Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilunka 1985

służba wojskowa kobiet

Polecane posty

czy wie ktoś moze, jakie są realne szasne kobiet na dostanie się do zawodowej służby wojskowej? A może któraś juz próbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGHFG66
duze o ile zrobisz loda twojemu przełożonemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGHFG66
jak chcesz zostac miss to twoje szanse tez rosna jak zrobisz loda kazdemu czlonkowi jury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie pisałam do WKU, czekam na odpowiedz. Głównie chodzi mi o to, że na drugim roki studiów było organizowane ochotnicze szkolenie wojskowe dla studentów, no i jesli je faceci ukonczyli i zdali egzamin, to mieli wojsko z głowy. Tez na to chodziłam, także zastanawiam się, czy to mi w czymś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan --- w takim razie czekam na odp. z WKU. Teoretycznie w wymaganiach jest odbyta służba wojskowa w pełnym wymiarze. Tylko ciekawa jestem, co w przypadku kobiet znaczy ten pełny wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ty się pchasz
chcesz osłabić i tak już słabą naszą armię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 1985 odbycie zasadniczej służby zostanie zniesione po tym jak wyjdzie ostatni pełny pobór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie. w takim razie jedynym problemem pozostaje nieodpowiedni kierunek studiów. mgr z fil. angielskiej. Ale podobno tłumaczy też potrzebują :] Dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wykształcenie patrzą jak idziesz do szkoły podoficerskiej/oficerskiej robić jaką wojskową specjalizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoo23
bab do wojska nie przyjmuja chyba ze jako lekarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoo23
przyczyna jest jedna . W razie wojny facet zamiast normalnie walczyć to zajmowałby sie rannymi babami i jego efektywnosc by mocno zmalała jako zolnierza .Zamiast strzelac to probowałby przenosić ranne kobiety i w koncu sam dostałby kulka w łeb. GDy facet jest ranny to tak szybko go nie zniosa z pola walki i nie rozprasza to uwagi . NIe chodzi wiec o to ze baby sie do wojska nie nadają (chociaz to też ) , ale o o to ze obnizaja efektwnosc facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoo23
armia taka byłaby znacznie slabsza bo kobiety zwyczajnie osłabiają armie nie tylko przez swoją fizycznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by się ktoś dostał pod ogień CKM-ów ostrzał z moździerzy to raczej by się nie wychylał i nie ruszał aby nie oberwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoo23
kobiety wlasnie z tych przyczyn sie do armii nie nadają , bo ją zwyczajnie osłąbiają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoo23
Jak by się ktoś dostał pod ogień CKM-ów ostrzał z moździerzy to raczej by się nie wychylał i nie ruszał aby nie oberwać a jak bym sam kierował działkiem w rosomaku albo leo 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosomak to pojazd zwiadowczy i transportowy do ataku za bardzo się nie nadaje a jak by było mi wygodnie w np. BWP to bym tam siedział i strzelał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×