Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adesiaaa

czy to mozliwe zeby jedna dziewczyna podobala sie wszystkim facetom?

Polecane posty

Gość poc co Ci ten list
proste wieśniary i do tego strasznie żółte zęby mają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://photos.nasza-klasa.pl/2517076/32/main /9f25a1f9d7.jpeg ta pierwsza od lewej jest typem , ktory podoba sie kazdemu!!kazdy facet zawsze na nia leciał wszystkim bym szczeki powymieniał :P a tak na powaznie to faktycznie chyba ta 1 z lewej jest najatrakcyjniejsza z nich wszystkich ... z tym ze jesli juz ktos by sie za nia ogladał to był by to najprawdopodobniej pies czujacy w jej siatce kiełbase toruńską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja.....
ja mam taka kolezanke lekko niesmiala wrazliwa spokojna a na imprezach szaleje wysoka 172cm szczupla blondynka kazdy za nia latal i nadal lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dziewczyn na zdjęciu - żadna z nich nie jest typem, który się będzie podobał prawie każdemu facetowi (chociaz zdjęcie nigdy nie oddaje tego, co jest w rzeczywistości, ale ... oceniam tylko po fotce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijhdiuoywasd
brzydkie te oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijhdiuoywasd
Rihanna podoba sie wszystkim facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym małym wyjatkiem ze te oczy moga sie miec nijak do ogolnego piekna i atrakcyjnosci całej twarzy .... co z tego ze oczy ładne skoro nie widzimy fejsu .... Mozna to porównac do pieknej meskiej klaty ocenianej po sutku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość try hard
Patrzalka, juz teraz wiem dlaczego kolezanki sie od siebie odsunely. Ledwo co faceta dorwalas, a juz nazywasz inne szarymi myszkami mimo iz sama przez lata taka bylas i pewnie dalej jestes, no comment:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Kobieta w czerwonym berecie Podpuchnięte .. I Te oczy są po 3o roku życia .. Grubo po.. .. ps..pokaż całą twarz..I koniecznie Nos.. . Kobieta co Ty masz z tym nosem?:P jakaś obsesja czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
A ta panienka z nk ta blondyna ladna ma figurke to musze przyznac-a buzke normalna-jak kazda inna panna-czyli nic szczegolnego-acha no i piersi silikonowe:) ale owszem facetom taka sex -bomba powiedzmy moze sie podobac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem jakas inna, bo mnie ani "ta pierwsza z lewej" sie nie podoba, ani tym bardziej te zapuchniete oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
patrzalka33 Pytałaś o tę dziewczynę, co się wszystkim podobała. No to tak: generalnie wyglądała jak słodki kociak - ładna, wiecznie uśmiechnięta buzia o subtelnych rysach, drobniutka, szczupła lecz kształtna. Ciepły i milutki głosik. Zawsze uprzejma, zainteresowana sprawami innych, potrafiąca prawić komplementy, ale i stawiać na swoim. Zawsze modnie, ale i skromnie ubrana. Zadbana, ale naturalna. Dość nietypowa uroda - kształt oczu i nosa. Mówili o niej, że jej nie da się nie lubić. Ja ją kojarzę przede wszystkim ze śmiejącymi się oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nosek mały, taki podobny trochę do nosków małych dzieci, ale nie zadarty. Jak mówi, to jej się ten nosek rusza fajnie :) A oczy? Dość szereoko rozstawione, duże, brązowe (nie czarne i nie piwne), kształt migdałowy, długie i gęste rzęsy, ciemna oprawa. Uroda przyciągała uwagę, ale myślę, że bardziej o zachowanie chodziło. Że wiedziała, jak okręcić sobie faceta wokół palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×