Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KungFu Panda

Jak długo szukaliście/szukacie pracy??

Polecane posty

Gość sniezynkaaaaaa
przez cartonn network? czyli ogladac tv ile dziennie czasu poswiacalas na nauke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja szukałam miesiac
powiem Ci ze zeby poprawic akcent musisz duzo słuchac i wsłuchiwac się (ja mam manie na punkcie akcentu:P), mozesz zapisywac sobie słowka a obok ich fonetyczna wymowe. Obecnie na rynku jest duzo programów do nauki, kurs jezykowy tez przynosi spore rezultaty. Osobiście moge polecic Ci stronke www.englishtips.org gdzie jest masa materiałów do nauki jezyka (trzeba sie zarejestrowac i zmienic jezyk w prawym roku na angielski z rosyjskiego). Możesz sciagac całe ksiazki, podreczniki, programy, wszystko!! Dobrze jest tez ogladac filmy bez lektora tylko z napisami najpierw po polsku potem nawet dla próby z angielskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezynkaaaaaa
dzieki za rady:) juz sciagam ....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezynkaaaaaa
a ktory program do samodzielnej nauki jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja szukałam miesiac
Dobre rady zawsze w cenie:P Owocnej nauki zycze -jesli masz checi to ucz sie jezyka bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rewq
Do rewq a pochwal sie gdzie dostałeś pracę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezynkaaaaaa
dzieki za rady ja bylam pare razy w Uk mialam stycznosc z jezykiem dogadywalam sie ale chce sie podszkolic glownie akcent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mame
ja szukalam pracy 2,5 mca najpierw w poznaniu - około 10 rozmow, pozniej sprobowalam w moim rodzinnym miescie (80 tys) i udalo sie pracuje od stycznia, tylko boje sie czy ta prace utrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Do rewq Do rewq a pochwal sie gdzie dostałeś pracę? \" Budżetówka . specjalista ds. administracji . 2000 brutto na pocztek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rewq
No to gratuluję :) a jak długo szukałeś pracy? Przeszłam kilkanaście rozmów( ok 30) po każdej "coś wynoszę". Wiadomo trafiłam nie raz na jakąś akwizycję lub założ swoją działalność :). Gdy już było tak blisko blisko... miałam II etap i Firma porządna to " często na tym II etapie coś nie tak powiedziałam", ja już to chyba mam ze stresu wydaje mi się, że jestem tak blisko a tu....:( Ale co tam byle do przodu i dalej...:). Pracę mam, ale szukam taką na ok 2 000 brutto. Jutro rano następna rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze powodzenia. w sprawie tej pracy pertraktowałem 3 miesiace. a szukałem w ogóle ok 6 miesiecy z czego intensywnie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie nie szukam pracy siedze z dzieciatkiem w domu nie oplaca mi sie isc do pracy na pol etatu, bo wiekszosc mojej wyplaty bym musiala dac na zlobek, a to sie moja z celem, bo pok isiedze w domu dostaje prawie 500 funtow miesiecznie na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala12
ja bylam bez pracy 2 tyg zanim dostalam nowa, z poprzedniej sie zwolniam, ale ja jestem nalogowym wysylaczem cv wiec przez te 2 tyg moglam i nawet z 70 ich wyslac do tego kilkanascie pozostawialam w roznych sklepach, praca oczywiscie na umowe zlecenie :( tak to juz jest ze studentami...placa srednia, gdybym miala faktycznie czekac az odezwie sie do mnie pracodawca z praca moich marzen to bym i do konca studiow sie nie doczekala ( jestem na drugim roku) mam ogromne doswiaczenie w obsludze klienta, ale by zdobyc wymarzona prace musialabym miec wyksztalcenbie wyzsze i 5 letnie doswiadczenie plus wuchte szczescia... mam 20 lat, kiedy mialam zaczac w podstawowce?! najgorsze jest to, ze pracodawcy nie daja szans niedoswiadczonym osobom.... a gdzie my mamy takowe doswiadczenie zdobyc w wieku 20 lat jak nikt nie da nam szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośtam gośtam
spoko za dwa, tzry lata dostaniesz szanse a narazie bierz to co jest i nabijaj doświadczenie. w końcu ci sie uda dostac troche lepsza prace jesli bedziesz z uporem szukac. ja też zaczynałem od zajęc które nie były moim marzeniem jednak z biegiem czasu trafiła sie lepsza praca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukałam miesiąc 🌼 ja też studiowałam anglistykę jako drugi kierunek ale nie chce pracowac jako lektor bo tak pracowalam na studiach i już mam dość. Mała 12 🌼 no właśnie problem jest w tym doświadczeniu, ja mam może trochę więcej lat ale dwa kierunki uciągnąć i jeszcze pracę godną wpisania w cv nie bardzo się da. Rewq🌼 gratulacje!!! właśnie o taka prace jak Ty się ogolnie staram :-) Jarek 🌼 no bardzo pomocna ta twoja wypowiedź była naprawdę :-P Czyli jednak jest coraz więcej osób które znajdują pracę super oby takich więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ivette 86
to po co tu piszesz skoro to ciebie nie dotyczy?? tu raczej wszystkich interesuje ile sie szuka pracy a nie że sie jej nie szuka bo sie z dzieckiem siedzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka_1988
ja szukam pracy właściwie to drugi miesiąc chociaż w grudniu nie bardzo sie starałam..mam wykształcenie średnie zawodowe (ekonomiczne) ale do biura to za mało nawet na stanowisko sekretarki trzeba mieć minimum 1 rok doświadczenia a ja mam tylko 3 miesiące stażu, bo skąd mam miec więcej jak dopiero w kwietniu skonczyłam szkołę...byłam na rozmowie w sklepie Reporter ale tam potrzebują równiez kogos z doświadczeniem... I gdzie tu szukać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też jestem ciekawa
Ja w sobote byłam ostatni dzień w pracy, we wtorek poszłam szukać, w środę już szłam do pracy (miasto ok. 40 tys. mieszkańców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też jestem ciekawa
A co sądzicie o firmie Holicon? ;> Coś słyszeliście na jej temat? Dostałam stamtąd dość ciekawą ofertę pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygi_koskos
niedlugo, ale faktycznie szukalam intenswynie i wrzucalam swoje cv na strony typu pracostrada.pl, no i dalo rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta76
Hej, ja też szukałam długo pracy, ale za namową znajomego skorzystałam z usług firmy, która profesjonalnie przygotowuje cv i listy motywacyjne www.corson.pl, po wysłaniu dokumentów do pracodawców, w krótkim czasie miałam klika telefonów, a teraz już pracuje, jestem bardzo zadowolona..:) Ja jestem profesjonalistą w tym co robie, ale cv kompletnie nie wiedziałam jak napisać, po co sie męczyć, polecam firme www.corson.pl papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uli_kk
OJ po studiach to powiem Wam ze troche czasu upłyneło zanim znalazłam pierwsza prace.Ale tutaj to tez duzo mojej winy z kiepskim CV,brak doświadczenia,i jakieś takie ogole słabe moje zaangazowanie w jej szukaniu. Dlatego teraz kiedy chciałam ja zmienic,skorzystałam z pomocy profesjonalistów www.kariera.pl/cv miałam dobrze ,profesjonalnie napisane CV,wiec nie bałam sie i wstydziłam go wysyłac.No i udało sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po studiach jest gorzej
no chyba ze specjalista typu inzynier konkretny budowlaiec, mechanik, dentysta, programista, itp - np po takiej zwyklej ekonomiii szkoda gadac!!!!! wszedzie albo tylko osoby uxczace sie albo na przedstawicieli handlowych (a jak chcesz miec prace siedzaca - to musisz byc niepelnosprawny!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałem miesiąc, przedtem miałem działalność, ale zostawiłem całość wspólnikowi za godziwą kwotę. Tylko przy moich oczekiwaniach myślałem,że będę dłużej szukać,ale znajomy polecił mnie w firmie motoryzacyjnej i jadę do Kaliningradu. Za 7 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam dość długo, ale to dlatego że nie mogłam znaleźć oferty, która by mnie w pełni satysfakcjonowała. W końcu trafiłam do Stefczyka i już tu zostałam. Dobre warunki, umowa o pracę, no i super zespół, pozdrawia oddział z olsztyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeno
Szukanie pracy to chwila :) Gorzej jak już znajdziesz i trzeba się zabezpieczyć bhp :) Na szczescie udało mi się znaleźć dobrego dostawcę artykułów bhp http://krajowy.biz/firma,eden-net-group-janusz-wiacek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz kuzyn rozgląda sie za pracą, ale jest ciężko. Dlatego żeby troszkę sobie pomóc rozpoczął kurs programisty. Interesuje się informatyką, więc pomyślał ze moze takie kursy powolą mu potem znaleźć coś lepszego jesli chodzi o pracę. Być może i Was to zainteresuje dlatego pozwolę sobie podrzucić link do takich kursów http://reaktor.pwn.pl/kursy/ Tutaj co ważne PWN to marka która dużo nam gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzyn skończył 3 lata temu informatykę, teraz poszedł na takie kursy http://reaktor.pwn.pl/kursy/ a robi to wszystko po to żeby jeszcze bardziej utrwalić swoją wiedzę i nauczyć sie nowych rzeczy. Pomoże mu to na pewno w znalezieniu lepszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×