Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala cytrynkaa

???????????????????Jakie meble polecacie ??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość gość
fajne meble i w dobrej cenie są w Agacie, zamówiłam zestaw mebli i wielki narożnik , czekałam tylko 4 tygodnie. meble sa piękne, ładniejsze niż się spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka 809
Mogę polecić naprawdę ciekawe i w sumie nawet tanie mebelki z Meble Hot. Niedawno po raz kolejny składałam u nich zamówienie tym razem to takie łóżko http://meblehot.pl/lozka-tapicerowane/941-stylowe-lozko-do-sypialni-dona-z-pojemnikiem-na-posciel.html . Przyznaję, że jest super wygodne i w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej niż na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie meble muszą być naprawdę porządne i warto w nie inwestować. Na pewno od początku do końca robione ręcznie bo wtedy ma się gwarancję na lata a poza tym już na pierwszy rzut oka widać że to nie byle co. Niedawno kupiłam takie w stylu Chesterfield w Scarlett www.scarlettmeble.pl i jestem bardzo zadowolona bo wyglądają elegancko ale jednocześnie bardzo dobrze wpisują się w nowoczesne wnętrza. Jak ktoś przychodzi to często pyta skąd mam taki ładny komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milia55
Świetne rzeczy mają w Mebel Partner, kojarzysz może ten sklep? Wiem, że działają na allegro, ale sprzedają też przez swoją stronę - www.mebel-partner.pl Meble designerskie, z pomysłem, nowoczesne, w zasadzie do każdego pomieszczenia. Ja tutaj ostatnio zamawiałam hokery i stół do jadalni. Super jakość materiałów, bez chińskich półproduktów o wątpliwej trwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka29
Można pogrzebać w necie. jest tego całkiem sporo. Zastanawiam się nad meblami lemonkid które znalazłam w googlu. Wyglądają pięknie i inaczej ale nie są najtańsze…. www.lemonkid.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia767
Ostatnio szukałam w internecie możliwości zaprojektowania i wykonania mebli w jak najszybszym czasie do mojego gabinetu - najlepszym rozwiązaniem okazały się TetaMeble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balika 109
Pewnie, że lepiej jest kupować w sieci, można trafić na o wiele większe promocje i ciekawsze mebelki od tych w sieciówkach. W zeszłym tygodniu zamówiłam w sklepie domizdrowie.pl sobie świetną ławę, a właściwie to stolik do salonu. Idealnie będzie mi rozmiarem i kolorem pasował do narożnika i pozostałych mebli. Podoba mi się też ta dodatkowa półka, dobre miejsce na przechowywanie pilotów i gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne rzeczy mają w Mebel Partner, kojarzysz może ten sklep? Wiem, że działają na allegro, ale sprzedają też przez swoją stronę - www.mebel-partner.pl Meble designerskie, z pomysłem, nowoczesne, w zasadzie do każdego pomieszczenia. Ja tutaj ostatnio zamawiałam hokery i stół do jadalni. Super jakość materiałów, bez chińskich półproduktów o wątpliwej trwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaczu
stosunkowo tanie meble są w aaaameble.pl - ja za meblościankę zapłaciłam coś 1800 zł, dostawa darmowa. Jak się trafi na promocję to jeszcze taniej wychodzi. A w zestawie miałam witrynę stojącą, dwie półki, szafka RTV i witrynka/szafka do zawieszenia. To są niemieckiej jakości meble, zamawiałam przez neta. Stoją już 3 lata - nadal jak nowe. Ja mam białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że takie meble masz do wybory w agacie. My też tam kupiliśmy krzesła stół i inne potrzebne do salonu i jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka777
ja bardzo cenię sobie minimalizm, dlatego jesli wybieram meble to style i bardzo proste. Podoba mi się styl skandynawski bo jest stonowany i dokładnie cos takiego trafia w mój gust. Sama ostatnio kupiłam regał z pojemnikami https://www.meble-aldo.pl/ . Takie regały mogłabym mieć w całym mieszkaniu bo są proste i praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proponuję zakupy mebli w sklepie wysyłkowym internetowym http://www.nameblowej.pl/ bo raz to fachowo doradzają bez ściemy dwa mają mnóstwo nowoczesnych i klasycznych mebli robionych w Polsce a trzy można negocjować i uzgadniać odpowiedni dzień przywiezienia - polecam wszystkim ten sklep z meblami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi się podoba nowoczesny styl, ale np. fotel i pufkę mam w tylu retro i to w połączeniu z resztą nowoczesnych mebli wygląda świetnie. Meble kupione w agacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja553
A my ostatnio kupiliśmy bardzo ładne meble ze sklepu https://zamowmeble.pl/ Do kuchni i salonu. Zależało nam na czasie, więc ucieczyła nas darmowa i szybka dostawa i naprawdę dobre ceny mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcio
Na razie to tylko nasze łóżko wymaga i to koniecznie wymiany. Byliśmy w kilku salonach ale wiecie co te ceny po prostu nas przeraziły, to jakiś koszmar. Zaczęliśmy szukać w sieci i chyba się udało, bardzo się nam ten model podoba https://meblujdom.pl/lozko-gant-signal-id6445.html . Prawda, że ładne takie proste bez zbędnych ozdób i idealnie będzie nam pasować do skandynawskiego stylu, który mamy sypialni. Z tego co wstępnie z nimi rozmawialiśmy to z wyborem materaca nie będzie problemu bo pomogą nam dopasować. Chyba się nam udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorta11
A kto teraz kupuje w sieciówkach, w których nie dość, że drogo to wszystko wygląda identycznie, a i jakość została gdzieś w tyle. Oczywiście, że tylko w sieci warto kupować. My już od dawna przenieśliśmy się do Meble Hot, to producent więc jest jeszcze taniej. Tez bedziemy teraz kupować łóżko do sypialni i już nawet upatrzyliśmy sobie z najnowszej kolekcji, ale jest piękne z wysokim pikowanym zagłówkiem, na dodatek pomogą nam jeszcze dopasować odpowiedni materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W myślisz, ze w sieciówkach to nie ma mebli renomowanych producentów??? My kupiliśmy w Agacie meble bydgoskie i gali colezzione, a tych marek chyba nie trzeba reklamować, co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RównyGość
Jak dla mniej zamożnych to sieciówki ja dla bardziej to niesieciówki tylko jakiś exkluziw. A może po poradę tutaj http://meble.trakbet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię dobry styl we wnętrzach. W swoim wnętrzu postawiłam na styl Mebli prowansalskich Palida - https://milemaison.pl/Meble-Aluro-Palida bardzo mi się podoba ich kolor wręcz jasnopopielaty mają dosłownie sielski charakter to mnie urzekło w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martttt
Bardzo jestem zadowolony z zestawu Muza jaki kupowaliśmy do hotelu od marki Meblomex. Eleganckie szafki nocne, podwieszane półeczki, wszystko to wygląda zgrabnie i lekko. Akurat zamawialiśmy wersję z nakładką tapicerowaną, ale można się też zdecydować na opcję bez. Kontakt z wykonawcą na plus, nie trzeba było długo czekać na odpowiedź mailową, dogadaliśmy się też dość sprawnie w kwestii ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieciówkach jak np. agata jest ogrom mebli bardzo wielu producentów, meble są porządne a na prawdę kiedy nie jestem tam to jest pełno ludzi. Więc nie mówmy, że nikt nie kupuje w sieciówkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam salon w klasycznym stylu i zamierzam kupić takie meble w Agacie, tam mają świetne drewniane stoły i to w dobrych cenach, nawet już wybraliśmy piękny zestaw, pewnie zaraz po świętach kupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój styl to nowoczesny styl i tak też mam urządzone mieszkanie. Meble w większości z agaty, porządne i bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam meble IKEA. Urządzając mieszkanie kupiłam dużo mebli z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje zazwyczaj Meble FORTE, sa w Agata meble i Abrze, FORTE sa najlepsze ogolnie w Polsce a ostatnio maja coraz ciekawsze kolekcje, nowoczesn i klasyczne rozne http://www.forte.com.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×