Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana kobieta

ZDRADA! Wybaczyć czy nie?

Polecane posty

ale baba ma rację z grubej rury, ale szczerze wiem ze nigdy nie bylam dla niego idealem urody i te durne tapetki z modelkami w komorce.. zamiast mojego zdjecia alez mnie to zawsze moglo wkurwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze pewnie SRATATATATATa sie napatrzyłaś na takie związki i na wylewające tony łez w poduszki dziewczyny masz rację i chę żeby tak się stało bo ten człowiek mnie kiedyś do obłędu doprowadzi, albo do grobu i tak się to wkońcu skończy A co do określenia ZERO.. sama widzisz - człowieka nie znasz a trafiłaś w sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od tego
czy będziesz umiala z tym zyc, bo nigdy nie zapomnisz. nie pytaj nas o zdanie, bo my nie jestesmy na twoim miejscu, to twoje zycie i ty będziesz dalej sama pchac ten wozek, cokolwiek postanowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo.. całe szczęście że w moim wózku jest jeszcze mało gratów i narazie jakoś daję radę powiedzcie mi jedno, czy na prawdę uda mi się jeszcze raz zakochać i kiedyś zapomnieć o tym człowieku.. potwierdzcie że w życiu NIE kocha się naprawdę tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zajebisty temat
ja nie wybaczyłam, zabrałam co moje i idę sobie dalej przez życie, już całkiem radośnie.... a zdradzaczowi pozostały tylko tanie dziwki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od tego
spokojnie, uda ci się jeszcze zakochac w przyzwoitym facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zebyś wiedziała że poszedł z taką szmatą że aż mi wstyd jak mi ktoś coś na ten temat mówi a ten palant dalej mi wpiera,ze to KOLEŻANKA:D śmiech na sali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiesz na pewno , to co sie zastanawiasz czy powinnas wybaczyc czy nie.moze go krzywdzisz... raz sie moze zdarzyc kazdemu, to slabosc czlowieka, chec zdobycia doswiadczenia, jesli staloby sie to jego hobby to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat teraz mam wspaniałego faceta, jesteśmy już ponad 2 lata razem, a wcześniej dwóch mnie zdradziło i odeszłam od nich teraz jestem zakochana i szczęśliwa, myślę, że i Ty trafisz na swoją połówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×