Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alalalalalala

weszlam na jego skrzynke,znalazlam maile,ktore tam byc nie powinny

Polecane posty

Gość alalalalalala

jak mu powiedziec,ze o nich wiem,ale zeby sie nie domyslil,ze weszlam na jego poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalala
od bylej,sa one z 2006 roku,byli ze soba 7 lat,rozstali sie rok temu.sa one przeniesione do archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalala
tak naprawde to mi nie zalezy,co on sobie pomysli,bo to,ze ma te maile jest duzo gorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalala
noo dobra,ale po kiego grzyba one sa zachowane w archiwum? najchetniej bym je wykasowala i mu o tym powiedziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
zrób dyskretny "format c" i zobaczysz ze maile znikna :P a tak w ogóle to co Ci to przeszkadza ze on ma stare maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
po jaka cholere wchdzilas na jego skrzynke? nie slyszalas o tajemnicy korespondecnji? to chore jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mowia "czego oczy nie widza temu sercu nie zal" ja tez troche zaluje ze dowiedzialem sie z podobnego zrodla (archiwum gg) bo to byl cios...ale dzieki temu rozmydlilo mi oczy ze wszystko wygladalo w porzadku a dzialy sie rozne rzeczy i zwiazek trzebabylo zakonczyc... proponuje szczera rozmowe u mnie niestety takiej nigdy niebylo Ale jak niema w nich nic takiego to sie nie przejmuj tylko faktem ze sa od bylej...moze zostawil z sentymentu czy szacunku, tak sie zcasem robi choc sie juz nie jest razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"proponuje szczera rozmowe " Kretynka założyła temat, a debil jej odpisał i otrzymujemy dialog \"na poziomie\"... Szczerą rozmowe? :D:D:D Na jaki temat? Wpieprzania sie na cudze skrzynki? Kolejna kobieta bluszcz chcąca zawłaszczyc faceta, jego teraźniejszosc, przyszłosci i nawet przeszłosc, całkowicie dla siebie... Na miejscu faceta apierdolił bym autorke zdrowo, a z najpikantniejszych fragmentów maili zrobił sobie tapete w kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, że masz jazdy o jakies maile sprzed trzech lat, kiedy z Tobą jeszcze nie był, to jeszcze bezczelnie kopiesz po prywatnych rzeczach swojego faceta - normalnie porażka a czemu Ty w ogóle wlazłaś na tę jego skrzynkę pocztową? - miałas chociaz jakiś mglisty powód, czy tak z czystego świństwa go inwigilujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykasuj i mu nie mow, co on sobie wyobraza jakies sentymenty ma, przeciez jest z toba nie z byłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mi ktoś z premedytacją wykasował bez pozwolenia jakieś maile, to grubo bym się zstanowiła nad tym, czy mam z tym kims czego szukać w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
klaudko, no właśnie liczę na to że ona to zrobi, a koleś przejrzy na oczy :P tylko wiesz, potem będzie nie ze "rzucił mnie bo mu sprawdzałam pocztę" tylko "rzucił mnie bo wciąż mysli o byłej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potem będzie nie ze "rzucił mnie bo mu sprawdzałam pocztę" tylko "rzucił mnie bo wciąż mysli o byłej"" dokładnie :D dlatego to, co tutaj pisze o swoich problemach wielu ludzi zawsze trzeba podzielić przez dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam mejle od byłych
na skrzynce i co z tego? mam przeryć się przez setki różnych listów żeby je wykasować? jakby mój facet mi wszedł na pocztę, i miał o to pretensje to bym go wyśmiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo trzyma jakies glupie maile od sowjej bylej bylo minelo teraz jest z inną i poco mu te maile bez sensu to ja bym sie zastanowila czy chce z nim byc jak mysli jeszcze o bylej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalala
no,byla szczera rozmowa,nie opierdolil mnie:Dje mi z reki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam zrobić....
Mój facet przechowuje pakiecik listów i zdjęć swojej byłej już ponad 10 lat... OK, ja też mam taki sam pakiecik :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bez sensu to ja bym sie zastanowila czy chce z nim byc jak mysli jeszcze o bylej" no proszę jaka piękna kobieca interpretacja sytuacji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam takie coś, to tym bardziej sie cieszę, że nie jestem facetem i to nie ja musze się użerać z kobietami, ale facet ze mną :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes stuknieta
po choinke wlamujesz sie na jego skrzynke wiesz co to znaczy?poprostu sprawdzasz go bo nie masz zaufania do niego ale najgorsze jest to ze nie czujesz sie wartosciowa kobieta i masz jakies kompleksy jesli sprawdzasz jego korospondencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sama kiedyś sprawdziłam facetowi poczte ,ale to dlatego ,że mnie zdradzał, potrzebowałam jak głupia potwierdzenia Ale w normalnym związku? Powinnaś mu ufać , jeśli nie zawiódł Twojego zaufania nie widze powodu dla którego miałabyś mu grzebać w prywatnych rzeczach, w sumie po zdradzie to też nie jest fair, ale mój błąd." jezeli to bylo przed wami i nawet jak jest tam cos co Cie niepokoi do daj temu spokoj BO TO BYLO PRZED WAMI :] ale jezeli by bylo w trakcie zwiazku i jeszce cos tak jak napisala Pani nademna to mozna sie zainteresowac, zeby uniknac moze ponziejszuych klamstw zyja w niewiedzy. Rozmowa napewno pomaga, o ile bylo przed wami nie powinno byc problemu, jezli aktualnie to moga byc niejasnosci...ale sam bym zostawilem wiadomosci od bylej, i z pamieci ze byla nie usune, nawet jak bedzie nastepna...ale wkurzylbym sie za usuniecie tego nawet jezeli juz KONIEC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
"bez sensu to ja bym sie zastanowila czy chce z nim byc jak mysli jeszcze o bylej" a nie mówiłam że tak będzie? :D co prawda nie autorka ale popis bystrości jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×