Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta *

Szczupła sylwetka, jak?

Polecane posty

Gość Marta *

Produkty odżywcze wspomagające i przyspieszające odchudzanie. Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny Termogeny spalające tłuszcz Naturalna guarana Witaminy Niskokaloryczne substytuty posiłków Do każdego zakupy porada GRATIS Do zakupów powyżej 300 zł GRATIS Do zakupów powyżej 500zł Kosmetyk GRATIS!!! www.studiowellness.sklepna5.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjoł77
ja poradzilam sobie sama, bralam bardzo dobre tabletki odchudzajace, a jak zaczelami spadac waga to zaczelam cwiczyc, zeby mi nic nie wisialo, teraz skore mam ladnie napieta, rozruszalam sie i kondycja jest nawet lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktuss
Nie ma dobrych tabletek. Do odchudzania trzeba miec tylko silną wole ,mniej jeść i troche więcej sie ruszać. Wystarczy. Nie trzeba wyrzucać kasy na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka_sko
oj wcale się nie zgadzam. tabletki takie jak formoline (tj takie które ograniczają kaloryczność) plus ćwiczenia plus lekka dieta i można naprawdę sporo zrzucić. wiadomo, że nie mozna wziąć tabletki i usiąść na kanapie i czekać aż się schudnie... trzeba coś dla siebie robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatkaa
po pierwsze dieta. Po drugie ćwiczenia. Po trzecie dużo dużo zapału i chęci. Ja dodatkowo wspomagam się tabletkami. Schudłam już prawie 8 kg, jestem zadowolona. Moje tabletki ograniczają ilość kalorii. Także od czasu do czasu, raz na jakiś czas mogę sobie pozwolić na kawałek kotleta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z 'kfiatkaa' :) ale uwierzcie tabletki nie są potrzebne :) tylko niepotrzebne koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpeciarka_L.
a ja właśnie uwarzam, że często tabletki pomagają ludziom schudnać. ja np zrzuciłam kilkanaście kg. Gdybym nie brała tabletek to pewnie nie mogla bym w miare normalnie jesc. a Tak przynajmniej się nie głodziłam bo przed jedzeniem brałam 1 tabletke formoline i już było po kaloriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprosnakasia
jak mogło być po kaloriach? jakie wy głupie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoliinkaaaa
ja kilka miesięcy temu odstawiłam formoline i wyobraź sobie, że nie przytyłam :) wiesz, to pewnie dlatego, ze wreszcie zrobiłam to z głową, nie głodziłam się i tabletki za mnie nie chudły tylko pomagały schudnąć. Do dziś mam ładną sylwetkę i nie narzekam na wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looziczka
ja się z formoline nie odchudzałam, ale zaczęłam je brać jak skończyłam się odchudzać. teraz je łykam po to w sumie żeby już nie przytyć, póki co to dobrze mi to wychodzi :) wszystko jest w porządku i zaparć nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, silna wola, ograniczenie jedzenia i aktywność fizyczna, a nie żadne tabletki. Rozwalicie sobie tylko wątrobę, a jak odstawicie, waga wróci z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjaj
Jak tabletki to tylko jakieś sprawdzone. Ja osobiście za Formoline najbardziej przepadałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam wszelkiego rodzaju spalacze tluszczu, w polaczeniu z treningiem daja wrecz natychmiastowe efekty:) kupilam kiedys taki srodek na hellhound.pl, jezeli tylko masz chwilke by troche pocwiczyc i wspomoc sie spalaczem to efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka01

mi udało się osiągnąć szczupłą sylwetkę z Fat Fast Burner https://fatfastburner.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka

Na nic lepszego niż Slimunox nie mogłam trafić.A tak długo się zastanawiałam nad ich zakupem miałam mnóstwo wątpliwości.Ale całe szczęście że się w końcu zdecydowałam.Teraz nie wyobrażam sobie jak mogłam w ogóle podchodzić do odchudzania bez tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×