Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

stonoga :D lusiu rozumiem twój ból ja chyba powinnam ograniczyć się do pudelka i do pogody przepraszam , że nawiązałam do konfliktu gazowego- to było nie na miejscu za to mam dobrą wiadomośc- idzie odwilż pogodowa- dekolty znów bedzie mozna nosić i nie przemrozić cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelka czyta mój mąż- ale jak to twierdzi pewien kuchenny mędrzec - najważniejsze to się dopasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Pudelka czytam, ale rzadko. W ogóle okazuje się, ze nie mam żadnych atutów, pozostały mi pozory, więc przynajmniej do ich stwarzania powinnam się przyłożyć. Postanowiłam w związku z tym oddać swoją rękę pierwszemu chętnemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedłonim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D chodź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, raczej będę musiała poczekać na kogoś innego, Psedłonim jest poligamistą i co kilka miesięcy przeżywa renesans zaintrygowania kobiecością w świeżym wydaniu. Moje 5 minut już minęło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ma się tę determinację, żeby pozory stwarzać, nie? ;-) No a serio, o jaką formę pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
Dupą? a jak myslisz ike:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu pozwól , że on o tym zadecyduje ty deklarację swoją już złożyłaś i się nie wycofuj swoją drogą tak sobie myślę skąd takie "mądre" wnioski dotyczące intelektu i dochodzę do wniosków takowych widziałyście kiedyś jak biedni rozmawiają o pieniądzach? wielkich inwestycjach z którymi nigdy nie mieli do czynienia:D na tej samej zasadzie chyba o intelekcie rozmawia towarzystwo z zaprzyjaźnionego nam topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami no proszę cię :) ja nie myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo nie mamy po prostu stu nóg ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, ja sie nie do końca zgodzę. Miłośnik kaszy i Retro są inteligentni. Retro lubiłam poczytać, fajne, często zabawne riposty, jakaś taka rozczulająca chwilami wrażliwość. Trochę inaczej rozumiałyśmy niektóre pojawiające sie na kafe teksty, ale to już kwestia osobowości, wiec spoko. Kucharz jest dość elokwentny, wiedza ogólna chyba na poziomie, ale niestety mocno przewrażliwiony na swoim, i swojego topiku punkcie. Poza tym zbyt szybko i pochopnie feruje sądy To tyle a propos intelektu w nawiązaniu .. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga przez twoja literówkę napisałam idiotyzm ale w sumie nie pierwszy i nie ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
Co do Retro ...co sie z nią stało.Żal mi to czytać ,z tym co walczyła ośmieszała...styka sie na co dzień. Piękne słowa bez pokrycia zdjecia w których nie ma emocji. szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Aha, jeszcze dodałabym, ze przeintelektualizowanie jest niestrawne (powiedzmy, ze uwaga ogólna ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu może i sa ale ich inne cechy na tyle mocno ostatnio owa inteligencje przysłoniły, że zasadniczo to co powinno byc atutem stalo się nic nie znaczącą umiejętnością poza tym to sztuczna inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- co się z nią stało? zidiociała do cna :) sorry ale nie umiem tego inaczej nazwać i nawet nie próbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
nie zidiociała ona wierzy ze jest inny,a on po prostu jest w wieku ...gdzie tylko może pisać na kafe,bo niczym innym nie zaimponuje młodym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nie chodzi o kucharza chodzi o całośc zachowania oczywiście to moje bardzo subiektywne zdanie oddalam się do obowiązków domowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
a ja ją trochę rozumiem ale nie mogę znieść jak przeprasza za każdą napisaną myśl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Retro jest w porządku, po prostu inna wrażliwość, jak jej dobrze z Kucharzem to nic nam do tego i prosiłabym bez inwektyw pd jej adresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
No to było lojalne Lusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu rozumiem twoje zdanie na temat retro ale przykro mi ja swojego nie zmienię- i mam ku temu powody- tym bardziej , że naprawdę uważam tak jak napisałam- nawet nie przeginając i nie przebarwiając jednak ponieważ jako jedna z niewielu gościsz mnie na swoim topiku bez żadnych problemów- dostosuje się i temat zakończę- (w sumie i tak nic więcej na jej temat nie mam do powiedzenia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ja skajpuję, wiec tak z przerwami tu zaglądam. A co do goszczenia bez problemów - jeszcze nigdy nikogo nie zdarzyło mi się wyprosić ze swojego wirtualnego otoczenia, co najwyżej wyrażałam niejakie zdziwienie czyjąś w tymże otoczeniu obecnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kim?? :P bo jeśli z przystojnym i calkiem znosnym intelektualnie panem- to wybaczamy ja niestety też jednym okiem na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Odpowiem jak na blondynkę przystało, czyli maksymalnie banalnie, a mianowicie, że to z kim skajpuję to moja słodka tajemnica :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×