Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elipsssese

Moja kolezanka chodzi nago po miszkaniu!

Polecane posty

Gość samiec80
Musi byc boska-glupie sa te baby co tu pisza i pewnie w wiekszosci przypadkow bzykaja sie tylko w piatki przy zgaszonym swietle i robia dramat z wyjscia na plaze :/ to super, jesli kobieta jest atrakcyjna i zdaje sobie z tego sprawe. mnie nic bardziej nie kreci jak kobieta piekna i w pelni tego swiadoma. taka osoba z ktra wiez erotyczna jest tak silna a przy tym jesli jest twym przyjaceielem nie ma prawa sie znudzic. byblbym wniebowziety gdyby moja zona przestala lazic po domu w dresie i t-shirtach i kedys powitala mnie nago, zebym mogl nacieszyc oczy. ale nie ma na to szans.niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwrnew
co za głupoty opowiadasz nie raz witałam narzeczonego w seksownej bieliźnie, albo tylko w jego krawacie leżałam pod stołem, na stole itd. ALE .. to się działo od święta, jako niespodzianka, coś ekstra nie wyobrażam sobie, żeby codziennie z gołą c*** paradować znudzi mu się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podniez
jak przedmowca zazdroszcze jej facotowi moja dziewczyna sie obrusza jak wchodzae do lazienki gdy ona sie kapie a jest wlaczona gorne swiatlo stroj kapielowy kupila sobie z GACIAMI nie majteczkami tylko takimi gaciami w dodatku za male sa te gaciory wzynaja jej sie w posladki i ujawniaja celullit ktry chciala ukryc, a ktrego nie bylo widac w normalnych majteczkach tak bardzoi jak w tym gównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile oni musza placic
za ogrzewanie!!!! To jest strata energii w dobie kryzysu energetycznego. Bezmyslnosc totalna. Rozumiem - w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitkaaaaaaaaa
tez tak bede robic jak bede mieszkac z moim facetem, ale nie codziennie, to jasne ze wszystko czego mamy za duzo nam sie nudzi dlatego nie mozna przedawkowac, niespodzianka co jakis czas napewno bedzie o wiele przyjemniejsza niz codzienne lazenie nago co w koncu stanie sie nudna rutyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze. Ale co
na to o. Rydzyk????:O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile mają dobre ogrzewanie, to całkiem normalne :) ale na jej miejscu zorganizowałabym czasem zamianę ról - on nago, a ona ubrana. byłoby ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ujawniaja celullit ktry chciala ukryc, a ktrego nie bylo widac w normalnych majteczkach tak bardzoi jak w tym gównie\" hahahahahahahahahahahahahah- ciekawe czy jej o tym powiedziales!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal sie swoim ciałem na www.EROBOOK.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie jest odwrotnie moja partnerka chce abym to ja chodził nago z początku nie bardzo chciałem ale teraz przywykłem a nawet polubiłem do tego stopnia że jak jestem w mieszkaniu ubrany to czuję dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa321
Ja czasami chodzę nago po domku, ale sporadycznie. Myślę, że ciągle to samo by się szybko znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelek
W moim związku panowała kompletnie naga swoboda. Rozpadł się po dwunastu latach, aa przyczyną były pieniądze i zarządzanie nimi. Tak więc jeżeli facet ma to co lubi, to niczego innego nie będzie szukał. A odnośnie higieny, to kobiety cuchną, gdy kiszą pipę w gaciach cały dzień, a dla oszukania nosa otoczeni, pryszczą się jeszcze bardziej nieznośnymi smrodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinL
Dnia 18.01.2009 o 16:06, Gość Ups........................... napisał:

Koleżka nasyci się jej widokiem i ją zostawi szukając nowej laski.

Jeśli faktycznie jak się "nasyci" to ją zostawi, to tym lepiej! Jesli facet jest z nią tylko dla ciała, to po co jej taki facet?

U mnie funkcjonuje to na podobnych zasadach od 15 lat. Nie chodzimy 100% nago (bo są dzieci), ale zawsze gdy tylko się da. Jakoś żadne z nas nie znudziło się jeszcze tym drugim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×