Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daalmacja

ile kosztuje wybudowanie domu?

Polecane posty

Gość trasco mogę wysłać Ci
1 i 3 nalezy skopiować, wkleić do paska i usunac spacje przed przecinkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRASCO
WITAM, w odpowiedzi na powyższe pytanie to; do wszystkich trzech projektów są załadowane kosztorysy na tamtej stronie.jeśli chcecie wyzwanie podjąć sami to od kosztorysu odejmijcie sume przeznaczoną na wykonawce, a jeśli ma być zastosowana zmiana materiałów to muszę wiedzieć na jakie aby mieć jakiś punkt odniesienia do tego z czego mam to wyliczyć.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trasco mogę wysłać Ci
Dziękuję Ci za odpowiedź. Wiem że jest podany kosztorys ale kiedyś widziałam na innej stronie projekt jednego z tych trzech i cena w stanie surowym otwartym była wyższa nawet o 100 tys. więc chyba lepiej nie sugerować się tym na stronie ale mimo tego dziękuję ;-) Co do materiałów to jeszcze nie wiemy, chcemy najpierw zdecydować się na projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRASCO
moim zdaniem powinniście w pierwszej kolejności podjąć decyzje w jakiej technologi ma być postawiony dom, bo jeśli kupicie materiały trwałe czyli te które mogą leżakować jakiś dłuższy okres czasu,to zakupicie ja taniej w sezonie jesienno-zimowym,różnice w cenach są wówczas od 25 do 30% niższe.Z powstałej różnicy finansowej można wybudować dom większy o kilkanaście metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRASCO
możecie jeszcze zakupić materiały na licytacjach komorniczych, gdzie licytowany towar jest zajmowany z upadających hurtowni i firm budowlanych.ja własnie w ten sposób zaopatruje się w materiały,dzięki czemu inwestor ma znacznie obniżone koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuyttttttt
za dużo reklamy jest antyreklamą :/ teraz to już choćby mi się podobały to nie kupię schodów prudlik bo przecież można z tą nachalnością zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×