Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akasha4554

Zakazana miłość ,wasze historie

Polecane posty

Gość be 52
a moze maz ja kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady m..
Nawet jak ja kocha, to chyba ma prawo wiedziec, ze ona go nie kocha i tkwi w tym malzenstwie z wygody czy innego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
prawo to on moze i ma, ale jestem pewna, ze raczej nie chce sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady m... zgadzam sie zupelnosci, dlatego nie rozumiem dlaczego moja byla kochanka, pomimo tego ze zapewniala mnie o swojej milosci, nie chciala zostac ze mna i moja zona? byla akceptacja, ale bylo dla niej cos wazniejsze od milosci ludzie kieruja sie roznymi rzeczami, wiekszosc jest takich, dla ktorych milosc nie jest najwazniejsza, dlatego tworza zwiazki papierowe zeby cos miec, dziewczyny czesto pisza tez ze spokojny chlopak ich nie pociaga, szukaja innego, bardziej interesujacego, masz wiec odpowiedz dlaczego ludzie wchodza w zakazane zwiazki pomijajac nawet te \"niezdrowe\" zasady, ktorymi kieruje sie wiele osob, sa tez typowe zasady, ktorymi kieruja sie ludzie, ktore polegaja na nieruszaniu osob zwiazanych, kierowaniu sie pewnymi cechami przy wyborze parnera, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna szamana89
Moj maz to dobry czlowiek,wiem,ze powinien byc szczesliwy,a ja nie mam prawa mu tego szczescia odbierac, bo wszyscy sie meczymy, ja, moj... i moj maz. Ale teraz sprawa juz jest oczywista,juz nawet nie potrzeba gdybac,co by bylo gdyby, bo ja i moj...to juz przeszlosc, tak bezsensownie sie to skonczylo..., , ze sama nie potrafie w to uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykladowaco rozwin temat
lady m... zgadzam sie zupelnosci, dlatego nie rozumiem dlaczego moja byla kochanka, pomimo tego ze zapewniala mnie o swojej milosci, nie chciala zostac ze mna i moja zona? byla akceptacja, ale bylo dla niej cos wazniejsze od milosci jak rozzumiec slowa od zostac????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
ktos tu ma chyba problemy z rozpoznawaniem ironii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia ironii nie rowna
a ciebie nikt o zdanie nie pytal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×