Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość monikkkkk
a dziewczyny widze ze sie długo nie starałyscie o dzidzie :) fajnie wam :) ja to juz 1,5 roku chcem i nie mam :( lekarz wypisał mi własnie clo i duphaston i biore pierwszy cykl :) ale nie mam nadzieji :( ze mi te tab. pomoga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
monikk tylko spokojnie u jednych pojawiaja się jakieś skutki uboczne u innych nie ja raczej jakos inaczej nie czułam się po clo. jeżeli lekarz stwierdził u ciebie brak owu to przepisał ci dobry lek , a masz robiony monitoring???? Musisz mieć zaufanie do gina jak nie masz go to lepiej poszukać takiego któremu bedziesz ufała... A co do czasu starania to zobacz , że jest dużo dziewczyn które długo walczą i ja wierzę w to , że się im uda!!!!!! fakt , że mnie poszło dość szybko w sumie dwa cykle z clo a dwa miesiące wcześniejsze starań i tak były stracone bo się rozregulowałam i clo pomogło. Znam małzeństwa które starały się 7 lat i jak stwierdzali , że się poddają to się udawało także nie ma co się załamywać tylko warto próbować z uśmiechem na twarzy no jak nie dziś to może jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzieki sytofala :) ale moja nadzieja juz mnie chyba opusciła :( a co do gin. to wybrałam mam nadzieje dobrego bo troszke czytałam opinii na jej temat . A przepisała mi .. szczez mówiac to mi nie mowiła tylko pow. ze jak w tym cyklu zajde to oki. a jak nie to juz sie zapisałam do szpitala na zabieg HSG ona mi kazała sprawdzić drozność jajników ! ale czy to nie za wczesnie ?? biore pierwszy cykl i juz mam isc do szpitala jak sie nie uda ?? no nie wiem !! troszke poczytałam na ten temat i mam doła bo to nie jest przyjemne niektóre dziewczyny leza i rycza z bólu chociaz maja lek przeciwbólowy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Monikkkkk nie martw sie.Ja tez sie staram o dzidzie 1,5 roku.duphaston biore dlugo,chyba z rok a clo od stycznia.Niedawno skonczylam brac czwarty cykl a od niedzieli jade z duphastonem.Ja tez juz czasami mam tego dosc i trace nadzieje ale nie mozemy sie poddawac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
A to dla was dziewczyny **_** _**___** _**___**________*** * _**___**_______**__ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#__________o ____o#o# ____o### _____o#o _______o Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości przyniosą sercu radość w te święta i w przyszłości. Życze: Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollcia13
Witam Szanowne Kobietki:)Gratuluję wszystkim oczekującym na ich szcześcia i chylę czoła przed tymi co tak dzielnie walczą o 2 kreski!Podczytuję Was(pewnie jak miliony staraczek) i zdecydowałam dołożyć swoje przysłowiowe 2 grosiki. Mam do Was pytanko, jako ekspertów, dzis jest moj 30dc,brałam clo od 5do 9dc 1 tabletke,w 27dc bylam u gin i stwierdzi,ze niemozliwe zebym byla w ciąży(chyba że wierzę w niepokalane poczęcie-jego słowa),ale wczoraj zrobiłam sobie badanie krwi i bhcg wyszlo dzis 143(czyli niby 2 tydz ciąży),ale test ciążowy pokazuje tylko 1 kreskę. Nie wiem co o tym myśleć. Spotkałyście się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollcia13
I oczywiście dołaczam się do życzeń Wielkanocnych,żeby ten zajczęk przyniósł Wam to Małe Upragnione, a tym co juz wcześniej ten Cudny Prezent dostały cieszyły się każdą chwilą ich błogosławionego stanu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jeszeli bierzesz jakies leki, ktore moga wplynac na stezenie hcg (np lPregnyl, Profasi, Pregonal, APL) to moze tak byc ale jesli nie to powtorz za tydzien i jak ladnie przyrosnie to wroc do lekarza i spytaj kto mu dal dyplom albo, ze niedlugo nastapi koniec Swiata bo jestes druga Maryja w historii :p :p :p \\ powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollcia13
nic wiecej oprocz kwasu foliowego nie biorę,a do tego lekarza to juz nie wroce, to jakis amator a nie profesjonalista,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech wam jajeczko dobrze smakuje bogaty zajączek uśmiechem czaruje Mały króliczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia! wszystkiego naj kochane moje....i przede wszystkim II !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
loolcia jesli robilas badanie z krwi(beta hcg)i wyzlo tak jak wyszlo to musisz byc w ciazy i juz.gosc jakis lewy jest.i co to z tym niepokalanym poczeciem,co on w twoim łozku siedzi czy co?idz do innego lekarza i usmiechaj sie ile wlezie bo jesli jestes w ciazy to dostalas przepiekny prezent na swieta.alleluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
a ja mam podly dzien...wczoraj ta wizyta u ginekologa-z ktorej w sumie nic sie nie dowiedzialam a dzisiaj nieudane poszukiwanie butow i...dziewczynki,ja dzis szlam przez centrum swojego miasta i ryczalam.jak male dziecko,jak głupia jakas...tyle dziewczyn w ciazy,do tego wszystkie tak pieknie z tymi brzuszkami wygladaja,takie zadbane...śliczne,przyszle mamy....plaga...tyle dziewczyn w ciazy albo z maluszkami na rekach...tatusiow z nosidelkami nawet nie liczylam bo to tez przykry widok.Jeju,tak mi strasznie przykro dzisiaj bylo,ze chyba dawno takiego kryzysu nie mialam...szłam i wyłam...łzy jak grochy,rozmazany makijaz.dostałam ładnego kopa w tyłek.życie coraz bardziej weryfikuje codziennosc a to ciezka przeprawa dla mnie.czekam na ten okres...cos mi sie wydaje ze przyjdzie.moj maz dzisiaj chyba wyczaił moj zly dzien bo rano mocno mnie wyscisal i małe przytulanko zaliczylismy-a juz sie balam ze po tamtym tygodniu staran bedzie mial tak ostro dosc ze chyba dlugo,dluuuuuugo nie bedzie mial na mnie ochoty.dziwnie mi z tym wszystkim....jednym sie udaje prawie na zawolanie(nasza klasa mnie zabija ostatnio.codziennie odkrywam przyszle mamusie)a inni moga tylko marzyc i prosic Boga bycie mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollcia13
Dzięki za tak szybkie odp,jesteście rewelacyjne!!!Wiec kolejny tydz czekania,ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam dzisiaj na przyspieszonej wizycie bo złapałam infekcję a przy okazji miałam USG - na razie widać pęcherzyk ale jeszcze za wcześnie aby widać było dzidzię. Na szczęście wiem przynajmniej, że nie pozamaciczna. Kolejna wizyta 17.04. I oczywiście dalej L4. Podsumowując - z usg 5tyd. i 1 dzień.; wg @ jutro zaczyna się 7 tydzień. A więc wszystko prawidłowo. Loolcia masz dwa wyjścia albo ciąża albo zaśniad - ale jeżeli się starasz to na pewno będziesz mamusią. Gratuluję i czekamy na wyniki powtórzonej bety. Inga jak samopoczucie?! Agula a ty jak znosisz pierwsze tygodnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------2-----------------26/27.03-----------WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo-----------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec marc30 (31)----------------10-----------------08.04.09----------ok. Wrocławia agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09----------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k kara1983(26)---------------9----------------18.04.09---- ------WWY Madzialenka1985(24)------2-----------------19.04.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981--------------------7------------------21.04(1zC LO)---UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ---------OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09--------Włocł aw ek Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)----------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?----------Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 5------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków Uaktualniłam swoje dane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollcia13
klarav- przesilenie wiosenne ma to do siebie,ze czesto nas dopada deprecha,ale to mija,a najwazniejsza jest wiara,ze sie uda inaczej nie warto nawet probowac,wiec glowa do gory!!!!Podziwiam Cie za wytrwalosc i pewnie sobie nawet nie zdajesz sprawy ile innym dajesz nadzieji i zazdroszczę(bez zawiści oczywista) tak wspaniałego partnera(nie żeby mojemu coś brakowalo:) Ja wiem,ze jeśli nie uda mi się tym razem to moze następnym,a jak nie następnym to może kolejnym,a jak w ogole to sa jeszcze inne opcje. becia1201- superancko,że wszystko idzie wg planu, oby tak dalej. Już zaczynasz odczuwać pierwsze oznaki macierzyństwa? Na razie nie dziekuję do następnego tyg,troszke sie boję czy to nie ciąża pozamaciczna,ale nie ma co gdybać:) Na razie sie nie dopisuję do tabelki,bo nie wiem do ktorej części,ups.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkkkk, ja tez nie mam zadnych objawow, wzrostu wagi, nusdnosci- nic. Ja k bralam CLO przez 5 dni to troche mnie pobolewal brzuch, jajniki. No i w dniach plodnych 17-18dc tez bolaly. dzis mam 20 dzien cyklu, staramy sie caly cykl co 2-3dzien. Za 2 tyg test. Pierwszy cykl c CLO...mam nadzieje, ze skuteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej. Przez przygotowania świąteczne nawet nie mam czasu usiąść i naskorbać do was moje drogie kumpelki. Kara spieszę z odpowiedzią - @ nie mam ale wszystkie objawy są i tak jakoś dziwnie kłuje mnie jeden jajnik. Po świętach zrobię test jak mnie @ nie nawiedzi. Teraz jeszcze jakoś nie mam odwagi. Teraz życzenia: Wielka Noc wędruje, Niech Wam wszystko smakuje, I szyneczka i jajeczka, a Lany Poniedziałek niech będzie pełen niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie 20dc za 9 dni niby @ dzisiaj mam sluz płodny taki naprawde płodny nie wiem co o tym myśleć!! może to dopiero owu :-) Dzisiaj działam bo cos się ostatnio opuściłam może akurat zaskocze :-) :-) buziaczki Kochane!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Nie martw sia Klarav.Ja tez mam dzisiaj straszna depreche i to z tego samego powodu co ty.Cieplo sie zrobilo i widac tylko same brzuszki i tatusiow spacerujacych za swiomi malenstwami. Jeszcze wiekszy szlak mnie trafia jak moj maz mowi zebym sie nie martwila,pociesza mnie i mowi ze jak sie nie uda to adoptujemy.Mam ochote go udusic.Moze jestem egoistka ale ja tez bym chciala poczuc smak macierzynstwo i nosic taka mala istotke pod swoim sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaczełam wczoraj pisać ale nie udało mi się skończyć lolcia w 27 dc to lekarz nie bardzo może stwierdzić ciązę , takze jak dla mnie to poczekaj spokojnie a lekarz to jakis nawiedzony jest chyba :P pozdrawiamy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Dziewczynki,a ja Wam,i troszkuuu tez sobie życzę byśmy na przyszłe świeta mogly cieszyć sie ze swoich pociech.byśmy wszystkie w przeciągu tego roku zostały mamusiami.Alleluja koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) WESOLYCH SWIAT ..........♥♥♥♥♥♥ ......♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥(█▒)ஜ(█▒)ஜ(█▒)♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 .....♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ \\\\///..♥♥♥♥♥♥♥♥♥.\\\\///...\\\\/// \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// .\\\\//..(▒)(▒)..\\\\\\////..\\\\//(▒)(▒)..\\\\// .\\\\//(▒)(█)(▒)...\\\\//....(▒)(█)(▒).\\/ \\\\\\///.(▒)(▒)..\\\\\\//////....(▒)(▒)..\\\\/ …..\\\\///……\\\\//..\\/..\\\\//…..\\\\///… \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// ♥ّۣۜ(¯`v´¯)ّۣۜ●••●ّۣۜ●• •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• ♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥ Zajaczek Zapytal Baranka Do Kogo Nalezy Ta Piekna Pisanka To Kurczaczek Pomalowal Farbkami Aby Pamietac ,-Dwunastego Kwietnia Wielkanoc Juz Mamy.!!! Goraco Pozdrawiam!!! STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------2-----------------26/27.03-----------WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo-----------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec marc30 (31)----------------10-----------------08.04.09----------ok. Wrocławia agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09----------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k kara1983(26)---------------9----------------18.04.09---- ------WWY Madzialenka1985(24)------2-----------------19.04.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981--------------------7------------------21.04(1zC LO)---UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ---------OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09--------Włocł aw ek Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?----------Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 5------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Dziewczynki z okazji świąt życzę sobie i wam aby coś nam się wykluło, w naszych brzuszkach oczywiście! A tym, które już mają swoje kurczaczki- aby zdrowo rosły! Klara nie martw się, będzie dobrze- musi być ja nie widzę innej możliwości! PS ja ostatnio przeryczałam całą mszę w kościekle jak patrzyłam na te przyszłe mamusie i i te z maluchami więc nie jesteś jedyną beksą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollcia13
No ja już wszystko wiem:(wczoraj plamienie i ból,dzisiaj mocne krwawienie,wizyta w szpitalu i Bhcg 0,31. Nie o takim prezencie na Wielkanoc marzyłam. Chyba następne cykle odpoczynek a potem dawaj znowu do przyjemnej robótki. Jeszcze raz Cudnej Wielkiej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Dziewczynki życzę Wam wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt, zdrowych, wesołych i pogodnych.Dziewczynki oprócz tego życzę Wam spełnienia największego marzenia jakim jest dla kobiety bycie matką. A oczekującym na maleństwo spełnienia się w roli matki.. STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------2-----------------26/27.03-----------WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo-----------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec marc30 (31)----------------10-----------------08.04.09----------ok. Wrocławia agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09----------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k kara1983(26)---------------9----------------18.04.09---- ------WWY Madzialenka1985(24)------2-----------------19.04.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981--------------------7------------------21.04(1zC LO)---UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ---------OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09--------Włocł aw ek Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?----------Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 5------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków poprawiłam dane w tabelce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------2-----------------26/27.03-----------WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo-----------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec marc30 (31)----------------10-----------------08.04.09----------ok. Wrocławia agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09----------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k kara1983(26)---------------9----------------18.04.09---- ------WWY Madzialenka1985(24)------2-----------------19.04.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981--------------------7------------------21.04(1zC LO)---UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ---------OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09--------Włocł aw ek Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?----------Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 5------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?...........2.........zach-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------2-----------------26/27.03-----------WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo-----------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec marc30 (31)----------------10-----------------08.04.09----------ok. Wrocławia agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09----------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k kara1983(26)---------------9----------------18.04.09---- ------WWY Madzialenka1985(24)------2-----------------19.04.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981--------------------7------------------21.04(1zC LO)---UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ---------OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09--------Włocł aw ek Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?----------Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 5------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?...........2.........zach-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×