Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha30

OPOLSKA SKOK

Polecane posty

Gość skok-nieskok
dokładnie, to jedyny powód dla, którego wysłałam aplikację do skoku. tylko tu nie wymagają doświadczenia w zarządzaniu zespołem na stanowisko menadżerskie... a na takim się widzę:) więc chciałabym potraktować skok jako "skok" do banku na menadżera;) poza tym chciałabym mieć wyższą podstawę niż dotychczas...choć powiedziałam/ napisałam dużo więcej niż Ty.. zobaczymy. pozdrawiam i 'do usłyszenia'. zmykam, bo jutro zwykły dzień bankowca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę powodzenia :) i odezwij się jeszcze , miło się \"gawędziło\" z kimś z \"branży\" ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok-nieskok
agniecha30 jesteś? odezwali się do mnie "bardzo chcą zaliczać mnie do swojej do kadry menadżerskiej i zaprosić na 2-gą rozmowę, ale nie mogą spełnić moich oczekiwań płacowych".. powiedziałam, że dam odp. jutro, ale te zarobki są strasznie niskie jak na KO!! jako doradca zarabiam więcej.... i to dużo więcej. jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do skok-nieskok choroba mnie dopadła i 2 dni byłam wyłączona z życia, to super że się odezwali :)) a jaką im powiedziałaś płacę? i w jakim banku pracujesz że na doradcy masz więcej, podaj nr gg, poklikamy, nie chce pisać na forum o swojej płacy :)) pozdr. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok-nieskok
agniecha30 jestem dopiero, bo właśnie wróciłam lekarza:( gg 13865877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok-nieskok
agniecha jutro zostaję w domu - w moim przypadku angina:( więc jeśli będziesz miała czas i ochotę zapraszam do kompa. a teraz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiadam się CAŁKOWICIE NEGATYWNIE O TEJ PSEUDO "INSTYTUCJI' FINANSOWEJ. Dobrze i miło traktują cie do momentu zawarcia umowy a potem niewypłacaja pieniędzylub z opóźnieniem na strate klienta jak również pobierają prowizję od środków IKS, gdzie na początku klient nie zostaje o tym poinformowany. Dodatkowo pracownicy nie sa odpowiednio przeszkoleni i nie stosują się do jakichkolwiek standardów ISO, którymi się tak chwalą Bezpieczeństwo pieniędzy jest również narażone na strate gdyż placowki są nieodpowiednio zabezpieczone! UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam:P A teraz.. Cała prawda o OPOLSKIEJ SKOK!! CENTRALA W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU... Na samym początku rozmowa kwalifikacyjna..dużo pytań od takich jak 1.wymień zelty cytryny.. po obliczenie oprocentowania lokaty... Jak się pracuje?? Strasznie...w woj Opolskim na placówkach nei dba się o pracowników...zarobki?? 1400 brutto czyli netto ok 1040 zł,..aby dostać urlop trzeba się prosić!! A w pracy jest się od doradcy klienta, poprzez informatyka,księgowego do sprzataczki...i to wszystko za pensje 1040 zł... do tego żadnych socjali...brak jakiej kolwiek pomocy... Opolska Skok już ledwo ciągnie... A jeżeli coś jest nei tak...to czyja to wina?? oczywiście doradcy klienta..a na jego głowie...wszystko pilnowanie przeterminowań, statusów windykacyjnych...itd... Masz zrobić plan różnie to bywa ale ok 160 tys choć są placówki które maja 240 tys.. a jak go zrobić jak dostanie kredytu to cud...jeżeli nei masz zdolności..miałeś kiedyś przeterminowaną rate..to nie masz co startować.. w OSKOK liczy się klient z tak zwanej budżetówki to jest np zus, urząd pracy itd... a jeszcze wciska im się kit..jakie to świetne warunki mają jako pracownicy budżetówki... jedyna pozytywna rzecz..w OSKOK to praconicy oddziałów bo są naprwde bardzo fajni...oczywiście nei można powiedzieć tego o większości pracowników centrali...no cóż..jeżeli ktoś sie sznuje... to poszuka innej pracy.. nie wspomniałam jeszcze o jakże świetnym pomyśle zlikwidwania stanowisk kierownik i zastępca kierownik regionu..zwolniono ludzi od tak!! bez uprzedzania...i zastąpili ich trenerzy...którzy uważają ,że są w stanie uczynić cuda...no cóż...życzmy im powodzenia...hm... jakoś ja zmian nie zauważyłam... XXI wiek a na placówkach starfe monitory...szanijąca się firma dba o komfort pracownika... no cóż ale kto nie spróbuje ten się nie rpzekona:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaxk
trzymajcie sei zdala od tej instytucji, pracownicy zmieniaja sie tam jak skarpety, nie szanuje sei pracownika, kierownicy regionalni nie maja bladego pojecia o tym jak to wszystko funkcjonuje, ale co miesiac dostajesz kilka mailow od kierownika jak i dyrektora, z tresci ktorego mozna latwo wyczytac ze jesli nie poprawisz sprzedazy to wylecisz innymi slowy mobbing, ladnie pieknie jest tylko na rozmowie o prace, no i pozniej na 2 tyg szkoleniu po czym czar znika, ujrzysz rzeczywistość :D widzialam kilka placowek - nory, wewnatrz i zewnatrz nie przypomina to szanujacej sie instytucji finansowej, jesli chodzi o udzielenie kredytu pierwszy lepszy klient z ulicy bedzie mial problem, licza sie osoby z firm ktore maja podpisana umowe ze skokiem, czyli wiekszosc pracownikow owej firmy ma konto w OSKOK i z ich usług korzysta i to tez maja problem z kredytem, co chwile nowe pomysly ktore niby cos poprawia, niestety sa tylko wiekszym problemem dla DK i klienta tak jak przedmowca pisal jestes w tej firmie kazdym od sprzataczki po ksiegowa 1400 brutto - smiech na sali, system motywacyjny jest ciekawy problem w tym ze jak zrobisz najdrobniejszy blad to kredyt zostaje Ci odjety od Twojej sprzedazy. po 2 osoby na oddzial a stanowisko 1, wypada wiec bic sie z kolezanka kto ma zgarnac klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sade 111
Witam , wczoraj byłam na rozmowie w Kędzierzynie Kozlu-rekrutacja na stanowisko doradca klienta. Czy coś się wg was zmieniło od ostatniego czasu? Rotacja w tym oddziale , do którego startuję jest ogromn! Regionalny tłumaczy to ciążami:)) dobre... Aplikowałam , bo coś trzeba robić po roku bezrobocia i zakończeniu zasiłku. Z tego co czytam na forach to masakra. Pozostaje się modlić ,zeby regionalny nie zadzwonił do kolejnego jelenia(?) Co sądzicie o Opolskiej SKOK w roku 2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntoniBalt
Masakra! Polowanie na jelenie ! 1800 brutto, z czego 500 to tzw. premia regulaminowa (a tak naprawdę uznaniowa). Samemu można sobie policzyć ile jest na rękę. Dochodzą oczywiście premie za zrealizowanie planów. Za 100 tys. samych pożyczek bez kart,lokat i hipotecznych możesz około 1500 brutto wyciągnąć. Jeden warunek cały oddział (znaczy ty i jeszcze jedna osoba) musi wyrobić 250tys. Absurd... Jak po pół roku łącznie dla skoku nagonisz klientów na pół miliona dostajesz awans na doradcę i pensję 2200 brutto (z czego 500 premia). Po kolejnym pół roku niezależnie czy jesteś już wypalony, lub przynajmniej masz wypalone swoje kontakty (bo na tym im zależy, aby przynieść bazę klientów) nie przedłużają z Tobą umowy. I zaczyna się kolejne polowanie. Tak działają Opolskie Skoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geronim23
Sade, w hurtowni dostawałem jako magazynier 2200 na rękę, w skoku zaoferowali mi 1200 na rękę... Myślałem, że to bedzie awans, ale grubo sie pomylilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sade111
Na szczeście dla mnie szanowny Pan kiero regionalny, Piotr Jakiśtam, nie zadzwonił!! Co prawda zarzekał się pięciokrotnie,że da odpowiedz telefoniczną tak czy siak, ale widocznie wyszłam na rozmowie mało zachęcająco dla Opolskiej Skok, bo olali mój przyjazd z Brzegu do KK( centrala). Mogliby przynajmniej kulturalnie zadzwonić i powiedzieć DZIĘKUJEMY, ale nie! Ma pani za słabe poroże!!! Dziś u nas znowu jest wakat na doradcę i na kiero oddziału, więć samo to daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sade111
Mieli oddzwonić nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi! Kto ma ochotę niech startuje w tej nierównej walce. Ja mam już dzięki Bogu inną, ciekawszą pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedzierzynianka
jakis czas temu wysłałam cv do skoku,pani zadzwonila, że przesle mi ankiete rekrutacyjna, wysłała,wypelnilam(nie mam zadnego dosw zawodowego) i odesłalam. Kilka dni temu zadzwoniła ponownie ze chcą mnie zaprosic na rozmowe kwalifikacyjna. Nie wiem co myslec o tym wszystkim czytajac forum... weszłam też na inne fora,ale tam aż roi się od negatywów. Chodzi mi o Skok Śląsk. Czy ktoś tam pracował?pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris,
Byłam na rekrutacji, powiem tylko ze do oddziału na Dolnym Śląsku, pan który przyjechal nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia, cwaniak do potęgi na dodatek spóźnił sie prawie godzinę, a jakie sa Wasze opinie na temat tej instytucii? Poza tym sądząc po pustkach jakie panują w tym banku zastanawiam się czy jest szansa w ogóle wyrabiać progi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spuki
Witam, miałem (nie)przyjemność pracować w tej firmie :( Brak szacunku dla pracowników to codzienność. Na stanowiskach "menadżerskich" pracują ludzie którzy nie mają o tym zielonego pojęcia.Szanowny Pan Prezes nawet maila nie potrawi po polskiu napisać. Normą jest wymiana kadry co 4 miesiące szczególnie kierowników. Zależy im tylko na nowych bazach klientów. Obiecują niewiadomo jakie zarobki a prawda jest taka że pracujesz za najniższą krajową. Nawet wrogowi nie poleciłbym tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati,
Byłam tam na rozmowie, nawet mnie przyjęli, ale w porę się opamiętałam i im podziękowałam, na spotkanie przyjechał jakis pan dyrektor, spóźnił sie prawie godzinę, juz to powinno byc dla mnie sygnałem ze ta firma jest nieprofesjonalna, rozmowa kwalifikacyjna była żenadą, ogólnie moja odczucia negatywne, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię pomarańcze i mandarynki
ja bym tam złożyła aplikacje na stanowisko kasjera bankowego ,jakieś info o tym stanowisku ? obstawione ? szukają z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak profesjonalizmu
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Firma w żaden sposób nie jest profesjonalna.Dużo wymaga mało daje. Mobbing, brak szacunku dla pracownika, brak systemu motywacyjnego, wygląd oddziałów pozostawia wiele do życzenia, niekompetentny zarząd. Firma nie umie w żaden sposób zatrzymać wartościowych pracowników. Jest równy i równiejszy. Wszystko robi się pracą doradców i to ich powinno się motywować( nie najniższą krajową). Duża rotacja ludzi, co w bardzo znaczący sposób przekłada się na jakość obsługi w placówkach, ale to nie jest mój problem. Mam odczucie, że doradca to jakiś wróg numer 1, którego trzeba jak cytryną wycisnąć. Można by pisać i pisać......... Czy ta firma przetrwa na rynku? Wątpię..... Pozdrawiam wszystkich czytających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma dramat !! Pracowałam tam 2,5 roku i dzień w którym odeszłam był jednym z najlepszych w moim życiu. Tak jak napisała osoba powyżej, totalny brak profesjonalizmu, nie potrafią zatrzymać świetnych specjalistów u siebie a wręcz się ich boją .... bo niestety odstają znacznie (wiedzą, kulturą zarządzania i profesjonalizmem) od osób zarządzających. W firmie panuje ogólny chaos, nikt nad niczym nie panuje, procedury praktycznie nie istnieją... każdy robi i mówi co innego. Dział sprzedaży to jakaś porażka ... ale to przecież "dziecko" zarządzających tym działem. Próbują coś tam sprzedawać ale z marnym skutkiem bo marketing praktycznie nie istnieje. Pomysły ... owszem są, ale tak zepsute na starcie, że efekt z nich żaden !! Orają doradcami na oddziałach. Powiem tak.... każdej osobie, która tam pójdzie do pracy .... szczerze współczuję. Firma żeby bronić się przed nadmierną rotacją pracowników wprowadziła lojalkę ... i jeżeli się zwolnisz albo oni Cię zwolnią .... pokrywasz wysokie koszty szkolenia wstępnego. Moi drodzy.... firma niestety chyli się ku upadkowi. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak faktycznie jest z tą lojalką? ponoć na 2 lata ale na jaką kwotę? 1000, 2000 czy 5000zł czy ktos zwolnił się przed upływem 2 lat i nie płacił? co skok może zrobić? podpisuje się jakiś weksel czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×