Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelika25

23 tydzien i brak ruchów

Polecane posty

Gość angelika25
tak mieszkam w polsce. slyszalam o primarkach w anglii na allegro jest tanio a w rzeczywistosci jest pewnie jeszcze taniej;-) ja najpierw chcem kupic ubranka i wyprawke a na koncu rzeczy dla siebie miedzy innymi laktator;-) a te body early days sa naprawde super i te pajacyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniej, taniej, ja kupuje 7miopak za 3f co daje 3x4,30 powiedzmy 13 zł za paczke w PL widze że tyle jedna sztuka kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
no to rzeczywiscie tanio;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam rozejrzeć się po sklepach,wiecie co zauważyłam ,ze to co oglądam na allegro potrafi być do 50% niż identyczne rzeczy w sklepie:-Omowa o nowych rzeczach oczywiście nigdy nie kupowałam na allegro ale chyba zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joolaa jeśli chodzi o allegro i ebay.pl to masz mozliwosc reklamacji, więc sprzedajacy tez musi się pilnować i wystawiać towar zgodny z opisem. Ja dużo (bardzo dużo) kupuję na ebay, przęt komputerowy elektroniczy mój mąż kupuje ze Stanów, ja rózne rzeczy z UK natomiast nie kupuję nic z Hong kongu (jakoś mam wrażenie że trudno było by mi zwindykować kosztów w razie czego). Kupując np wózek czy łóżeczko patrz na odległość i możliwosć odbioru własngo, zawsze mozesz jechać, zobaczyc, zresztą zawsze można sie dogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
dokladnie tak jak pisze anna. ja bardzo duzo kupuje na allegro. towar nie zawsze spelnia moje oczekiwania ale na szczescie czesciej jestem zadowolona. ostatnio np kupilam flanelowe pieluszki we wzorki i byly cienkie jak szmaty w wyplowialych kolorach obszyte tylko z 2 stron ale i czasami mozna kupic os na licytacji bardzo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja flannelowych pieluch nie mam jeszcze, ani tetrowych, nie zdążyliśmy kupić w PL jak byliśmy w świeta, a musze miec kilka, dobrze że przypomniałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny muszę zarejestrować się na allegro bo dla mnie to czarna magia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
dziewczyny obejrzalam kilka filmikow na youtobe jak kapali male dzieci i nie wiem jak ja sobie dam rade tym bardziej ze maz nie bedzie mogl mi codziennie pomagac;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykrycia wielofunkcyjnego nie kupuje bo szczerze powiem nie mam bladego pojęcia co to jest :( mam kocyki, rożek, kupie pościel do łóżeczka, moze koszyk na pierwsze 3 miesiące, nie wiem sama. Co do kąpieli to myślę że zbawienne sa leżaczki typu http://www.allegro.pl/search.php?string=le%C5%BCaczek+k%C4%85pielowy&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0 u mnie to bedzie obowiązkowy zakup bo tez się boję. Tylko mnie jedno zastanawia, to dzieciątko całe nad wodą? nie będzie mu zimno? jasne że w domu sie nagrzeje ale pomimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ta wanienka, szkoda że tu takiej nie ma ;/ my kupilismy taki fotelik http://www.allegro.pl/item511212824_fotelik_baby_design_dumbo_z_pokrowcem_model_2008.html on ma pokrowiec więc chyba dodatkowo nie bedziemy okrywac dzieciaczka w samochodzie, ale to okrycie wielofunkcyjne jest ciekawe! Kupilam taki zestaw http://www.infant.com.pl/prenatal_infant.html tylko z dwoma parami suchawek, ciekawe czy wysłuchamy co tam u naszego babelka sie dzieje :) nie moge doczekać sie przesyłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Wy już tyle macie codziennie mam przy Was wyrzuty sumienia:D Angelika,nie martw się tą kąpielą ...to będzie Twoje dziecko i będziesz wiedziała jak się z nim obchodzić:)Po za tym poczatkowo będziesz lała mało wody aż dojdziesz do wprawy i będziesz sie śmiała ze swoich obaw.Ja też tak panikowałam za pierwszym razem,a jak sobie przypomnę jak połozna kąpała mojego małego pod kranem jedną ręką trzymając go pod brzuszkiem a drugą myjąc ,do dzisiaj czuję to przerażenie:) Podoba mi się to okrycie wielofunkcyjne ale nie wydaje mi się niezbędne,wiem z doświadczenia ,ze dużo rzeczy poprostu nie będziemy uzywać ,aczkolwiek wykorzystasz pewie je po kąpieli czy jako kocyk poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ,nie tylko wierz mi ,ja już wiem ,że kupię za dużo ciuszków i wiele innych rzeczy tylko dlatego,ze będą mi się strasznie podobały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
moj maz uwaza ze przesadzam z iloscia ubranek a ja mu tlumacze kochanie ale to sa ubranka od 0-3 mcy wiec starcza na jakies 2;-) to go uspokaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
dokladnie ta wanienka jest identyczna. tylko wiesz widzialam filim na youtobu jak kapia malenstwo w takiej wanience i az tak bezpiecznie nie wygladalo moze jak dzidzia nabierze masy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te wanienki:) co do ubranek to ja mam termin na początek czerwca więc dużo rzeczy nie potrzeba więc nie będe przesadzać z ilością ubranek ,wiadomo body ,śpiochy kilka ładniejszych na wyjście:) przy malym nie wykorzystałam ani jednego ciuszka rozmiaru 58 a 62 wystarczyly mi na 3 tyg a potem rozpinały się w kroku np:) mały rodząc się miał 60 cm byłam dzisiaj na zakupach ale ...nic nie kupiłam bo podobało mi się wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
a ja dzisiaj kupilam na wyprzedazy w reserved super body po 14zł za sztukę(mięciutka bawełna) chyba juz sie opanuje bo jak nasz malec bedzie długi to nie bedzie potrzeba tyle ubranek. ja mam termin na 25 maj. dziewczyny a ile juz przytylyscie? ja około 8kg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
anna to ty drobniutenka jestes;-) ja niestety zawsze mialam problem z waga i startowalam z 80kg;-( nie jestem jakas spasona poprostu bardzo ubita w sobie. ale obiecalam sobie ze po ciazy schudne do 60;-) poki co nie martwie sie tym ale staram sie nie jesc slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×