Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fasolkaaaa

czy mozliwe jest dostanie normalnej pracy bez znajomosci?

Polecane posty

Gość fasolkaaaa

mam skonczony licencjat teraz zaocznie robie mgr kierunek lic ekonomia natomiast mgr robie z marketingu i wysylam cv ale nikt sie nie odzywa mam jzu dosc i zaczynam myslec ze bez znajomosci nic nie zdzialam poza tym caly licencjat wyjezdzalam do Uk czasami bralam indywidualny tok po to aby zarobic na mgr a teraz pracodawcy mi mowia ze jestem "nieprzewidywalna"bo moze znow pojade i dziala to na moja niekorzysc jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatannnnnn
to nie przyznawaj się, że w taki sposób robiłaś lic, a poza tym znasz dobrze angielski to Twój plus. a w jakim zawodzie szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkaaaa
raczej biurowej ..glownie zalezy mi na wolnych weekendach bo mam zjazdy ale raz szkola dziala na minus pracodawcy nie chca mnie zatrudniac bo mam zjazdy raz na rozmowie jak sie zapytalam to pani notariusz mnie wyzwala ze ja gowno obchodzi moja szkola i wyksztalcenie dla niej moge miec tylko podstawowe bo ona szuka pracownika do pracy:O mam juz dosc:O zaczynam sie bac bo mam pieniadze z anglii na I rok czesnego a co pozniej? a jak zyc? zalamuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pharaonkaaaaaa
zaocznych gdzies tam przyjmuja ale raczej zalezy im na dyspozycyjności Poszukaj w jakis butikach moze gdzies Cie wezmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet doswiadczony..
typowa szarz Polska czlowiek sie uczy studiuje a tu jeszzce ma calowac po stopach jak go do butiku wezma:O jakby chciala isc do butiku to by poszla do zawodowki a nie na studia nie po to sie uczy robi mgr zeby kurwa stac za lada za 800zl! ludzie czy wy w ogole widzicie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaak
po pierwsze jeśli nie masz doświadczenia w Polsce to marny los... zaczep sie na byle jakiej posadzie byle by w biurze i popracuje conajmniej pół roku. Następnie szukaj pracy. Może coś nie tak jest z Twoim tez cv... wierz mi pracodawcy patrzą nawet czy zdjęcie jest ładne... bez zdjęcia to już w ogóle nie wysyłaj bo odrazu idą do kosza. Kolejna rzecz: kierunek wybrany niestety nie jest w cenie... smutna prawda. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaa2222222
a jaki jest w cenie? ja musze wybrac specjalnosc i nie wiem ktora Bankowość i Usługi Finansowe - Finanse Publiczne i Podatki - Finanse Samorządowe - Finanse Międzynarodowe - Inżynieria Finansowa - Marketing Usług Finansowych - Rachunkowość - Zarządzanie i Finanse Przedsiębiorstw jak dla mnie odpda rachunkowosc bo jej nie znosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pharaonkaaaaaa
w tych czasach liczy sie głównie doswiadczenie i chęc do pracy chyba ze masz znajomosci wtedy moze zaczepisz sie w swoim upragnionym miejscu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaak
finanse samorządowe ... to jest to co ja bym wybrała bo jest duzooo ofert w tym temacie, ale co będzie za pare lat nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahannnn
samorządzowe :) Jak masz znajomości - tylko i wyłącznie RACHUNKOWOŚĆ! Pracę bez znaomości niefizyczną można znaleźć, ale po finansach czy informatyce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×