Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana matka nastolatki

Dermatolog, trądzik - Poznań. Proszę o polecenie dobrego lekarza.

Polecane posty

Gość Bydgoszczanka w Poznaniu
Prof. Żaba super. ale ma długie terminy i odesłali mnie do dr Gordon. Tez w Poznaniu. I nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka58
A może po prostu najlepiej spróbować zabiegi oczyszczające? Ja miałam robione w Beauty Factory przy ul.Emili Sczanieckiej 11a i efekty jakie pojawiły się po kilku wizytach były nie do opisania. I wystarczyło tylko oczyścić twarz, by osiągnąć niesamowity efekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraska33
Ja polecam udać się do dobrego dermatologa. Bardzo dobra klinika dermatologii znajduje się przy ul Wyłom 16. Sama chodziłam tam jak miałam podobne problemy i bardzo mi pomogli. Jeśli będziesz zainteresowana to polecam zajrzeć najpierw na ich stronę http://www.proderma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalcia88
Ja pojechałam do dermatologa do Wolsztyna około godziny od Poznania. Przyjaciółka poleciła mi tam znajomą dr Berlińską. Po pierwszej wizycie jestem pełna optymizmu. Męczę się ze swoim trądzikiem dorosłych od jakiegoś czasu i mam już szczerze dosyć :/ Jak na razie przepisane leki przynoszą rezultat, dodatkowo pani dr zaleciła delikatne peelingi, no i zmianę nieco diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o klinice http://myskin.com.pl? słyszałam, że mają bardzo dobry sprzęt i trafnie potrafią postawić diagnozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się! Sama chodzę tam regularnie od 3 tygodni na zabieg mezoterapii i efekty są naprawdę zadowalające. A ty na jaki zabieg się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×