Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirekkk

28 lat i 190 tysiecy zl oszczednosci

Polecane posty

Gość mirekkk

mieszkam samodzielnie w wynajetej kawalerce czy jestem dobra partia na meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekkk
ps.szukam dominującego bearsa na żone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekkk
ten wyzej to podszywacz i gwoli scislosci, nie chwale sie tak tylko pytam czy to dobrze o mnie swiadczy i kobietom imponuje, czy tez : a. pieniadze NIGDY nie maja zadnego znaczenia B. moje pieniadze wcale nie sa takie duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie
o mnie? 24 lata, na utrzymaniu rodzicow i 20 000 na razie w oszczednociach. (pieniadze od malego gromadza dla mnie rodzice). zalosna jestem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy ci napisza
ze pieniadze nie sa najwazniejsze - gowno prawda trzymaj sie tego chlopie to wyrwiesz najlepsze towary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, nawet jakbyś miał 10 razy więcej a jesteś wymoczek bez charakteru to jesteś bez szans... chyba że chcesz jakiejkolwiek kobiety, są takie co to kasa im wystarczy ale nie liczyłabym wtedy na wielką miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia88
to zalezy co dla kogo jest najlepszym towarem bo jesli jakas zdzira ktora na kase leci to sam "mirekk" powinien sie nad soba zastanowic i o co mu chodzi okreslic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 mln
na koncie i 6 martwych murzynów plus 1 arab :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
190 tysiecy zl oszczednosci to nie jest znowu tak bardzo dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranna
do tak szczerze. bierz przyklad z kumpeli zamiast pisac jaki on jest niezaradny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhxgfs
po co wynajmujesz mieszkanie? nie możesz kupic swojego? dla mnie nie liczy się ile masz teraz pieniędzy, liczy się, czy cos robisz teraz by je mieć nadal. Mozna miec pieniadze i je wydac w miesiąc, a można pracować i mieć pieniądze cały czas. Jeżeli nie pracujesz to nie jestes dobrą partią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekk a to ty jak tylko spotykasz kobiete to wyskakujesz z tekstem jak gruby masz portfel?:o lekko buraczana zagrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian wielki
moze i buraczana ale ma o czym mowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem - ile mu moze zając powiedzenie zdania : mam 28lat i 190tys oszczednosci,mieszkam sam oczielnie w wynajętej kawalerce . ????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian wielki
sami nie ma na co liczyc bo jest na topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człopczeee
nie masz nawet własnego mieszkania, za te 190 kawałków nie kupisz nawet kawalerki 100 km od Suwałk, więc cóż one tak naprawdę znaczą? Partią możesz być niezłą jeśli posiadasz jakieś walory osobiste i dodatkowo potrafisz tę kasę szybko i uczciwie pomnożyć lub s a m o d z i e l n i e do niej dorobić w jakimś zamkniętym przedziale czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uważam
kotek, nie masz mieszkania własnego.. a samochód jaki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do guaranna-->sek w tym,ze dziewzyna pracuje w holandiiod paru lat...ja w tym czasie skonczylam studia w polsce,teraz robie kolejne w holandii....dopiero przyszloscpokaze,ktory system lepiej sie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASNDRA
jak na osobę w twoim wieku i posiadającej własne M , tak najbardziej jesteś dobra partia ale jeszcze jedno nie mniej ważne....WYGLĄD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASNDRA
Sorry, M wynajęte więc jakbys kupił za ta gotówkę to wtedy 0 oszczędności więc juz mniej ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam samodzielnie w wynajetej kawalerce czy jestem dobra partia na meza? TAK !!! Po zmaskowaniu swojej nawymiarowej tuszy pod dresem adidasa i załozeniu butów na koturnie które ukryja ten twoj 150 zm wzrost to mysle ze tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×