Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od 12.

Kryształowy żyrandol

Polecane posty

Gość bamper90
Pierwszy raz się spotykam z lampami kryształowymi w mieszkaniu - ale trzeba przyznać że wygląda całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne fajne - wolę w takich salach balowych ale na tym trzecim zdjęciu też wygląda to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciał mieć taki żyrandol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czyszczenia żyrandoli mogę polecić panów z MG LIGHTING. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam... 3 i planuję zakup kolejnych. Jedna lampa jest typowo "pałacowa", ale wisi w wysokiej klatce schodowej nad schodami i pasuje, 2 pozostałe to zwykłe rosendale - takei plafono-żyrandole. uwielbiam je, mogłabym je wieszać bez opamiętania i mam w nosie komentarze, w moich wnętrzach pasują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się kryształowe żyrandoole ale sa zwykle drogie jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie - w juma lampy jest stosunkowo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od tego na jakie trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraes
Piękne są te kryształowe żyrandole, sama bym chciała mieć taki tylko nie wiem czy żarówki te z ActiveJet będą pasowały, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak taki zamontować? Ja musiałem dokupić elementy w firmie Metal Bernat co by uzupełnić stelaż i przymocować całą konstrukcję żyrandola do wysokiego sufitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kryształowego żyrandola, bądź żyrandola z kryształkami, mogłaby pasować taka luksusowa tapeta z połyskującymi gdzieniegdzie drobnymi kryształkami. Widziałam takie tapety na stronie: innetapety.pl Poza tym mają jeszcze wiele innych nowoczesnych tapet, do luksusowych wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola168
ja mam od ponad roku żyrandol kryształowy w salonie i jestem w siódmym niebie. faktycznie z czyszczeniem jest trochę zabawy, ale wygląda fenomenalnie . Są specjalne preparaty do kryształów, ale czyszcząc je mokrymi chusteczkami dla dzieci efekt jest bez różnicy, myślę więc, że bez sensu wydawać na to pieniądze. zastanawiam się nad kolejnymi lampami kryształowymi, trochę jak małe uzależnienie, jak zacznie się je kupować to ciężko skończyć :P pierwszy kryształowy żyrandol kupiłam w klepie internetowym www.abanet.pl, wybór jest na tyle duży, iż na pewno znajdę kolejne cacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu stawiałabym na coś bardziej nowoczesnego. Lampy Chors pasują do każdego pomieszczenia dlatego goraco polecam, bo są mega wygodne. Tutaj masz namiary na nie https://studioswiatla.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór plafonów mają w salonie Bercal. Sklep jest na ulicy Conrada, mają też swój serwis online www.bercal.pl . Porządna jakość, fachowe doradztwo, praktycznie całe mieszkanie mam ich produktami wyposażone. Dużo designerskich wzorów, także jak ktoś chce trochę bardziej pobawić się wystrojem wnętrz to tutaj będzie miał taką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glediksss
Dobrze zamówienie na spoty do mnie do firmy zrealizowali w sklepie na http://elektryczny.com. Dużo tych lampek było plus jeszcze trochę osprzętu montażowego, a szybko wszystko dotarło. Z takich fajniejszych rzeczy u nich to bym na pewno obsługę wyróżnił, trafiłem na kumatego gościa który dobrze dobrał lampki, wszystko pasowało jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×