Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaqwsx

Elektroniczna niania- jaką polecacie i czy warto kupować?

Polecane posty

Gość gość
Kilka tygodni już używam ten Annie monitor i jestem zachwycona. Cóż, wydaje się to być doskonałym rozwiązaniem za trochę pieniędzy i jest zawsze pod ręką, zwłaszcza jeśli masz starszy smartfon, który po prostu możesz poświęcić :-) Dzięki za cynk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam babysense 5 monitor oddechu w zestawie z niania hisense. Bardzo polecam, świetny sprzęt. Monitora używaliśmy przez pierwsze 4 msc, potem sprzedaliśmy, niani nadal używamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od 1,5 roku zywam chyba najtanszej "baby ono" chyba 120 zł dałam i polecam jesli masz duzy dom z ogrodkiem, natomiast mieszkankom bloku to tak srednio polecam, choc moze sie przydac np w nocy. Nie ruszylabym sie nawet podlac latem kwiatkow jak spal, gdyby nie niania, bo nie zostawilabym dziecka, widzac, ze moze sie obudzic i plakac. Niania ta jest ok, to chyba najtansza wersja bo nie wiedzialam czy sie sprawdzi. Bardzo polecam, słychac nawet dzwiek jak maly ciagnal smoczek - oczywiscie nie caly czas, tylko jak kopnął w lozeczko i niania sie wlaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:13 musisz miec bardzo smutne zycie, skoro tak jadem plujesz, Przytulam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam nianię elektroniczną firmy Topcom. Bardzo przydatne urządzenie, kupiłam w sklepie http://babybaam.com za ok 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiabaz
A ja polecam kamerkę alarmzone. https://www.alarmzone.pl/pl/p/Kamera-Wi-Fi-433-MHz%2Celektroniczna-niania%2C-obsluguje-do-128-GB-MicroSD%2C-2-ie-anteny-/125 Ja i moja siostra kupiłysmy model z 2 antenami - jesteśmy bardzo zadowolone. Nie dość , że mamy elektroniczną nianię to możemy mieć podgląd na cale mieszkanie z każdego miejsca na świecie, a nie jak przy zwykłej niani do 300 m. Poza tym możemy robić zdjęcia , nagrywać filmy tak , że brzdąc nawet nie wie o tym .... ujęcia są rewelacyjne. Poza tym mąż dokupił czujniki ruchu i jak wyjeżdżamy z domu to włączamy tą kamerkę i służy nam jako alarm domowy. Jak ktoś wejdzie to nagrywa nam filmy i wysyla na maila zdjecia. Dla mnie i siostry to był szok , że takie rzeczy są już na rynku i się nie pisze o tym. Naprawdę rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieeeek
Ja osobiście mam nianię Vtech BM 4500 Niania jest wykonana bardzo solidnie, działa bez żadnych zarzutów. Na bateriach wytrzymuje spokojnie 2ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto ją kupić ja polecam ci sklep krainadziecka.com.pl - tam znajdziesz odpowqiednią dla sibeie nianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z monitoryoddechu.pl. Mają bardzo dobry sprzęt. Wiele moich znajomych ma od nich i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nianię elektroniczną z monitoryoddechu.pl. Bardzo dobrze działa i ma świetny zasięg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zdecydowałam się na nianię elektroniczną z Zerkam, o taką - https://www.zerkam.pl/elektroniczna-niania-z-kamera.html i szczerze nie wiem jak funkcjonowałam bez tego urządzenia! Szczerze polecam każdym rodzicom, bo to naprawdę ułatwia codzienne życie. Można sobie spokojnie pracować w pokoju, kiedy dziecko śpi, bo mamy ciągły podgląd :) Ja zdecydowałam się na tę z Zerkam, bo ma opcję wyświetlania obrazu na moim smartphonie, co jest bardzo wygodne. Do tego wykrywa płacz i ruch. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie tych niani jest teraz coraz więcej, ja swoją kupowałem na http://babymama.pl - no i nie narzekam, super sprawa. Teraz mają kod rabatowy, także można zaoszczędzić. Wystarczy wpisać: "dlamamy" w koszyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkowiak09
Można również zadbać w inny sposób a mianowicie poprzez wykorzysstanie okularów szpiegowski http://jbpartner.pl/pl/p/Okulary-szpiegowski-HD-V15/808 z ukrytą kamerą FullHD, slotem do microSD, a do tego możesz wymienic szkła na korekcyjne. Nie drogie rozwiązanie a może przynieść spore korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita_cerwe
Zastanów się nad nianią z kamerą Xblitz Baby. Nie jest droga a masz spokój przy wyjściu do znajomych czy do sklepu po zakupy. Nie trzeba jej instalować, działa radiowo. Sama używam jej już dwa lata i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorateczka66
Mój maluch dość dużo się budzi w łóżeczku więc dla mnie niania elektroniczna jest niezbędna. Korzystam z modelu XBLITZ BABY MONITOR z kamerą, dostałam go od przyjaciółek. Sprawdza się dobrze, pewnie sama bym go kupiła gdybym nie dostała w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy tą z Xblitz Kinder, dla mnie jest niezastąpiona. wybrałam ją dlatego ze mogę się przez nią też porozumiewać z małą, moge jej puścić kołysanke, zanucić czy po prostu mówić do niej jak się obudzi https://www.ceneo.pl/57174756;pla#tab=reviews_new

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goliszka
Mam model mikavi ye2 360, zamontowaliśmy na suficie w pokoju maluszka, wszystko dokładnie widać i słychać, także w nocy, nie muszę co chwilę zaglądac do pokoju i sprawdzać czy się nie odkrył albo nie obudził, da mnie rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Na bobozakupy.pl są bardzo fajne model niań elektrycznych. Sama kupowałam w tym sklepie przesyłkę otrzymałam w bardzo expresowym tempie. Obsługa sklepu również bardzo pomocna w wielu sprawach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka89

Nie wiem czy kojarzycie tą apkę na telefon Watch Me Sleep, ja własnie z niej korzystałam w zastępstwie niani elektronicznej. Nie trzeba kasy wydawać a sprawdza się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×