Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miss_kafeterii

optymistycznie na kafe

Polecane posty

Gość ikshdbilwfblkabfd
kocham życie. zawsze :) ale za to nienawidzę poniedziałków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza z przerębli
skończyłam banalny obrazek ale ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jaaaa
a ja poklocilam sie z mezem ...:| uznalam ze tak bedzie fajnie bo mialam go dzisiaj dosc!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalolialaka
a mi na komórkę doładowali 200minut za doładowanie konta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
wypiłam pyszną czekoladę na gorąco z cynamonem..... (_)- chce ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, przeciesz ja mam goraca czekolade :) Zapomniala:( Juz ide sobie zrobic... Dobrze, ze mi przypomnialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkdjbhdkfj
rąbałam drewno w piwnicy do centralnego bo żadnego faceta w domu nie ma, węgiel się skończył tydzień temu, nie mam kasy :( jak jutro nie oddzwonią do mnie z propozycją pracy to oświadczam że się powieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
hmmm a ja bym zjadała torcik hiszpański albo biszkopta z owocami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się,że warto cieszyć się właśnie takimi drobnymi codziennymi \"sukcesami\' a nie czekać (aż wygramy milion w totku, otrzymamy spadek po babci-milionerce z Ameryki) krzywiąc się na wszystko i narzekać na świat:) dzięki za wpisy i czekam na kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza z przerębli
zapomniałam że ból kregosłupa ustał - to naprawdę cud!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitt_oll
Wyspałam się porządnie,poszłam na piwo z koleżankami :) i nałożyłam odżywkę na paznokcie....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzis sie pouczylam
na jutrzejszy egzamin. chyba umiem. trzymajcie kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_pani
A ja ugotowałam świetny rosół i pyszną sałatkę zrobiłam. Wieczorkiem popijając dobre piweczko oglądałam TV i byłam na Kafeterii. Teraz idę spac. Całkiem fajna ta niedziela... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_pani
Ja będę trzymała kciuki. :) A z czego masz ten egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabik_albo_ślimaczek
-usmażyłam placki ziemniaczane\' - gadałam przez telefon 1,2godziny z koleżanką -wypiłąm pyszne winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×