Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihahhaha

__Pytanie o płodny śluz___

Polecane posty

Gość ihahhaha

czy płodny śluz pojawia się z chwilą owulacji, czy kilka dni przed owulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszyna89
przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahhaha
dziękuję, a mozesz mi jeszcze odpowiedziec na to pytanie- zeszły cykl miałam bezowulacyjny- wiem na pewno, bo miałam robione usg dopochwowe. teraz jest 20 dzień kolejnego cyklu i śluz mam cały czas biały, mętny, lepki. czy jest możliwe to, ze w tym cyklu znów nie było owulacji? Jakby była, to śluz musialby być płodnyu, prawda? Odstawiłam w czerwcu tabletki antykoncepcyjne i od tamtej pory jeszcze ani razu nie miałam śluzu płodnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe1
Jak długie masz cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaaaaaaaaaa
Znam z pracy przypadek, gdzie kobieta kilka lat starała się o dziecko. W końcu zaczeła dokladną obserwacje i okazało sie ,ze u nie sluz płodny pojawia sie w czasie owulacji tylko przez ok godzinę. Po kilku misiącach zaszła w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddhgg
ja prowadzę obserwację cykli moich i powiem ci,że każdy organizm inaczej ma z tym śluzem.Prawie zawsze przed owulacją,czasami w trakcie.U mnie jest jakieś 2 dni przed i w czasie owulacji.Tak mniej więcej oczywiści.Jest np tak ,że jeden dzień jest go dużo,potem 2 dni nic a potem znowu dzień lub 2 sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszyna89
po tabletkach kobiety mogą się starać zajść w ciąże nawet kilka lat!! dlatego mama które planują dziecko w najblirzszych 3 latach żeby już je obstawić i zabespieczać się np. prezerwatywą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahhaha
cykle mam nieregularne- od 28 do 37, ostatni 37 dni trwał. Ale ja nie mam w ogóle płodnego. cały czas sporo białego, lepkiego śluzu. od kilku miesiecy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykle 28-37
są cyklami regularnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahhaha
a ja słyszałam, ze do 35 dni to norma. Lekarka mówiła, ze to są nieregularne. Nie jakos bardzo, ale nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe1
Pozcekaj trochę, pewnie to efekt odstawienia tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykle 28-37
to zmień lekarkę:) bo bzdury opowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahhaha
przed tabletkami miałam bardzo dużo płodnego śluzu, nawet siedzac na ubikacji czułam, jak ze mnie wypływa. teraz cały czas susza. Czy sa moze jakieś leki bez recepty, aby cos zrobić z ta płodnoscią? Słyszałam o wiesiołku i castagnusie- co o tym sądzicie? Mogłoby pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe1
Tego nie wiem :) Daj sobie po prostu trochę czasu a wszystko wróci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahhaha
oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe1
Życzę Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prawda, ze po antykoncepcji hormonalnej kobiety po kilku latach zachodza w ciaze... ja odstawilam tabletki poltorej roku wczesniej zanim zaszlam w ciaze, ale tez wczesniej sie nie staralismy. przy pierwszym cyklu sie udalo :) a jeszcze zanim zaczelam brac tabletki przyjelam zastrzyk domiesniowy depoprovera. nie sprawdzalam czy jest owulacja czy jej nie ma. po prostu jeden jedyny raz wystarczyl i to w 18 dniu cyklu. autorce topicu zycze powodzenia :) predzej czy pozniej na pewno sie uda. nawet kobiety ktore nigdy nie przyjmowaly tabletek czasem zachodza w ciaze po roku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×