Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Ju......
Ike, jesteś genialna! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
przestan Ike, ja nienawidze takiego babrania sie w pomyjach. nie mozesz byc podnad takie rzeczy? a zem sie sama wykreowala to prawda, wszedzie sie pcham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Rozwalają mnie te Twoje pointy.Komiczne;), ale jakie prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię gryzonie chomiki, myszki, świnki, szczury i odchowałam juz i całe gromadki nowych malutkich, łysych w zasadzie wszystkie niemowlaki są brzydkie:) nawet te człowiecze :) widzę dziś tamari kolej lecieć po piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Słuchajcie, może czas zakończyć tę Wojnę Dwóch Róż? To się zrobiło nudne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar napisała: Co by która nie powiedziała i jak mocno by się nie zapierała to i tak wszystko kreci sie wokół Kucharza: obraził sie-nie obraził, obraził kogos-nie obraził, pogłaskał-nie pogłaskał, wykłosił oredzie-nie wygłosił. retro napisała: zobacz o której Ike miała wczoraj swój pierwszy wpis a o której ostatni. generowała posty z częstotliwością jeden na conajmniej 5 minut... poświęciła cały dzień , rozumiesz? calutki dzień z przerwą na zakupy na rzyganie, smarkanie, i charkanie śliną w stronę tego topa... niech mi to ktoś wytłumaczy, bo k**wa, nie widziałam czegoś takiego jak żyję.......! nooo sorry jeśli kucharz jest genialny to ja też :D retro chcesz autograf??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro ponownie jest chamska i ponownie za to przeprasza ponownie kucharz napisze o żle który panuje sie na świecie itd Ja wiem ze to dziecinne ale nie udaje ze tego nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Lusia! Też mi przykro patrzeć, jak wychodzi z nich ta cała wrażliwość, empatia, duchowość....... :) Ale co zrobić, jak one się nawet tego, że wklejamy sobie obrazki, potrafią doczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
czesc luska, wlasnie tam bylam ze szlachetnym apelem zeby to zkonczyc :) jak odwyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
ju, znakomite podsumowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Hej Ju... No wychodzi, wychodzi :( No i wklejka jest :classic_cool: Poczułam sie tają słabą, małą istotką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Przecież napisałam, Ike, że jesteś genialna. Ech, żebyśmy tylko potem naszych wodzów nie myliły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju no fakt cholera ameryki nie odkryłam lusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Nie znam wydarzeń dnia dzisiejszego, ale z ostatnich postów wynika, że niektórzy cierpią chyba na zaawansowany brak wrażeń, dzięki którym można by uwolnić trochę nagromadzonych wewnątrz emocji, niekoniecznie pozytywnych ... Odwyk tak sobie, co jakiś czas dopada mnie anxiety, co do której wydaje mi się, że się jej pozbędę, jeżeli zerknę, czy na kafe dzieje się coś wesołego :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu grzecznie zauważę, że na twoich oczach całkiem niedawno poniekąd wyciągnęłam rekę na zgodę :) i co- żubry zostały wyprowadzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sami, śliczne delfinki :) :) :) Widziałaś jakiegoś na żywo? Lusiu, to nas ostrzegaj, że np. za pół godz przyjdziesz - to zadbamy o nastrój. OK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczę też lusiu, że jeśli nie podoba ci ię to co piszę, mogę odejść i to w zgodzie z tobą i ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
oj tam, nie od razu krakow zbudowano. daj sobie lusia czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz JU nie widziałam ale delfiny to dla mnie symbol miłości i jednocześnie wolności moim marzeniem jest płynąć na grzbiecie delfina hmmm do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez LUsia jak Ci sie nie podoba to tez odejde bo obiecać ze przestanę komentować --nie potrafie;) nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sami, to popłyniesz, jak chcesz. Ja bym się bała. To papa, do napisania. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Nigdzie nie idźcie, co też Wy? Nawiązałam do innych emocji autorstwa tych, którzy chyba zbyt przejęli się tym forumowym życiem. Wy na szczęście nie straciłyscie jeszcze dystansu i poczucia humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu niewygoniona zostanę :) a jakby kiedyś coś- szepnij słowko swoją droga przepraszam za brak rozmowy z wami wczoraj ale same rozumiecie byłam zajęta rzyganiem smarkaniem i cherlaniem:) dziś wszystkie moje neutralne wypowiedzi- to też tylko moje małe alter ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Plotkareczka
He, he... Serdecznie witamy, Luśka. :) O tak słabą wolę to ja Cię jednak nie podejrzewałem. Sądziłem, że wytrwasz w postanowieniu przynajmniej przez dwa i pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotkareczka!!!! bo lusie nam spłoszysz lusia nie słuchaj- każda godzina- to zwycięstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×