Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsadsadsadsadsadsa

moja przyjaciolka ex wybielala sie oczerniajac mnie przed swoim chlopakiem

Polecane posty

Gość dsadsadsadsadsadsa

moja przyjaciolka (ex) wybielala sie oczerniajac mnie przed swoim chlopakiem ktory z czasem zaczal na mnie najezdzac (wie wiedzialam czemu), klamala i to nie raz... jest mi przykro bo wygadala wszystkie moje sekrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsadsadsadsadsa
nikt mi nic nie napisze? czy mam jej wybaczyc czy nie? po raz kolejny? jak mam to postrzec? dlaczego to zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest sama mialam taka pseudo przyjaciolke ;/ Kiedy tylko cos szlo nie po jej mysli zaraz ktos z jej bliskiego otoczenia dowiadywal sie o moich sekretach o ktorych sama wolalbym zapomniec . Zrujnowala mi zycie i opinie a ja nie wiedzialam co zrobic ... lepiej nie ufac tak do konca nawet najlepszej przyjaciolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsadsadsadsadsa
ale co ja mam teraz zrobic? mam ja olac nasze towarzystwa nie zazebiaja sie az tak bardzo. Ludzie jej nie lubili zawsze ja bronilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plussskwa
Autorko-- najlepiej miec mila kolezanke niz dobrą przyjaciółkę! Mi najlepsza przyjaciólka odbiła chłopaka. Oczywiscie stwierdzila, że jestem zazdrosna i ona nic nie poradzi na to ze mu sie podoba i on wolal ja! Wtedy bardzo mnie to bolalo, oczywiscie nic nie poradze ze wolał ja- idiotą był;) Ale powiedziala mi cos takiego, że jest lepsza i nic na to nie poradzi- i tego bylo za duzo- strzeliłam jej w pysk i normalnie za laki wyrzucilam z domu. Tak sie skonczyla wieloletnia przyjazń. I nie zaluje do dzis mojego zachowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plussskwa
Wybaczyc...daj spokoj...prawdziwi przyjaciele sa jak ciche anioly ktore podnosza gdy ktos upada... nie kopią przyjecila gdy ten juz lezy. Olej ją...nie warto naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsadsadsadsadsa
ale dlaczegop ona rozgaduje chamskie rzeczy na moj temat ok kiedys klocilysmy sie i bylo nie fajnie ale teraz bylo ok nie rozumiem dlaczego... ona mowi, ze mam z gorki, ze jestem ladniejsza (ale to nie prawda),ze lepiej sie ucze(ale ja duzo czasu spedzam nad ksiazkami, nie jestem zdolna a ona po sklepach latam),ze mam wiecej kasy(bo oszczedzam) i,ze nic nie rozumiem.. ciagle mnie sie czepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plussskwa
popieram o[porzendiczke,,,zazdrosci Ci. Ja byl jednak nie dociekala dlaczego. Dwulicowe osoby nie maja czego u mnie szukac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsadsadsadsadsa
naczy nie wiem czy dobrze mniemam ale... jej chlopak pijaku czesto mowilam,ze jestem bardzo ladna i zgrabnaitd (nie jestem misss polonia) zwykla dziewczyna w kitke zwiazne wlosy, nie maluje sie. :( ania ma co prawda ladne duze piersi ale ogloem jest dosc ..... no ma 173cm a wazy ok 90kg... ma dosc duze bary i jest meska ale za to ma ladna buzie. Ja jestem szczupla i figure mam podobna np. do kate moss (brak cyca :P) lepiej sie uczylam ale nie jestem super zdolna. Cale dnie spedzam nad ksiazkami... dopiero wieczorem odpoczywam.... Ona mi wszystkiego zazdroscila ale nie rozumiem dlaczego. Zazdroscila mi rzeczy ktorych nie rozumiem czego tu mozna zazdroscic.. Tyle jest ladniejszych, madrzejszych, fajniej ubranych dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem mam ochote sie zemscic i o niej tez porozgadywac pare rzeczy, ale wiem, ze to wywołaloby wojne a najlepiej jest ja olac, to ja najbradziej wkurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×