Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Henrykk

superseksik - co o tym myslicie?

Polecane posty

Gość Henrykk

hej od miesiaca kocham sie przez tel. z piekna dziewczyna codziennie zdzwaniamy sie wieczorem i wspolnie onanizujemy. Dochodzimy do coraz wymyslniejszych historii i jest nam dobrze. Ciekawe co sie stanie gdy w koncu sie spotkamy i wejde w nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinzo
Wtedy twoja piękna dziewczyna okaże się 50 letnią babą większą od motorniczego aczkolwiek niepiękniejszą od niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boriana
Nie stanie ci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia0000
a ile ty masz lat co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaa
Uściślając wypowiedz \"mojego telefonicznego kochanka\" kochamy się od dwóch miesięcy ;) Niestety (albo stety ;)) przegrałam z Nim zakład i jesteśmy, jak to określa \"umówieni na świetne bzykanko\" w dniu moich urodzin w przyszłym roku :). Ciekawie czy będzie tak świetnie jak jest przez tel... Do usłyszenia dzisiaj w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henrykk
Onaaaa jesli mnie tylko wpuscisz do swojej cipki to z pewnoscia bedzie cudownie. ;-) a zadzwonie za chwile, juz sie nie moge doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henrykk
W sumie mam dwie kolezanki... robie to zamiennie z jedna i druga, obie przez telefon sa niesamowite!!! Ale dzis jest twoja kolej......... zaraz zadzwonie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henrykk
nie podszywac sie pod nas: Henrykkk i Onaaaaa bo to psuje nam rozmowe! kenzo16 jak masz 16 lat to nie zabieraj głosu w "takich" sprawach bo Twoja mamusia na pewno tego nie pochwala! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaa
Kolejny nocny maraton... Uwielbiam to... Szkoda, że następnego dnia jest się padniętym ;) I miss you...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanterii dodaje fakt
że oboje jeszcze nie dostalićie rachunków tel za ten mieisąc I skończy się sielanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaa
Rachunki za tel są niczym w porównaniu do doznań, którymi wzajemnie się obdarzamy :) a Gdybyś uważniej czytał/czytała to zauważyłbyś/zauważyłabyś, że kochamy się w taki sposób od dwóch miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henrykkk
i dzis znowu cudny seksik, ;-) masz piekne piersi ;-) uwielbiam jak mówisz o nich "cycki" masz takie fantastyczne wiszace balony, moze wrzuce je na net i pokaze wszystkim? zeby tez mogli sie onanizowac i gapic na nie i marzyc ze je macają... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino mszalne
obrzydliwe bufory, zwisajace cyce starej 80-letniej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneSSer
nie znasz sie! takie cycki sa najpiekniejsze im dluzsze bufory tym lepsze ja lubie jak kobieta ma obwisle cyce, lubie sie nimi bawic spuszczac sie na nie, lizac je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaa
seksik był super! brakowało mi chyba tego... to coś więcej niż tylko seks... M. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSlkslks
fajne piersi, mi tam sie podobaja jak to ktos napisal: cycki nie ch... nie musza stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vel sore de la more
stac nie ale przynajmniej wisiec przy tulowiu, a nie przy kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaa
i się kończy... "koniec jest już w początku, a jednak brnie się dalej..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×