Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiaciarenka osiedlowa

Własna firma a dotacja z UP-o co chodzi??

Polecane posty

Gość kwiaciarenka osiedlowa

Poszlam dzis do UP w tej sprawie.Od miesiaca nie rpacuje wiec pomyslalam ze otworze swoja kwiaciarnie...jednak to co usłyszałam niestety ale mi to uniemożliwia... Otóż-jesli złoże wniosek dziś czekam na decyzje do września. Oczywiscie musze przez ten czas być bezrobotna. Wiec moje pytanie, o co w tym chodzi???mam nie rpacować pol roku??a zreszta nawet to nie gwarantuje ze dostane taką dotacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarenka osiedlowa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarenka osiedlowa
ktos z was strał sie o tą dotacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holcia
dotacje z UP dostają tylko osoby zarejestrowane w urzedzie, kwoty dotacji są uzależnione od budżetu instytucji, jeśli osoba utrzyma swoja działalnośc przez rok od otrzymania dotacji to nie musi zwracac pieniążków, prawdopodobnie przed wzięciem dotacji trzeba będzie przejśc szkolenie (darmowe) z małej przedsiębiorczości, jeśli osoba chce złożyc wniosek na otrzymanie dotacji musi iśc do stoswnego pokoju w swoim urzezie, potrzebnych będzie 2 poręczycieli, trzeba będzie napisac biznesplan (pomagaja w tym albo urzędnicy, albo pracownicy Gminnych Centr Informacji), i jak się otrzyma dotacje to trzeba kupowac wszystko na faktury bo inaczej nie będzie brany zakup pod uwagę i trzeba bedzie zwracac za niego pieniązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsdas
W niektórych PUP-ach dotację dostaje się wcześniej. Moja siostra się zarejestrowała, napisała ten biznes plan i w ciągu miesiąca stała się młodą biznes woman :) A co do dotacji, poszukaj na stronie urzędu marszałkowskiego kto u was jest odpoweidzialny za Program Op. Kapitał Ludzki i działanie 6.2 Tam dostaniesz więcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×