Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala cytrynkaa

???????????????????Jakie meble polecacie ??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość terka d
Fajne meble, ale te w mebledoktor24.pl bardziej nam jednak opowiadają, sa tak jak chcemy z litego drewna. Te ich kolekcje to coś pieknego, a modern i classic wymiatają, aż chce się na nie patrzeć. A tak w ogóle to jak porównać z innymi sklepami to dochodzę do wniosku, że wcale nie sa takie drogie, wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep meblowy na edinos.pl. Bardzo dobra obsługa, dbają o zabezpieczenie mebli przy dostawie, można się dodzwonić, odpisują na maile, oby więcej takich firm w internecie działało to świat byłby lepszy ;) Szczególnie polecam ich fotele tapicerowane, wysoka jakość, modny design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupowałem w Kieleckiej meble pare miesięcy temu, teraz mam piękny odpicowany salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaOreiroooo

Ja kupiłam meble od Kieleckiej Fabryki Mebli zarówno do sypialni, jak i do pokoju dzieci 🙂 Super wykonanie, polecam każdemu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiruS

zależy w jakim stylu, do jakiego pomieszczenia i oczywiście jaki budżet chcesz przeznaczyć. Jak nic cię nie ogranicza to może zajrzyj do Home Concept w Warszawie albo Katowicach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delina

Najlepiej rozejrzeć się za firmą, która wykonuje solidne meble drewniane. Taką firmą na pewno jest http://www.meblesosnowe.eu/ Sama mam meble od nich w swoim domu i jestem z nich bardzo zadowolona. Świetnie się prezentują i wiem że będą mi służyć przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz88

Bardzo fajny zestaw do pokoju dziecięcego lub dla nastolatka Lido. Wyjątkowo udane meble a cena jak sprawdzałam bardzo przystępna http://wszystko4u.pl/meble-lido/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Warto zajrzeć do sklepu Kielecka Fabryka Mebli, sklep internetowy posiada bogatą ofertę mebli, mogę powiedziec ze mele są naprawdę bardzo solidne. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlawymagajacyuch

Ja moge polecic firme Woodena Design - najwyzszej jakosci meble dla wymagajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisooa

A z mojej strony mogę polecić ich edinos.pl już dwa razy zamawiałam od nich meble i wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam sklep jokodecor.pl znajdziesz wszystko do swojego domu, meble, łóżka, lustra oraz różne dodatki w super cenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak szukasz dobrego sklepu to zajrzyj na meble-allegro.pl, mają fajną ofertę, dużo ciekawych mebli. Z tego co widziałem to oferta naprawdę bardzo szeroka i proponują praktycznie każdy rodzaj do każdego pomieszczenia więc na pewno uda Ci się kompleksowo wyposażyć wnętrze. A i ceny naprawdę przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaawaczak

U siebie mamy meble, które zamawialiśmy z firmy meble-kd.pl . Poleciła nam ich koleżanka, która wcześniej zamawiała dla siebie. Pod względem jakości wykonania jak i samej ceny - ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Wszystko idealnie spasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja z całą pewnością polecam firmę Meblere  gdzie salon znajduję się  w Tychach niedaleko Mikołowa i Pszczyny. Meble z firmy Meblere  są bardzo trwałe i robione z pomysłem.  Ja osobiście  kupiłem u nich super sofę do salonu a już w przyszłym tygodniu  zamawiam  u nich meble kuchenne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip K.

Ja kupiłem dla syna fajne biurko w Kieleckiej Fabryce Mebli, jestem zadowolony, syn i żona również, to była niespodzianka, nie spodziewali się 🙂 Trzeba przyznac, ze dobry salon, duza oferta jesli chodzi o meble. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollkaana

Może warto byłoby rozważyć meble modułowe? Ich budowa sprawia, że w łatwy sposób możemy je dopasować do konkretnego pomieszczenia. Niezależnie od tego jak dużo przestrzeni mamy do dyspozycji. Sami ostatnio takie zamówiliśmy od www.euro-stal.com.pl i sprawdzają się znakomicie. Solidne i dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzynipromocji

Jakie meble to już zależy tylko od Ciebie jakie byś chciała, ja osobiście meble do całego domu zakupiłam tutaj. W Swojej ofercie posiadają szeroką gamę mebli w kazdym stylu w przystępnych cenach https://meblemilano.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość moich znajomych mówi, że chcą mieć oryginalnie urządzone mieszanie a w końcu większość kupuje takie same meble w IKEA, bo są łatwo dostępne. Ja zadałam sobie nieco więcej trudu. Szperam po blogach meblowych i tam znajduję sporo ciekawych informacji, jak np u meble-izabela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Kielecką Fabrykę Mebli. Dobry kontakt a przede wszystkim profesjonalizm wykonania z dbałością o każdy szczegół. Wszystko najwyższej jakości, starannie wykonane i dopasowane. Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie w cenie adekwatnej do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że większość mebli to jeden styl, ja szukałam czegoś wyjątkowego. Wzięłam regał na książki marki Xooon z kolekcji Myland i stolik kawowy Label51, to wszystko z outletu Meble KleRo w Opolu. Ceny dużo niższe, a meble mają przepiękne i co ważniejsze niepowtarzalne. Takich miejsc warto szukać, jak zależy Wam, żeby urządzić przestrzeń w oryginalnym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę www.POLANOMEBLE.PL Meble są naprawdę świetniej jakości i do tego w rozsądnej cenie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę www.POLANOMEBLE.PL Meble są naprawdę świetniej jakości i do tego w rozsądnej cenie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×