Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaggrraaffkkkaaa

Jakie sa wasze rachunki????Prosze o dop.

Polecane posty

Gość aaggrraaffkkkaaa

Mam pytanko jakie sa wasze rachunki za prad i gaz przez miesiac?????Stad to pytanie bo wprowadzilam sie do nowego mieszkania i nie mam oreintacji czy np 70 zł na miesiac prad to duzo na 3 os rodzine???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
U mnie prad miesiecznie 350 - 400 zł za miesiac, gaz 150 - 170 co trzy miesiące na 3 osoby Porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona 79
ja jestem sama, gaz 36 zł- tylko kuchenka, a energia 56 zł. 70 to za mało za energie, zwłaszcza zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w starym za prad ni placiła
ś? 70 zł za prąd dla 3 osób to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Nie ma znaczenia czy 3 czy 4 osoby tylko ile sprzętu i jaki masz w mieszkaniu/najbardziej żrące urządzenie to niewinny czajnik elektryczny/. Ja na pół roku mam 1050 zł za prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohaaaa ohaaaa
a co jeszcze ciagnie duzo pradu????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---m-----
dwie osoby, mieszkanie tylko prad, brak gazu i placimy ok 80 zl na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za prąd płacę 130zł/co drugi mieisąc. Od rana do wieczora chodzi tv,komputer,pranie robie bardzo często, odkurzam codziennie, mikrofala używana jest 2-3 razy dziennie, żarówki mam energooszczędne. Jeśli chodzi o gaz to płace tylko za kuchenkę. 80-110 zł co dwa-trzy miesiące. Gotuje codziennie, piekarnik też chodzi na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplinka
Prąd - ostatni rachunek 400 zł za 2 m-ce. Mam kuchenkę na prąd, zmywarkę, mikrofalę, pralkę i lodówkę , kompa, laptop. Wysokością rachunku się załamałam. Mam stara lodówkę i przypuszczam,że ona tak ciągnie- mam zamiar znienić ją za 4 m-ce. Nie wiedziałm,że czajnik elektryczny tak dużo ciągnie, Gazu nie mam w mieszkaniu. Pozostałe opłaty to czynsz, telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Nie straszcie czajnikiem elektrycznym. Przecież działa krótko, no chyba że ktoś chcąc wypić filiżankę herbaty za każdym razem gotuje pełny czajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfcde
czajnik to jeden z najwiekzych pozeraczy pradyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego że czajnik działa krótko? Ale ciągnie prądu jak cholera! :D Sama miałam czajnik i wyrzuciłam. Powód - nie chciałam uwierzyć koleżance że tyle zjada prądu aż sama zobacz7yłam na własne oczy jak licznik leci jak szalony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania
tu kopjuje wam wypowiedz z wcześniejszego topiku było nie spać w szkole kury ,,Przeciętny czajnik - 2000W czyli 2kW. PÓŁ GODZINY jego nieprzerwanej pracy to 1kWh - około 60 groszy. Ale woda nagrzewa się powiedzmy minute, nie więcej. Czyli jedno zagotowanie wody to 2 grosze. Jeśli robimy herbate codziennie 3 razy, daje to 1.83zł miesięcznie. Było nie spać na fizyce.'' Moze to i prawda, ja mam elektryczny i nie zauważyłam, żeby mi tak strasznie nabijał, najwięcej piekarnik elektryczny..Nie zrezygnuje z elektrycznego , to duża wygoda i szybko grzeje wodę, gazu pójdzie więcej.Oczywiście dobrze mieć czajnik z dobrej stali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIIIIIQ
a jak myslicie czy komputery i laptopy duzo ciagna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania
tu znalazłam ciekawy artykuł...ogolnie zależy od modelu komputera i duzo energii zjada monitor http://artelis.pl/art-5246,9,51,Komputery,Ile_energii_zuzywa_komputer_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×