Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korczaszkko

Stypendium-dobre uzasadnienie

Polecane posty

Gość korczaszkko

Czy ktoś mógłby ułożyc mi dobre i trafne uzasadnienie przyznania stypendium dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej?Dosłownie dwa zdania, nie jestem umysł humanistyczny, więc nie wiem jak napisac żeby dobrze to zabrzmiało( i najważniejsze-przyznali stypendium;-) Z góry dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajduje sie w trudnej
sytuacji materialnej ponieważ codzienne, kilkugodzinne siedzenie na kafeterii uniemożliwia mi podjęcie pracy zarobkowej.:classic_cool:powinno poskutkowac.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korczaszkko
Pytam się poważnie! Poza tym zapomniałem napisac, że jestem studentem, anie jakimś bezrobotnym żulem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korczaszkko
Nikt nic nie wymyśli? A mówią, że więcej humanistów po świecie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student i nie potrafi
napisac podania? hahha. nie trzeba byc humanista, zeby tak podstawowe rzeczy umiec pisac. no halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejedzona studencina
a to nie jest tak,ze dostajesz to stypendium kiedy przedstawisz dochody na jednego czlonka w rodzinie? trzeba to jakos dodatkowo uzasadniac? napisz,ze studia dzienne uniemozliwiaja prace i dolacz potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korczaszkko
przejedzona studencina, dzięki wielkie! bardzo dobry argument:-) to nie jest kwestia, że ja nie umiem podania napisac, czy coś w tym stylu, tylko chodzi o to, aby dobrze napisac uzasadnienie, a to też jest ważne! może ktoś jeszcze jakiś argument wymyśli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beverias
Gośćiu zadał pytanie. Jak nie znasz na pnie odpowiedzi to nie pisz lepiej nic. Po co ta dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×