Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkaaaaaaaaaaa

w czym do slubu

Polecane posty

Gość kalinkaaaaaaaaaaa

mam takie pytanko w czym do kosciola na slub jesli nie bede miec wesela tylko obiad dla rodzicow chrzestnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra to ja napisze co moj
może worek po mączce rybnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przyjaciolka poszla
w eleganciej czarnej spodnicy i do tego bialej bluzce, myslala tez o jakiej sukience skromniejszej niz slubna. ale wybor masz dowolny. mozesz isc w slubnej albo innej jaka Ci sie tylko podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna przyszła żona
cześć, ja też nie będę mieć wesela tylko uroczysty obiad dla najbliższej rodziny (30 osób) ale będę miała normalną suknie ślubną. Myślę, że to w niczym nie przeszkadza. chociaż na początku myślałam o jakimś eleganckim jasnym kostiumie. Ostatecznie stanęło na sukience. Nie chcieliśmy wesela, po części ze wzg finansowych, a po części dlatego, że mamy ciekawsze pomysły na wydanie pieniędzy niż jedzenie i picie dla ciotek i wujów, których nie widzieliśmy 10 lat i niekoniecznie lubimy. Poza tym ani ja ani mój przyszły M. nie jesteśmy typem gwiazdy nie lubimy być w centrum zainteresowania. chcemy jednak by ten dzień był bardzo uroczysty, więc będzie suknia ślubna, przybrany samochód, fotograf, sesja plenerowa i tort ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy tylko 25 osób z najbliższej rodziny, ale na samym ślubie będzie drugie tyle, bo wszytskich "młodych" zapraszamy na imprezke ogrodową tydzień później. Miała być skromna imprezka do ok północy ale w kosztach to nie będzie różnicy prawie i będziemy siedzieć ile będzie ochoty a troszke miejsca do poatńczenia też się znajdzie. Bez względu na to czy byłby tylko obiad czy wielkie wesel i tak wybrałabym skromną sukienke bo taka mi się podoba - oczywiście długa, bez koła i innych bufiastych akcentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×