Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to normalne jest

Bol nog w ciązy

Polecane posty

Gość czy to normalne jest

Witam. Jestem na początku ciązy. Bolą mnie nogi, tzn mięsnie ud. Nie mam zakwasów, nie jest to ból od ciwczeń. Nie wiem czemu mnie tak boli, czy to jest normalne? Czy któaś z Was tak miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pij wode
pij duzo wody, rób cweiaczenie dla ciezarnych, powinno przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to normalne jest
Nie bardzo moge, wcześniej miałam poronienia wiec sie boje cwiczyc ;/ a do gin dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pij wode
to staraj sie uzupełaniac płyny, do poniedziałku przetrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to normalne jest
Wydaje mi sie ze sporo pije...powiedz mi a co z tym wspolnego mają płyny? Nie pytam złośliwie, po prostu nie rozumiem. Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam w tej chwili, a jestem na początku 8 tygodnia ciaży. Widocznie tak już jest :) Tworzy się organizm dziecka i potrzebuje jakiegoś składnika, to zabiera go matce. Dbaj o dobrą dietę, a "zakwasowy" ból nóg sam się rozchodzi :) www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy normalne to jest
Zyrafa wiem bo Was podczytuje:D pij wode - no to będę. Cholera właśnie przeczytałam o listeriozie a ja ma w domu chomika ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma chomik do tego
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ma wstydliwe pytanie
Mnie tez bola nogi, szczegolnie uda. Ale mam jedno pytanie. Otóż, po kzadym załatwianiu sie podmywam się, lekarz mowił mi ze to za czesto bo wymywam sobie flore bakteryjna wiec zaczęłam stosowac specjalny płay. Ale...własnie ale nie pokoi mnie zapach wkładki. Ciagle patrze i biegam czy oby nie ma plamień a zapach jest strasznie dziwny, jakby krwisty;/ Boje sie. Wiem ze to głupie, ale nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna30
nie bój się. w czasie ciąży zmienia się flora bakteryjna pochwy, a co za tym idzie, może być mniej lub więcej upławów i mogą mieć inny niż dotychczas zapach. jeśli Cię coś niepokoi informuj o tym swojego lekarza, a on oceni, czy nie ma jakiś zmian, bo kobieta w w błogosławionym stanie jest podatniejsza na infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirke37
Nie martw się jeżeli masz dobre wyniki to OK, ale warto porozmawiać z lekarzem.Zależy w którym tygodniu ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ma wstydliwe pytanie
kilak dni po terminie @. Niepoki mnie ten zapachm, taki jakby tam gdzis krew była ;/ nie uemiem tego opisac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirke37
nie czytaj żadnych informacji o chorobach!!!Wiem coś o tym mam czworo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirke37
Niczego nie można się wstydzić! Jeżeli jestes po terminie to wszystko możliwe że coś zaczyna się dziać.GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ma wstydliwe pytanie
test II kreski a nawet 2 testy:) Jutro jade do lakarza. Powim mu ze po prosyu nie podoba mi sie zapch z pochwy no...jeny jak to brzmi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabio2011
Witam jestem w 34tyg ciazy! Strasznie boli Mnie prawa strona,zaczynajac od podbrzusza do konca nogi. Bol nasila sie przy wstawaniu,i najbardziej przy chodzeniu. Lekarz niema pojecia co to jest. Mozecie mi pomoc?dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfwd
Może przesadzam, ale według mnie nawet drobne problemy ze stopami to wystarczający powód, by się wybrać do specjalisty. Wiem, że koleżanka mojej żony też miała takie coś i w końcu znalazła w internecie panią Gaździcką. Ona ma stronę podolog-warszawa.pl. Szczegółów nie znam, ale wiem że pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamuśkaNaPełnymEtacie
Ja tam najpierw jakieś moczenie stóp uskuteczniałam itd. ale w końcu przestałam się wygłupiać i i poszłam do Pani Katarzyny Gaździckiej, bardzo mi pomogła, ból praktycznie ustał, także polecam. Ona ma stronę i nawet ktoś już ją tutaj polecał ;) http://www.podolog-warszawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze masz za malo magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borykalam sie z tym problemem w dwóch ciążach - próbowałam wszystkiego i nic nie pomagało - pod koniec drugiej ciazy znajoma dała mi żel Venescin który pomógł na te dolegliwości bo cieżko określić czy jest to bol :-( teraz jestem w trzeciej ciazy i dolegliwości wróciły od 12 tygodnia - każdej nocy smaruje nogi tym żelem i problem odrazu znika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_agata
Boł nóg kiedy jesteś w ciąży jest przywidywany, każda kobieta cierpi to. Zmuszamy naszych drogich mężów do wsparcia i pomocy :). Kobietom w ciąży jest rekomendowany i polecany odpoczynek, trzeba jak najwięcej czasu poświęcić relaksacji. Każdy ma swoje sposoby do relaksu. Mi np. jak byłam w ciąży, walczyć z bólem nóg pomógł masażer do stóp - (http://www.margotbeautysolutions.com/pl/sklep/masazer-do-stop/). Juz mam go pół roku i stosuje prawie codziennie, również z niego korzystają moje rodzice, jest wielofunkcjonalny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćML
Masażer do stóp naprawdę jest super! dziękuję za rekomendację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana W
Ja miałam bóle i osłabienie w mięśniach, jak się okazało od niedoboru magnezu. Zdecydowanie trzeba przyjmować magnez w ciąży, bo jest większe zapotrzebowanie. Ja kupuje do dzisiaj preparat, który mi wtedy pomógł - chela-mag b6 i nie mam już problemu z niedoborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia92

Przy pierwszej ciąży musiałam się z bólem i zmęczeniem nóg przemęczyć. Przy kolejnym używałam produktów  firmy EFEKTIMA i opuchlizna szybko z nich znikała.

Gorąco polecam!
https://efektima.eu/online/pl/mama-care/47-mama-care-kuracja-do-zmeczonych-nog-5908226322973.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×