Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona tylko

fioletowa torba???

Polecane posty

Gość ona tylko

mam ochote kupic torbe;) ale zeby nie byla znowu zielona, brazowa, czy czarna. chcialabym jakas inna. czy ciemny fiolet to dobrzy pomysl? bedzie pasowal do kurtek- czarnej i skorzanej-camel? doradzcie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. zastanowiłabym się czy na pewno do tej skórzanej będzie pasować.. a czarną raczej nie ma się co martwić .. a jaki odcień tego fioletu?? bo jeśli wybierzesz odpowiedni-to wszystko powinno ładnie spasować moim zdaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona tylko
odcien fioletu...ciezko powiedziec,bo torbe chce zmowic na allegro:) zdjecie jest dosc jasne,ale czytalam komentarze i z wynika z nich,ze odcien w rzeczywistosci sie rozni i jest "piekny" ;) cokolwiek to znaczy heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. sama nie wiem ale chyba nie masz się czym przejmować ;) najwyżej do tej jednej kurteczki pójdziesz ze starą torebką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona tylko
zrobie upa, moze kto sie jeszcze wypowie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona tylko
ladny kolor:) ja potrzebuje takiej noszonej "na skos" wiec muszemiec dluzsze ucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z con- stara świtne są te torby,sama ma juz 2 i ostrzę zęby na nastepną,ale zamawiaj z ich bezposredniej strony to przesyłka wyjdzie taniej,nie wiem czemu na allegro tak zdzierają za tą przesyłkę http://con-star.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona tylko
o dzieki wielkie kochana🌻 :) a ja sie zastanawialam gdzie lepiej zamowic:) teraz juz mam problem z glowy;) naczytalam sie pozytywow o torbach tej firmy i jestem ciekawa czy przezyje moja studencka eksploatacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×