Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soky

szukam przyjaciolki ktora pozwoli oderwac se od rzeczywistosci

Polecane posty

agniesia8787, pamietam doskonale Twe posty zbodaj zeszlego tygodnia, nie swiadcza one, ze potrafisz sie nie angazowac, a z rzekomo rzucanym z powodu zdrady facetem mialas jednoczenie tak rewelacyjny sex, ze az musialas opisac jak robilas mu dobrze, na forum erotycznym. Nie pamietam tylko, czy bylo to w windzie, czy na strychu... Poza tym agniesiu - masz dziecko, radzilabym pamietac o tym, jak wplynie na nie Twe nieodpowiedzialne zachowanie. A Autorowi skonczyc zwiazek z laska ZANIM zacznie szukac partnerki do sexu "przyjacielskiego" po zwiazku... Owszem, takie cos jest mozliwe, jesli obie strony sa dojrzale psychicznie. Mam wrazenie, ze zadne z Was takowe nie jest, moga byc niezle problemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej na razie szukam odpowiedzi rozmawiac na forum chyba mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki energicna sprowadziłas mnie całkowice do parteru:/ poza tym w moim zwizku tez było tak ze zostawiaj mnie dla innej a potem wracał...tez chciałabym sobie zycie na nowo ułozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie walcze tylko mi nie wychodzi pamietam jak mnie zostawiala to obwinila mnie zawszystko siebie usprawiedliwiajac ja caly czas sie winilem a teraz widze ze to ona sprawia ze nasz zwiazek umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym chcial zdradzic i chodzilo mi o seks to po co by mi tu bylo pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym problem ze ja zwsze patrze na to ze skrzywdze ja i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź chłopie najpierw
zrób porządek ze sobą, bo jesteś rozlazły jak rozgotowane kluchy Nie weim, czy nzajdziesz taką naiwniarę, na której będziesz leczył swoje kompleksy, zale i małe smuteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja jej mowie ze cos jest nie tak a ona ze wszystko ok nie chce tu z siebie robic meczennika bo wina z obu stron plynie ale ja bym chcial ze jesli cos jej nie pasuje to niech powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes moim odzwierciedleniem, ta tez zawsze myslałam tylko o nim zeby była jak najlepeij i w ogóle, ateraz jestem sama jak palec nadodtek z depresja a on sobie korzysta z zycia z innymi...nie popełniaj tego błedu co ja i sam odejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kupy zebrany jestem po prostu czasem nachodzi taki czas gdy czlowiek czuje ze jest cos nie tak i niezbyt dobrze mu z tym napisalem szukam ale przeciez to nie strona z ogloszeniami matrymonialnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec tych ponurych wywodow porozmawiajmy moze o tym co sadzicie o przyjazniach miedzy facetem a kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jeszcze czego potrzebujecie od mezczyzny mnie osobiscie drazni ciagle niezadowolenie kobiet i przymus ciaglego zastanawiania sie jak tu ja zaskoczyc jak tu sprawic radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×