Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adesiaaa

czy to mozliwe zeby jedna dziewczyna podobala sie wszystkim facetom?

Polecane posty

Gość hehe coś tu mieszasz
możliwe - jeżeli obiektywnie jest ładna to nawet jeżeli nie każdy się w niej zaraz zakocha to każdy przyżna że jest ładna- laska nie musi być w typie każdego faceta ale jeśli ładna laseczka z niej to nikt nie powie że jest brzydka i każdemu się podobać będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Musi coś to w sobie:), co przyciąga uwagę innych mężczyzn, nie musi to być uroda, może być to wdzięk, sposób, bycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady m..
Wszystkim nie, ale wiekszosci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapek z komisu
Tak , jest to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa klaudko 27 jakie to typy KOBIET PODOBAJA SIE WSZYTSKIM FACETOM moze podasz przykład pokazujac zdjecie jakiejs znanej osoby lub kogos bo nie uwierze, poki nie zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajne dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzalka33, oj, nie będę się teraz bawiła w szukanie i wstawianie zdjęć :) Po prostu są takie kobiety i tyle. Nie wiem czy podobają się każdemu, ale PRAWIE każdemu to na pewno (i tak tez wczesnej napisałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle, ze NIE MA TAKICH KOBIET KTORE BY SIE WSZYTSKIM PODOBAłY nawet miss swiata nie kazdemu sie bedzie podobac@!! NATOMIAST JEST MNOSTWO PROZNYCH kobiet, ktore MYSLA, ZE SIE WSZYSTKIM PODOBAJA:)tylko dlatego, ze ktos na nie spojrzy, lub przepusci na swiatłach, a ze kobiety maja bujna wyobraznie toreszte sobie same dorobia teorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że ładna kobieta podoba sie kazdemu,ale jednemu bardziej drugiemu mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ta pierwsza z lewej wydaje mi się nieco męska... Ale znam dziewczynę, która się każdemu facetowi, który ją poznał, podobała. No, przynajmniej z tych, co ja znam. A trochę ich było... I to bez względu na wiek. Ale to nie kwestia urody tylko, choć ta jest ważna. Foty jej nie wkleję, bo bym straciła koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja zauwazyłam, ze NAPRAWDE LADNE DZIEWCZYNY, NIE ZWRACAJA UWAGI, CZY KTOS SIE ZA NIMI OGLADA, NIE MUSZA SZUKAC BOWIEM POTWIERDZENIA, CZY SA LADNE CZY NIE, BO SA I JUZ A NAJBRADZIEJ SZUKAJA POTWIERDZENIA I PRZEZYWAJA JAK MROWKI OKRES, TO CZY ktos sie za nimi OGLADA CZY NIE I CZY SIE PODOBAJA NA ULICY, TO TE SZARE MYSZKI, NIECIEKAWE, NIELADNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie ludzie lubią za humor, wrażliwość, tak jest, ale są tacy mnie nie znoszą, tak to już jest, zależy jacy to są koledzy, przy dłuższym poznawaniu różnych ludzi nauczyłam się odróżniać charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju....a jak wyglada ta twoja koleznka, co sie kazdemu podoba:)opisz ja ładnie:)tutaj:) a wlasne sa tu jakies meske typy?zeby sie wypowiedziec/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvxc
"ta pierwsza od lewej jest typem , ktory podoba sie kazdemu!!kazdy facet zawsze na nia leciał" chyba sobie zarty robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzalka33, ale to nie chodzi o opis - Ty źle rozumujesz. Mogą stanąc obok siebie dwie o zupełnie innym typie urody kobiety i każda z nich będzie się podobała PRAWIE każdemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×