Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamdołaa

jestem ładną i wrażliwą dziewczyną

Polecane posty

Gość mamdołaa

nigdy nie skrzywdzilam żadnego faceta, zawsze jak koleś miał jakieś powazne zamiary a mi się nie podobał to zawsze na początku mówiłam o tym szczerze i nigdy nie zwodziłam nikogo za nos ani nie oszukiwałam i nie zdradzałam:O a gdy spotkałam swoją miłość zostałam zdradzona i wykorzystana:O tak samo było z kolejnym: ostatnio w necie poznałam takiego pajaca ale on mnie potraktował jak lalkę na otarcie łez bo jego ex go zdradzała:O kopnął mnie w dupę swoim milczeniem bo okazałam mu cień swojej sympatii. Nienawidzę was za takie zachowanie, teraz będe dla was zimną suką:O Juz nigdy nie będę szczera, nawet dobrzy faceci bywają nieszczerzy- naprzykład nigdy nie mówią wprost że tkwią w toksycznym związku a nowopoznaną dziewczynę traktuja jak lalkę na otarcie łez:O PS> Na temat swojego wyglądu nie będę z wami polemizować bo nie mam zamiaru pokazywac swoich fotek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewpo
poka fote:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdołaa
przyznam, że założyłam tutaj chyba z kilkadziesiąt różnych tematów o podobnej treści - po prostu nie mogę się pozbierać z tego doła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelele
i co chcesz abyśmy ci napisali? smutne to, ale cy wszystkich oceniasz jedna miara? jesli jestes taka 'zimna suka' jak piszesz to chetnie z tobaporaozmawiam. taki ze mnie lodowatu sucz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czujesz się zraniona, ale nie poddawaj się, spotkasz kogoś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007tytus
Na pocieszenie Ci powiem,że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej... Dlatego ciesz sie poki jeszcze możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelele
wypłakałaś sie i już? nic wiecej nie napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotko mowiac
chcesz jedyna szanse na szczescie wyrzucic do smieci, bo zaufalas nieodpowiednim osobom? nie boj sie, madry czlowiek doceni cie za szczerosc, a przez niemadrych, nie warto krzywdzic tych, ktorzy na to nie zasluguja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdołaa
jasne że chcę mieć kogoś kto mnie doceni, szkoda że przestałam już wierzyć:O jestem już stara mam 26 lat, nic dziwne go że się załamałam, nie mam szczęścia w życiu osobistym a wszystkie moje koleżanki z nk cięszą gębę ze swoimi mężami i dziećmi - ciekawe czy one potrafią docenić to co mają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no tak jest111
Niektorzy zranieni wykorzystuja ludzi, którzy zaczeli darzyc ich cieplejszym uczuciem jako chusteczki na otarcie łez. A co sie robi z taka chusteczka pozniej? No własnie...smutna prawda. Wylewaja zale za kims kto skrzywdził, zdradził badz upokorzył i jeszcze załosnie porównuja do tego kogos nowego partnera. Pozniej wypisuja na forach jak to tesknia, jak im zle mimo ze nowy partner tak kocha, jest taki kochany, dobry, ciepły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty na nk to nie patrz - ono przecież po to jest, by szczerzyć zęby z męzami i dziećmi..........jak przyjrzysz sie bliżej, to na usta ciśnie parę pytań w rodzaju: A z którego małżeństwa te dzieci?" I nie pierdziel mi, że stara jesteś. Co prawda chrzanisz trochę jak stara panna, no ale może to tylko moja błędna diagnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyno nie jesteś stara, 26 lat to młody wiek, to nie jest czterdziestka, życie jest przed tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdołaa
MiśRuchatekCoKlapnięteŁóżkoMa no nie potrafilabym zyć w kłamstwie - dla mnie to jest zbyt skoplikowane i głupie po prostu - nigdy nie chciałabym poświęcać swojego szczęścia osobistego w imię kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotko mowiac
wiesz, duza czesc z nich jest szczesliwa tylko na tych zdjeciach to po pierwsze po drugie, mloda jestes po trzecie, wierzyc nie musisz, ale nie warto od razu byc zimna suka, tak jak i naiwna idiotka musisz do tego podejsc spokojnie i z cierpliwoscia... nikt nie mowil, ze bedzie latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelele
nomm, 26 lat to nic tylko sie do trumnu kłaść. zaawansowana starość, żaden normalny facet nie zwróci już na ciebie uwagi,chyba ze jest nekrofilem. a tak powaznie to pomysl racjonalnie. jestes mmloda, pewnie atrakcyjna, kobieta, ktora zlapala dola przez jakiegos kolesia ktory zatrzymal sie w rozwoju emocjonalnym gdzies na etapie gimnazjum. czy naprawde uwazasz ze warto sobie zawracac glowe takimi prostakami? czu jesli to i teraz ktos, chocby i ja, napiszy ci cos niemilego czy bedziesz sie czula z tego powodu gozej? czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdołaa
czasami aż się dziwię jak to możliwe że są brzydsze dziewczyny i mają okropny charakter a mają kochających je facetów, którzy skoczyli by za nimi w ogień:O aż mi się chce ryczeć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredziolku...
Autorko tez sobie nieraz wmawialam, ze zostane zimna sooka, ze tak lepiej i latwiej. I co ? Doopa zbita. Tak sie nie da, z tym trzeba sie juz urodzic. chcesz byc kims innym niz jestes wbrew samej sobie? Zagubic swoje prawdziwe ja? Te wszystkie historie , ktore Cie spotkaly niech beda Twoim doswiadczeniem, z ktorego wyjdziesz silniejsza i madrzejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelele
uroda to pojecie relatywne... miłość też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdołaa
olelelele nie nie warto z powodu dupków się zmieniać:O próbowałam wyjść z tego dola zajmując się tańcem, areobikiem, pracą ... ale jak to bywa .. gdy nadchodzą samotne wieczory to po prostu pękam i czuję się 100000000000000000 razy bardziej samotna niż kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś może i ładna może i wrażliwa, ale masz wadę - jesteś niecierpliwa. Ostudź sobie głowę trochę, demonizujesz niepowodzenia bo chcesz by właśnie ten teraz był tym na zawsze - mniej byś cierpiała, gdybyś pracowała w swoich związkach obserwacją faceta i bardziej roszczeniowo do nich podchodziła tj. czy dają Ci tyle satysfakcji ile rzeczywiście pragniesz (bo jak na razie to podkreślasz jaka to Ty jesteś i przez to robisz z siebie ofiarę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelele
biestety, albo to pokochasz albo ktoś cię przytuli. oststnia opcjat mutek :( czrmu sidzisz sama wieczorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest w ogloe
naprawdę mslicie ze 26 lat to nie jest juz za pozno na znalezienie jakiegos normalnego faceta i zalozenie szczesliwej rodziny??? hm bo ja jestem w podobnym wieku co autorka ale ja juz nadziei na to ze kogos znajde i pokocham nie mam niestety. oczywiscie zycze i autorce i innym z podobnym problmem szczescia i znalezienia odpowiedniego faceta ale ja dla siebie jakos nie wyobrazam sobie szczesliwego zakonczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za barzo owinąłem to - rzecz wtym, by nie skupiać się tylko na tym ile my dajemy ale też obserwować ile dostajemy od tej drugiej osoby. Bo zawsze cierpimy z tego powodu, że tyle z siebie daliśmy a tu lipa. Gdybyś skupiła się na porównaniu zysków i strat, wyrzucałabyś sobie nie samo niepowodzenie, ale fakt że on na Ciebie po prostu nie zasługiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdołaa
no to chyba mi nic innego nie pozostaje jak jeszcze intensywniejszy tryb życia, żeby nie umrzeć w 4 ścianach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest w ogloe
oj te samotne wieczory sa straszne:( zwlaszcza zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zimną
suką i dobrze mi z tym a zawdzieczam to facetom:P więc autorko nie martw sięj ak będziesz obojetna to wiecej facetów starac sie o ciebie bedzie. Tak przynajmniej bylo w moim przypadku i niektórych moich kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelele
powiedzci mi wiec drogie panie, co powiedzialy byscie osobie, ktora zalozyla sobie ze nie szuka swojej 2 polowki np przed 30? czy ta osoba ma jeszcze waszym zdaniem jakies szanse na szczescie w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×