Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklerozzza

Czy robicie pewne rzeczy...

Polecane posty

Gość sklerozzza

... mechanicznie a potem nie pamietacie czy to zrobiliscie czy nie?? Ja nie pamietam czy dzis sie podpisalam na liscie obecnosci na zajeciach:/ W ogole nie pamietam tego faktu, ale mozliwe ze zrobilam to calkiem mechanicznie bez myslenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusesita....
ja jak ustawiam godzine w budziku to zawsze potem sie zastanawiam czy go włączyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula210
mi sie to często zdarza aż za często i nieraz nie dam się przekonać, że ja to zrobiłam, ale po jakimś czasie juz kojarzę fakty szkoda że czasem to za długo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często tak się dzieje, kiedy człowiek robi X myśląc jednocześnie o czymś innym lub robiąc coś innego. ma świadomość, że musi zrobić X, więc to robi w międzyczasie, nie zastanawiając się nad tym. i później zonk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwinda
hm pocieszacie mnie, moze jednak sie podpisalam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklerozzza
to ja wyzej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchypion
robię tak często. a już szczególnie z zamykaniem drzwi mam problem, wychodzę z domu i w połowie drogi się wracam, bo nie pamiętam czy drzwi zamknęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×