Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnneek24

taniec a seks

Polecane posty

Gość onnneek24

czesto słysze dobra tancerka=dobry seks.. w sesie ze jesli dziewczyna dobrze rytmicznie i namietnie tannczy to znaczy ze jest lepsza w łozku niz te które nie potrafia sie ruszac.. jakies przypadki? co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tu chodzi o znajomość swojego ciała i umiejętność "posługiwania się nim", że się tak wyrażę. I o tę pewność siebie. To bardzo pomaga w seksie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madooofilooo
ja tez mysle ze to prawda... na dyskotekach zdarzało mi sie nie raz wyrwac panienke dobrze sie porusajacva i kazda byla swietna.. a te podpierajace mury sa sztywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna tańcząca zawodowo (nie mam na myśli dyskotekowych dziuń). Po pierwsze zna własne ciało, po drugie ma kondycję, po trzecie nie ma kłopotu z kontaktem, granice "intymności" są dalej niż u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak taka wiejska dziunia dobrze się rusza to i w łóżku jest boska a jak dziewczyna ma drewniane nogi to i szału w łóżku nie ma bo chyba i tu i tu ważny jest płynny ruch bioder, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna_
Na szczęście nie mam z tym problemu:) Pozdrawiam:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niektóre majo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy moi dobrze tańczący faceci byli dobrzy w łóżku ,a teraz trafił mi się taki co nie lubi dyskotek ,w seksie sztywniak ,brrr,to jest dla mnie reguła ,że ten namiętny dobrze tańczy - ma świadomość swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety to nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie tańcze a potrafie posówac prze 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 5 min wow prawdziwy wariat z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
al to samo posówanie wcześniej ugniatam cycki i palec wkładam w c**e kazda jest zadowolona i mie poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci polecam na początek słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jachnik
Fakt dobra tancerka= namiętna kochanka ;)) NIe umiem sobie odmówić zaproponowania sexu dziewczynie z którą świetnie mi się tańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak panna nie czuje drygu to jak ma dobrze bioderkami ruszać i ujeżdżać? nie ma opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tańcząca dziewczyna to prawie zawsze zapowiedź namiętnego sexsu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie sobie to uswiadomilam, TAK, TO PRAWDA! kurde, ze ja wczesniej na to nie wpadlam :D widze po sobie - odkad polubilam taniec, polubilam takze seks. z moim chlopakiem uwielbiam tanczyc, tak samo jak uwielbiam z nim... ;) i prawda - on jest moim drugim partnerem, kochajacym tanczyc i jedynie oni dwaj byli tymi, ktorzy interesowali sie mna w lozku, a nie skupiali na sobie. POTWIERDZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie tylko tu o kondycję chodzi, ludzie tańcząc poznają swoje ciało i ciało partnera, co procentuje potem w łóżku;)) Ech chyba wyskoczę potańczyć w weekend gdzieś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna_
Im starszy kot tym ma twardszy ogon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż Algidy
...absolutnie !!! to nie jest ani regułą !!! ja od siebie mogę zdecyd. temu zaprzeczyć!! Mam kobietę która w tańcu jest Geniuszem . Jej taniec i ruchy w tańcu PRZYCIĄGAJĄ SAMCÓW DO NIEJ jak ćmy do światła ...ma naprawdę powodzenie w tańcu od strony męskiej! BA! ... w tańcu tak umiejętnie manewruje swoimi udami, rękoma tak ociera sie o ciało męskie że ...podnieca chłopa !!!...z wiadomym widocznym skutkiem.Rozpalony facet lgnie do niej bo i spodziewa sie czegoś wiecej . Jest to jej perfidna zagrywka i celowe działanie . JEST! By po tańcu zostawic nabuzowanego i w ramiona następnego i w taniec z innym i znowu ta sama zagrywka! NO UMIE TO ROBIC!! ALE!! w łóżku ONA to jest za to KOSZMAR dla chłopa!!! tragedia !!! Zero inicjatywy i kreatywnosci no poprostu ZIMNA KŁODA!!! co najw : "bierz - zrób to swoje i spier....." ...i oby jak najszybciej a najlepiej jak królik i wypad!!!nawet nie da sie powiedziec o niej ZIMNA LODOWATA SUKA!! ale... dwa razy ją spotkała niespodzianka po takich tańcach!!! nabuzowany rozpalony Facet ...dorwał ją w rowie (uciekała) i SWOJE NA NIEJ ZROBIŁ!! Ja za to wiem ze ...takie niespec. i nawet brzydkie to potrafią w łózku nadrobic brak urody i tańca ze HO HO I JESZCZE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystycznie z doświadczenia te co nie mają kompleksów i świetnie tańczą są świetne w łóżku i wiedzą czego facet potrzebuje. Muszą mieć charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszs812
Nie ma reguły. Dobra, seksowna w tańcu laska nie musi być seksowna w łóżku. Moja tańczy tak, że faceci na imprezach czasem trzymają pory, ustawiają się w kolejce do tańca niektórzy wychodzą do łazienki "spełnić" niedoczekane marzenia..He, he...ale w łóżku jest detka. Zawsze taka była . Nauczyła się tańczyć w trakcie związku bo jej lekarz polecił więcej ruchu. I tak się to zaczęło.. najpierw zwykły hip-hop, towarzyski... a potem inne aż wreszcie sexidancing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×