Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość randkowiczka.............

typy facetów na potralach randkowych...

Polecane posty

Gość randkowiczka.............

Jako bywalczyni portalów randkowych dokonałam kilku obserwacji co do tego jacy są spotkani tam faceci: 1) całkiem normalnie, fajni, mili sympatyczni- nawet udało mi się spotkać takich dwóch ale cóż nie zaiskrzyło 2)szukający seksu- bez komentarza 3) szukający dziewczynę na siłę Zbytnich doświadczeń co do tych drugich nie mam bo takowych spławiam od razu. Gorzej z tymi z punktu trzeciego. Ja mam latek 24, nie czuję się szczególnie nieszczęśliwa z powodu mojej samotności. Sympatię traktuję na luzie jako kolejną możliwość poznana kogoś fajnego, a nuż spotkam miłość swojego życia... A jak nie no cóż trudno. Ale mając tyle latem ile mam staję się adresatką maili mężczyzn z przedziału wiekowego 25-30 którzy na siłę szukają laski. Zaczyna się niewinnie, jakieś meile itp. Ale czasami się rozmowa nie klei, ja widzę, że to nie ma sensu, a taki dalej w to brnie bo mu się moje zdjęcia podobają. Kilku z nich mi ostentacyjnie powiedziało, że szukają dziewczyny. Tylko ja nie mam zamiaru być czyjąś dziewczyną, bo ktoś chce mieć dziewczynę po to by mieć. A jak takich trudno spławić... Masakra... Macie może jakieś ciekawe doświadczenia co do typów przesiadujących na portalach randkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×