Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie 0_0-0_0

Kazirodztwo....?

Polecane posty

Gość mam pytanie 0_0-0_0

Jest taka sprawa znam kogos kto jest SYNEM BRATA MOJEJ BABCI ,WIEC KUZYNEM MOJEGO OJCA ,czy jezeli teoretycznie bysmy byli razem to bylo by to kazirodztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b vbhjvg ghc
jest to dla ciebie wujek i jestescie nawet bliska rodzina wiec to napewno byłoby kazirodztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie orientuje to jesli bylby to wnuczek brata twojej babci to bylibyscie tzw \"trzecimi dziecmi\" i wtedy zwiazek jest dopuszczalny. a tak no to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 0_0-0_0
Aha dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiazek jest chyba dozwolony bo to nie jest brat ojca tylko syn brata babki, za to mozna sie zastanowic jaki teoretycznie % wspolnych genow macie, jakie ew. coroby genetyczne mogly by sie ujawnic, problem wiekszy moze byc raczej w waszym wieku bo chyba pochodzicie z roznych pokolen no ale akurat brat babci mogl byc o wiele mlodszy, tak jak i "wujek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn twoja babcia ma brata, a ten brat ma syna.....to mi się wydaje jest to pokrewieństwo typu dziewiąta woda po kisielui chyba już obowiązuje forma , Pan/Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie,ze dopuszczalne jest od 5-ego stopnia..liczmy stopnie-: -ty do taty-1 -tata do babci-1 -babcia do brata-1 -bratdo tego swojego syna-1 4...moglabys cos kmilic dopiero z jego synem..z nim samym nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×