teraz po miesiącu prawie zaczyna się odzywać, że musimy pogadać i takie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie bylam w takiej
sytuacji i nie wiem jakbym tak naprawdę postąpiła. tak czy siak, to sprawa do rozwiazania miedzy toba a facetem wiec raczej nie sugeruj sie opiniami forum.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po miesiącu się odzywa ??? czyli jak mniemam to nie mąż tylko jakiś tam.... w takim wypadku to nie była zdrada a tylko trening przed poważnym związkiem :)) wybacz mu blondynki i szatynki; rudych nie wybaczaj w żadnej konfiguracji damsko-męskiej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na twoj ostatni wpis to ciezko sie dziwic czemu zdradzil, raczej mozna sie dziwic czemu nie odszedl a swoja droga to oczekujesz od forum ze podejmie za ciebie decyzje zyciowe? w oparciu o 1 zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka to ja
nie... nie warto... masz 90 % na to, że zrobi to kolejny raz... a te 10 % to życie w niepewności, nieufność i szukanie dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nigdy nie wybaczyła zdrady, dla mnie nie ma żadnego powodu do zdrady i żadnego tłumaczenia ZDRADA=koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka to ja
a ty allan srallan co masz do rudzielców???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum ma za ciebie
decydować? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu muszę sie wygadać bo jest mi z tym wszytkim co sie wokól mnie dzieje po prostu ciężko, dlatego piszę To był mój chłopak tylko, tyle że 5 lat się spotykaliśmy i co jest najgorsze wczoraj zaginą jego (jeszcze niedawno nasz) pies, 7 miesięczny husky, i on myślał że ja go zabrałam i prosił mnie o pomoc w odnalezieniu jego.. dręczy mnie ten człowiek tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęście oprócz wspólnych planów na przyszłość nic nas więcej poważniejszego nie łączyło, i jestem w tej zajebistej sytuacji że mam dopiero 22 lata. najgorszy jest tylko ten strach przed samotnością w ciągu najbliższych paru miesięcy bo wiem że zapomnieć nie będzie łatwo to był mój pierwszy i jedyny w życiu chłopak z żadnym innym nic mnie nie łączyło bo byłam zajebiście wporządku nawet jak wyjechał na 3 miech za granicę to ja siedziałam w domu i czekałam, czekałam, czekałam prałam gotowałam sprżtałam wszystko zawsze podane na tacy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz franka rude idą na całość i jak będą chciały wziąć to w całej mierze a nie tylko na numer czyt. zdradę / no jak ładna ruda to nie ma siły by jej odmówić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno: dziś taki dużo starszy ode mnie kolega powiedział że W ŻYCIU KOCHA SIĘ TYLKO RAZ mam nadzieję że to nie jest prawdą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wybaczajcie sobie
do bólu, czyż nie tego uczył was jezus? A może nieco pomylili sie cenzorzy kościelni? Zdrada jest niewybaczalna. Facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
posluchaj dziewczyno,powiem to w dosc wulgarny sposob bo uwierz mi,na takich ludzi jak twoj men mam tylko jedno okreslenie "pies":-O wez poszukaj sobie normalnego faceta,blagam cie bo bedziesz cierpiec!:-O poszukaj sobie takiego ktory bedac z toba,kochajac cie ,w ogole nie podnieca sie innymi,zadne go nie pociagaja tylko ty jedyna.Wiem ze brzmi to iracjonalnie i niemozliwie,sama tak kiedys myslalam ze to nierealne dlatego bylam lesbijka,az do czasu gdy nie poznalam mojego Ukochanego i dwoch kolegow ktorzy maja dziewczyny i identycznie jak moj partner:) co kolwiek,kogo kolwiek nie zobacza ani im drgnie hehe.I taki facet nigdy cie nie zdradzi ,bo po co skoro inne go nie rajcuja?Zostaw burego chuja!zostaw tego psa!bedzie cie zdradzal na lewo i prawo!:-O a co bedzie za 20lat?zacznie sie pieprzenie za twoja karte kredytowa mlodych suczek w centrach handlowych :-O bedziesz zyla niepewnoscia,mysla ze taka lafirynda mignie przy twoim chlopie a jemu juz stoji na bacznosc a na jedno jej slowo idzie sie pieprzyc :-O to zwykly kurwiarz!:-O taki to nawet przyjacielem nie bedzie :-O a jak twoim wrogiem nr 1 stanie sie wyuzdana dziwka ktora bedzie pluc ci w twarz to w nim pomocy nie znajdziesz bo skonczy sie to tak ze bedzie ja rżnąl w krzaczorach :-Ozostaw go!jest mi strasznie zal takich dziewczyn jak ty ktorym trafia sie te 80% czyt.zwykle psy!:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
jesli do niego wrocisz to krzyz ci na droge biedaczko :-O zal mi takich nieszczesliwych dziewczyn :-O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sratatatatatata
czy ty aby nie masz jakichs problemów emocjonalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
nie,nie mam problemow emocjonalnych ale przyznam szczerze :D skacze mi cisnienie jak czytam jak takie biedne panny cierpia przez takie zera :-O ja przynajmniej patrze na swiat takim jaki jest,nie oszukuje sie ze kazdy facet to aseksualista wierny swojej kobiecie bo tak w wiekszosci przypadkow nie jest!robie wszystko zeby bylo mi w nim jak najlepiej i daje rady innym.A ty co tak przejmujesz sie moja psychika lepiej zajmij sie soba i swoimi problemami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×