Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamdołaa

jestem ładną i wrażliwą dziewczyną

Polecane posty

Gość ja jestem zimną
ma szanse bo kazdy ja ma nawet jak ma 40 lat i jest samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelele
wiec wiek chyba nie jest problemem autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest w ogloe
no tak tylko ze milosc 40 latkow zawsze mi sie kojarzy z wdowcami. pamietam jak bayl wdowcem i zebybcia zwsze opowiadala, ze ktos tam b sam nie musial wychwywac dzieci i zajmowac sie domem "wzial" sobie kogos tam i ona siedziala z dziecmi i zajmowal sie nimi i domem. w ogole mi sie to z miloscia nie kojarzy. moze tak wcale tak nie jest ale mam taka wizje przed oczami jak slysze o tym ze ktos z kims woiaze sie w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelele
pewnie za mlodzi jestesmy by zrozumiec milosc po 40 :P dla mnie to tez jeszcze odlegly temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdss
pewnie wybieralas sobie facetow tych pewnych siebie, wygadanych itp. Tacy przewaznie sa nieszczerzy, ale dalej takich szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest w ogloe
pewnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli myslicie, ze wygadany znaczy nieszczery, a spokojny i niepewny siebie to synonimy dla wiernego i szczerego to... lepiej badzcie juz tymi zimnymi sukami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest w ogloe
a ja mysle ze to nie te cechy powoduja to ze faceci sa tacy bo przeciez sa wygadani, pewni siebie i maja dziewczyny na stałe i nie mysla o zdradzie bo je kochaja. to zalezy czego facet tak naprawde chce od dziewczyny stalego zwiazku czy tylko zabawy na chwile.. jak to wyczuc nie wiem bo ja juz nie ufam facetom ale moze ktos wie i koleznace podpowie. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelele
niech beda, ja tam lubie zimne suki :D po jakims czasie zawsze pekaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kumple zazdroszczą, że tak łatwo nawiązuję kontakty z kobietami, że potrafię z łatwością żartować bezpruderyjnie z babeczkami, że nawet nawet przystojny jestem, mam może czasem specyficzny dowcip ale wiele lasek taki lubi...........a mimo to jestem sam od dawna. Żle mi z tym, ale wiem, że nie będzie tak zawsze. Po prostu tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna idiotka...
Ja też poznałam w sieci niby na oko super faceta....Wydawało mi się , że mu na mnie zależy. Obsypywał mnie komplementami , mówił piękne słowa . Nagle zniknął bez słowa...Czułam się oszukana i upokorzona. Zabawił się niezle moim kosztem i tyle. Do dziś jeszcze nie moge dojść do siebie . Ciągle o nim myślę .....i tęsknie za nim. Stałam się chyba wrakiem emocjonalnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdołaa
no to mozemy sobie ręce podać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna idiotka...
A może my spotykamy się z tymi samymi facetami :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady m..
Takajedna, dlatego poznawanie facetwo przez neta jest bez sensu. Wiesz jak to wyglada? Kobieta ma pewne wyobrazenie swojego idealnego faceta, facet ma w glowie wizje idealnej kobiety i teraz oboje probuja przypisywac sobie nawzajem cechy tych swoich idealow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna idiotka...
Chciałam zobaczyć jak to jest poznać kogoś z neta...Mam za swoje. Dałam się nabrać jak jakaś nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna idiotka...
Zrobiłam to z ciekawości. Nigdy nie poznałam nikogo przez internet. Nabrałam się jak nastolatka. Facet pewnie boki zrywał ze mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna idiotka...
Przepraszam , że dwa razy ten sam wątek ale mam problemy z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Eee, przez net tez można kogoś fajnego i porządnego poznać. Kogoś, kto nam się spodoba, z kim chcemy być na dobre i złe. Trzeba tylko dobrze trafić. Niektórzy trafiają za pierwszym razem - inni za trzydziestym. Kwestia szczęścia. Zresztą, każde doświadczenie życiowe się nam potem do czegoś przydaje no i nic nie dzieje się bez powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdołaa
ja też poznałam mnóstwo facetów przez net i myślałam że ten który mnie olał jak psa był tym własciwym:O co za żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×