Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcemy mieć swój dom

Budowa domu. Prosze wejdzcie

Polecane posty

Gość gość
W życiu nie wystarczy Wam na budowę i wykończenie 170 tys. Samo wykończenie wyniesie Was na pewni więcej niż 20 tys. jak wynika z Twoich obliczeń. Zobacz, że np powinnaś zainwestować w izolacje wodoszczelne: hydroizolacje.pro/o-firmie/ inaczej później możesz mieć problemy z wilgocią Nie wszystko zrobicie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, nie orientuję się zbyt dokładnie jakie są koszty wybudowania takiego domu, ale jeżeli chcecie trochę zaoszczędzić na systemie kominowym, to polecam skontaktować się ze sprawdzoną przeze mnie firmą: www.kominiarze-warszawa.pl. Ostatnio właśnie współpracowałam z nimi, sprawnie, bez żadnych komplikacji zamontowali porządny system kominowy. Widać było, że Ci kominiarze mają doświadczenie w takich robotach i nie zdarli ze mnie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma superdom.pl warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam checi zrobienia wszystkiego samemu. to znacznie zmniejsz koszta. proponuje zaopatrzyc sie w suwnice www.suwnicabramowa.pl/ bo podnoszenie ciezarow do najlzejszych i najprzyjemniejszych prac nie nalzey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj przy tym całym zgiełku o dobrym ogrodzeniu. My z mężem zdecydowaliśmy się na rewelacyjne ogrodzenie panelowe z Płot Budu- są solidne, dobrej jakości, wykonane szybko i sprawnie. No i przede wszystkim służą latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem lepiej wziąć firme bo to inwestycja na długie lata a amatorzy niesesty często poełniaja błedy. My jak razie zroblismy wykopy pod media i fundamenty z ta firma z Ostrołęki http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/. . budowe powierzamy profesjonalistom, jedynie wykończeniówkę zrobimy sami bo mąż i teśc takie tematy dobrze ograniają. Mam nadzieje ze zmiescimy się w 250 tys ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na ogrodzenie panelowe Płotbud. Mam je już ładnych parę lat - nie rdzewieje, nie niszczeje, jest solidne i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz dom budowała firma www.chareza-dach.pl, bardzo solidni a jeśli chodzi o cenę to spośród firm z którymi rozmawialiśmy mają najkorzystniejszą ofertę. Możecie się z nimi skontaktować to wam wycenią jaki będzie kosz wybudowania domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie wydać możliwie jak najmniej pieniędzy pomyślcie o wykonaniu częsci trudnych prac samodzielnie. Do tego będzie wam potrzebny tylko sprzęt, który bywa o wiele tańszy niż wykonawstwo. Na dobry pomaczątek postawą jest www.suwnicabramowa.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladny koszt budowy mozesz okreslic dzieki firmie np www.ekspertyzy.waw.pl ja tak robilam z mezem podczas budowy swojego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o budowę domu to nie wolno zapomnieć o instalacji odgromowej a piszę o tym bo sama kiedyś zapomniałam. Tak naprawdę powinien zwrócić na to uwagę architekt albo szef budowy. Mi zakładało ją Fhu Partner i jak coś to mogę ich spokojnie polecić. Często człowiek nie myśli o tego typu podstawach a potem skutki mogą być tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wydaliśmy na pewno więcej na budowę domu niż 170 tysięcy. W tych czasach już nie pobudujecie się tak tanio. Ale jesteśmy bardzo zadowoleni z samego projektu. Zamówlismy sobie indywidualny projekt domu w tej pracowni w Krakowa http://www.marcingluchowski.pl. Robią bardzo funkcjonalne, nowoczesne projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a planujecie przed domem zrobic ogród? Jeśli tak, juz teraz pomyslcie o jego aranzacji i doliczcie do ksoztów! od siebie mogę poradzić, ze warto zainwestować w trawnik z rolki http://www.greenflor.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli projekt waszego domu nie przewiduje garazu, to moze warto pomyslec o takim rozwiązaniu http://www.garazemetalowe.pl/galeria - garazu metalowym? jest funkcjonalny, a co najwazniejsze szybki i łatwy w montazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w trakcie budowy mojego domu współpracowałam z firmą www.gresan.pl ze Śląska, wybudowali mi dom pod klucz. Skontaktuj się z nimi i pogadaj o swoim projekcie, dowiedz się ile może to kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze też nie bardzo orientuje się ile kosztuje budowa domu bo dopiero kupiliśmy działkę budowlaną www.dzialki-szczecin.com w Kobylance. Więc wszystko przed nami, nawet projektu jeszcze nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy prosty kosztorys aby okreslic wszelkie koszta, lepiej to zrobic na dlugo przed budwa, zeby pozniej nie wpasc w jakies klopoty, w tym temacie moge polecic www.bi-troll.pl solidna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccekk445
Dużo z was wiedzy oczywiście obecnie współcześnie w obecnym czynniku o współczesnym, że chronienie dachów jest o znacznie łatwiejsze, naciągaj ich obszerna renowacja. Macie działkę. Tylko przez takowe tryby znane firmy zamierzają masę, a toż kupę roboty. A My stanowimy oryginalne stare dachy, które nadal mieszkają na zwyczajnym pomieszczeniu. Po kluczowe wymagamy wspominać, że naprawa dachu nie podlega właśnie a totalnie góra. Renowacja oznacza, także, że ogół wymaga egzystować na domowym miejscu owym tymże własne służby będą wielbić w czar takiego jakże renowacja poddasza. Będziemy mogli aby pewni, iż własne kobiety dachy będą od specyfiku poprawiane, uszczelniane, a co najważniejsze przystosowywane do takiego tytułu, żeby mogły doświadczyć kolejne dziesięciolecia. Tym jedynym gdy bodaj na załączonym obrazku, powoli nasze inwestowanie w dach pozostaje się coraz niebezpieczniejsze dla własnego portfela. Portfel także typ także pozostawianie dachu, czy restauracja, choruje go. Więcej na http://malowanie-fasad.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onitek
jesli zamierzacie dzialać sami, to jest to jakas opcja, choć myslę, ze niektóre prace i tak powinni zrobic specjalisci, nawet wg przepisów prawa budowlanego. hurtownia http://anitech.pl ma dobrą ofertę cenową i szeroki wybór- i nie trzeba jezdzic i wozic tego wszystkiego. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy budowie nie można zapomnieć o instalacji elektrycznej, tu wsparcie specjalistów jest nieodzowne - http:// rozdzielnicaelekryczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietajcie ze przyda wam sie dobrej jakosci beton, tkai ktory nie bedzi epekal z byle powodu. znajdziecie go w www.stambet-bud.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarrooo
Z takich lepszych stron poświęconych budowlance, to ja bym polecał choćby www.knaufmag.pl. Jestem z branży i praktycznie każdy dzień zaczynam od lektury ich artykułów. Piszą o wielu nowinkach technicznych, nowatorskich rozwiązaniach w kwestii dociepleń, czy fundamentów. Fajna strona z punktu widzenia fachowców, ale też zwykłych amatorów, którzy chcą sobie zrobić remont w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas uwzglednianai roznych wydatkow warto tez zwrocic uwage na dokumentacje geologiczna oraz badanie gruntu, ktore wykonuje sie zawsze przed taka budowa. W tym temacie z doswiadczenia moge polecic firme www.geotest.biz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaKas
170 tysięcy to w sumie niewiele na dom, ale w sieci można znaleźć info o ludziach, którzy postawili dom za 100tysięcy. Pamiętajcie o dobrym systemie kominowym np. Pekabet, bo ogrzewanie to w naszym klimacie podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
budowa domu to bardzo powazna sprawa, wazny jest takze porzadek w papierach, pomimo, ze nie zawsze o tym myslimy. warto jest juz na poczatku roozpoczac wspolprace z rzeczoznawca budowalnym. mozecie odezwac sie do www.ekspertyzy.waw.pl/ jest dobry w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budowa domu to jeszcze nie wszystko. Później są jeszcze dodatkowe wydatki, jak wiadomo. Dom trzeba ogrodzić. No i właśnie tu jest moje pytanie. Co myślicie na temat ogrodzeń betonowych, np. http://betonowekrakow.pl/ogrodzenia/ ? Jak waszym zdaniem się one sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze się sprawdzają, sporo znajomych zdecydowało się na takie ogrodzenie, więc jeśli ci się podoba, to czemu nie :) A wracajac do budowy domu... Jakie macie ogrzewanie u siebie? Bo jestem przed wymianą kotła i zastawanawiam się w co najlepiej zainwestować. Mam upatrzony kocioł na pellet albo ekogroszek od http://www.kolton.pl/, powiedzcie mi czy to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobry, bo ja też planuję taki zakup. Na razie jesteśmy jeszcze w fazie budowy, ale zamknęliśmy stan surowy i teraz zostało nam już tylko wykończenie. Jutro przyjeżdża firma http://www.konbrud.pl/, która pomoże nam w posprzątaniu działki i będzie to wszystko wyglądać już naprawdę dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×