Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karinkka86

co sie dzieje?????????pomocy

Polecane posty

Gość karinkka86

Dzisiaj czuje się jakbym nie była sobą, nie wiem jak opisać ten stan, mama mojego mężczyzny przechodzi dzisiaj zagranica bardzo powazne badania pod katem operacji, pojechala tam pociagiem w nocy, ja nie spalam cala noc, od rana jest mi słabo, ona miala tomografie i przy takim badaniu pije sie kontrast, aby bylo widac zmiany, ona zawsze po tym wymiotuje. Ja dzisiaj, oprocz tego, ze mi potwornie slabo, czuje sie dziwnie, takze wymiotuje, moze to niesmaczne ale zwrocilam caly obiad. nie moge sie skupic na nauce, w głowie mi dudni, mam łzy w oczach, dwa razy leciala mi krew z nosa. Skończyl mi się okres przedwczoraj, ja i moj chlopak nie spalismy pol nocy, on byl milczacy bo sie bardzo martwi o matke. Powiedzial mi wczoraj ze nic nie rozumiem, a ja od rana chodzic o wlasnych silach nie potrafie, robi mi sie ciemno przed oczami, na zmiane gorąco i zimno- mam dreszcze, co się ze mną dzieje? Liczę na poważne odpowiedzi, martwie się o siebie, wyszłam dzisiaj do sklepu i o malo co nie upadłam na środku ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×