Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olimpia 24

Eniro Katowice. Ktoś tam pracował? jak tam jest?

Polecane posty

Gość olimpia 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bero robero
szczerze nie polecam.... fajnie to tylko wygląda na szkoleniu , na którym robią ci wodę z mózgu - Eniro najlepszym pracodawcą, nieograniczone możliwości zarobków, atmosfera, każdy dzień inny, praca z ludźmi. Po szkoleniu przychodzisz do firmy, siadasz w boksie z telefonem, dostajesz fiszki ok 100!!! na tydz. i walisz głową w mur -bo nikt nie chce. Nasłuchasz się trzaskania słuchawką i to w najlepszym wypadku, lecą różne ciekawe epitety pod adresem firmy i osobiście też ci się dostanie. Oczywiście szkolenie też nie jest do końca bezpłatne bo podpisujesz klauzulę, w której widnieje zapis, że jeśli się zwolnisz przed upływem okresu próbnego trwającego 3msc. to płacisz 2tys. Co prawda jest dużo wolnego, praca do 16.15 lub 16.30 w zależności od miasta .... ale cały ten stres, tablice z wynikami nie są tego warte. A co do kierownictwa - supervisorów.... tylko siedzą i zgarniają kasę, żadnej pomocy z ich strony - nie robią nic tylko zapisują wyniki o 11:00, 13:00, 15:00 i pytają czemu tak słabo. Sami zazwyczaj rozmawiają cały dzień przez telefon tyle, że są to ich prywatne rozmowy z firmowych telefonów. Szczerze nie polecam..... Szkoda łez, których przez tą firmę wylałam nie mało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iola
Miałam stawić się na rozmowe..po przeczytaniu wielu postów na temat pracy w Eniro, z pęłną świadomoscią iż nie zyje przecież w Afryce! Zrezygnowałam. Dziekuję wszystkim za takie posty i pozdrawiam życząc pracy godnej człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałam dawno temu. Nie wspominam tego najgorzej, na początek mogło być…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie polecacie szukać pracy jako handlowiec w tym rejonie? Chcę zmienić prace, ale na firmę, która rzeczywiście płaci a nie tylko obiecuje premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×