Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytająca009

Co można robić żeby dorobić trochę kasy?

Polecane posty

Gość pytająca009

na co dzień pracuję ale chciałabym w wolnym czasie jakoś dorabiać. Mieszkam w małym miasteczku dlatego odpada sprzątanie, opieka nad dzieckiem bo nie znalazłam jeszcze takich ofert. Konsultantka też odpada bo już kiedyś "bawiłam się" w to ale żadnych zysków nie było, musiałam jeszcze dopłacać. Jestem po kursie stylizacji paznokci, czasami robię znajomym paznokcie żelowe ale chciałabym jeszcze jakoś dorabiać. Macie może jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadałaś pytanie bez sensu
Chcesz dorobić, to musisz coś zrobić. A jeśli chcesz zarabiać, to najpierw należałoby poznać prawa zarabiania pieniędzy. Inaczej cała rzecz nie jest warta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu właściwie chcesz
dorobić trochę kasy? Czemu nie chcesz zarobić dużo kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca009
Już bawiłam się w klikanie w reklamy i nic z tego nie miałam więc podziękuję. Napisałam "trochę" bo wiem, że dużo nie da się zarobić siedząc w domu, taka jest prawda niestety. Pomyślałam sobie, że może zacznę szyć ubrania dla psów i sprzedawać na allegro? Jak myślicie, czy to dobry pomysł? Tak oglądałam aukcje allegro i widzę, że dużo ludzi kupuje kurtki, kokardki, sweterki dla psów. Akurat już szyłam swojemu kilka ubranek, nie żeby zrobić lalkę z psa tylko w zimie nawet nie chciał wychodzić na spacer bo mu zimno było więc uszyłam kilka sweterków i wyszły bardzo ładne. Jak myślicie? będzie to opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu właściwie chcesz
dużo nie da się zarobić siedząc w domu, taka jest prawda niestety. Kto ci takich ciemnot nawciskał? Skąd ta pewność, że się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca009
podszyw :-p To może powiedz jak zarobić dużo w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu właściwie chcesz
Powiedzieć to ja mogę, ale co ja z tego będę miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca009
nic :-p nie chcesz to nie mów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu właściwie chcesz
Gdybym nawet pokazał ci drogę otrzymania 20 000 zł miesięcznie za jakieś 8-9 miesięcy? Nawet wtedy nic nie mozesz poświęcić? Uwierz, nie nabijam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca009
a co mogę poświęcić? jak nic nie mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu właściwie chcesz
Na przykład trochę czasu? Jakiś wysiłek umysłowy? Może jakąś książkę przeczytać? Nie stać cię na taką ofiarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca009
przecież wiem, chcę tylko od niego powyciągać trochę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu właściwie chcesz
Zaczęły się podszywy!!! pytająca, jesteś tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca009
jestem jestem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu właściwie chcesz
Na początek powiem tylko jedno. Zobaczysz tam nazwe AMPLICO. Niech cię nie zmyli. Jest to firma ubezpieczeniowa, ale w mojej ofercie nie chodzi o ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 21 lat
Ale z tymi ubrankami dla piesków to dobre było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu właściwie chcesz
Przepraszam, ty mnie nazywasz naciągaczem czy to znów jakiś podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca009
to podszyw był ale dziękuję nie skorzystam, nie wierze w zarabianie kasy nic nie robiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca009
Gdyby tak łatwo dało się zarobić pieniądze to nikt by nie pracował, dlatego nie dam się oszukać. Co sądzicie o tych ubrankach? myślicie że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów na to
co za zakłamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie ma sposobu zablokowania aby nie było podszywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek co skaleczył se noge
Ja to bucuw omijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polityk piat
siemano masz pomysl na ubranka pisze ci ze kazdy ma jakis pomysl to jest jak z kawalem jeden go opowie dobrze a jeden go spali a opowiadaja ten sam kawal tak samo jest z biznesem jak bedziesz miała dobre projekty , dobrze sie wypromujesz i bedziesz miała troche szczescia to powinło sie udac. Lecz do wszystkiego trzeba miec kapital ja inwestyje w fundusz inwestycyjny niskiego ryzyka mam w planach gielde ale sie jeszcze na tyle nieznam a inwestowanie (zbieranie kapitał) traktuje jako zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos chcialby sprzedawac zabawki na internecie gumtree grupach na fejsie czy nawet na bazarku zapraszam do kontaktu annazabawki@hotmail.com oferuje zestawy zabawek z anglii oferte i zdjecia wysle na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam płatne ankiety - podaję poniżej te portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdz na tą strone http://netbuissess.prv.pl/ programy które są tam przedstawione płacą od lat wystarczy podstawowa obsługa komputera na jakieś rachunki można sobie zawsze dorobić najlepiej uczestniczyć w wielu Programach naraz wtedy zwiększamy swoje zyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są płatne ankiety: np. 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to obecnie przelew na Paypal, bony do Empiku, TKMax,zalando, MediaMarkt https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wypełnianie płatnych ankiet - obecnie duży panel badawczy szuka osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Ankiety dostaje się na maila a jako wynagrodzenie za poświęcony czas mamy do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

rejestracja na stronie ------> http://www.ankiety.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×