Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Kyyrene, próbować na pewno warto, aczkolwiek, jednakże, skądinąd trzeba chyba odbyć wcześniej jakiś kurs autosugestii i umiejętności patrzenia na świat przez różowe okulary. Chyba się wezmę i zapiszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam pisałeś o wielkim upadku...a wielki upadek powoduje wielkie trzesienia rzeczy rozmaitych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
To się zgadza, ale chyba mnie nieco poniosło, Kirene. Aktualnie jest memu sercu bliższa wersja, że moim upadkiem nie zainteresuje się pies z kulawą nogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie jeszcze zaciekawił nowy punkt widzenia. Moze nam zdradzisz z kim się będziesz żenił i kiedy? :) Banana, pozwolisz, ze się na temat Twojego ewentualnego upadku nie wypowiem? Od jakiegoś czasu moją ambicja jest nieuleganie Twoim podpuszczeniom i prowokacjom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska, teraz na poważnie.... Kilka miesięcy temu o jakiejś strasznej porannej godzinie porzyjściu do pracy usłyszałam spiew. Kolega sobie na całe gardło wyspiewywał jakąś idiotyczną piosenkę o jagodkach :D ładny glos, więc miło było posłuchać. Zapytałam go, jak to robi, że tak wcześnie jest w takim świetnym nastroju, a on mi na to : "wiesz, Ky, jak sobie rano zerknę w lustro i widzę takiego fajnego faceta, to od razu mi się robi wesoło". skorzystałam z rady, teraz też po porannym zerknięciu w lustro na rozczochrane włosy i podpuchnięte oczka poprawia mi się nastrój :) Serio pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
Nie pozwolę, Luśka. Musisz się wypowiedzieć! Z żenić się będę, ponieważ żadna z Was mnie nie chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
Szczery byłem albo wtedy, Kirene, albo teraz. Zastanawiam się także, czy szczery nie byłem i wówczas i w chwili obecnej. Kto wie, może to także jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene, też miałam takie okresy, jak najbardziej, i jeszcze będę miała. W końcu, kiedy mam wybór miedzy wersją pesymistyczną a optymistyczną to dlaczego by nie wybrać drugiej? Ale ostatnio jakoś mnie ogarnęła apatia, może w związku z zimową antypatią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
Myślę, Kirene, że zbyt srogo mnie oceniasz. A kobiety przecież bardzo lubią, kiedy się zwraca na nie uwagę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
Lusia, usmiechnij sie! urządzimy mu wieczor kawalerski, bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, to mnie trochę uspokoiłaś..skoro to tylko chwilowy spadek formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło, ale Ty zwracasz na nas uwagę wyłącznie po to, aby grzać sie w cieple naszej uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
O! Ovca! Zabrzmiało absolutnie intrygująco z tym wieczorem. Ja sam i Wy w całej krasie... Ech, rozmarzyłem się. Nie ma co, moja wyobraźnia postawiona została przez Ciebie w stan najwyższej aktywności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banana, jesteś większym megalomanem niż sugeruje Kyyrene. Przecież ja nie Ciebie o ożenek pytałam, a nowy punkt widzenia. No chyba, że to Twoja odpowiedzialna za spontaniczność i inne emocjonalne uczucia prawa półkul a mózgowa wynajęła tamten nick? ;-) Zaś w kwestii upadku, będę stanowcza i jednak się z wypowiedzią wstrzymam. Trza być twardym a nie mietkim, o czym wie każdy w wieku 15+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
Cóż, Kirene, nie wyłącznie. Ale wskaż Ty mi choć jednego, normalnego mężczyznę, dla którego zainteresowanie ze strony kobiety jest sprawą obojętną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
Nic podobnego, Szmaragd! Jestem 100% facetem! Życzysz sobie to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
wiedzialam, ze Ci spodoba, nietrudno jest zaktywizowac meska wyobraznie. wiec jak juz wyznaczysz date slubu, to mozesz na mnie liczyc - wszystko zorganizuje. do smierci tego nie zapomnisz, prawda dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
No tak, Luśka, Ty to już masz znacznie więcej plusów przy liczbie "15". Rozmawialiśmy niedawno na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło, nie doszukuj sie w mojej wypowiedzi emocji negatywnych, bo ich tam nie ma. Pozytywnych też zresztą nie, widocznie od Luski się zaraziłam, bo też było chłodne obiektywne stwierdzenie, nic więcej :) Nie znam takiego mężczyzny, kobiety zresztą też nie. Każdy lubi pobłyszczeć chociaż przez chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
A bez wyznaczania daty, Ovca, nie mogłabyś zorganizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
To ja Cię, Kirene, w wolniejszej chwili, znowu nieco popoleruję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
No dobrze, Szmaragd, a co miałoby o tym pierwiastku świadczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło, ja sobie ostatnio znalazłam poletko, na którym mam status gwiazdy niemalże :D Twoje polerowanie mnie na forum mogloby w najlepszym przypadku doprowadzić mnie do fazy meteora :D Ovca, ale jemu to sie raczej wieczoru kawalerskiego urządzić nie da, nawet, jak wszystko ustalisz, to i tak sie wykręci...albo z zona przyjdzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak Banana
Że co? Niby uważasz, że mężczyzna jest bardziej męski, kiedy potraktuje raz na jakiś czas nieco obcesowo albo rugnie się radośnie w miejscu publicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×