Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpenio69

TYLKO WIELBICIELE PISSINGU

Polecane posty

Gość szpenio69

Witam. Jestem z małopolski a dokładnie z nowego targu. Od dawna interesuję się pissem, ale niestety nigdy tego nie robiłem z prostego powodu nie umiałem się przełamac bo nie wiedziałem jak na to zareagują moje partnerki... Może ktoś ma sposoby jak do tego namówic lub jak zrobic ten pierwszy krok?? Jeżeli jest tutaj jakaś chętna Pani z nt lub okolic która chciałaby tego spróbowac to proszę o info :) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
toksyn43 takie teksty to puszczaj do mamusi albo tatusia chamie ! wiecej tolerancji - jak cos Ci sie nie podoba to wypierdalaj z forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toksyn43
olewam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
ahhhh co w domu zamiast zabawek bawiles sie swoim moczem ? tatus polewal a ty biegalas i krzyczales z radosci ... zloty deszcz tato...zloty deszcz tato... az boje sie zapytac co dostales na urodziny - klocki ? pytanie czy to byly lego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpenio69
no i znów te dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miner654
ciekawski koles chcesz pampersa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
szpenio staje w twojej obronie a ty mi moczem po oczach ? co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpenio69
Bez urazy. chodziło mi o "toksyna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
miner a chcesz pampersem ? pelnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentos25
co wy pedały? ze go bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaCiEk..klan
co sie stało co sie stało? kogo leją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
szpenio :) rozumiem zartowalem po czesci.. ale juz tak na powaznie... ja tez jestem za pissingiem aczkolwiek faktycznie jest to sprawa dosc problematyczna... ja probuje od jakiegos czasu wybadac moja kobiete czy bylaby w stanie... i niestety widzac jak bardzo jest obrzydliwa.... chyba odpuszcze sobie... ledwo co udaje mi sie ja namowic aby ja oralnie wypiescic jak jest przepocona...a co dopiero o sikaniu.... ale czas pokaze... wiesz dobrym sposobem jest rozpoczecie rozmowy....ze gdzies slyszales, albo kumpel Ci opowiadal o pissingu ... i mozesz zapytac sie jej co ona o tym sadzi... wiesz zawsze mozna zaczac jakas dyskusje.... i przekonac , ze NIC CO LUDZIE NIE JEST CI OBCE ... i moze byc fajnie :) wiesz.... fajnie tez ponos jesc i pic odpowiednie soki owocowe pare dni wczesniej to i mocz ma troszke inny smak. na pewno nie warto podczas choroby lub przyjmowania antybiotyku ... pozdrowka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
mentos a ty co masz jakis problem ? glodnemu chleb na mysli tak ? marzy ci sie urodziwy pedalek robiacy tobie loda ? nigdy nie stanales w obronie kogos ? ty tylko pewnie ciagnales dziewczynki za kucyki i uwazales sie za macho... machopiccu chyba mentos... swoja droga juz pod dobranocce wiec idz do lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpenio69
no tak, można zacząc taką rozmowę ale prawdopodobnie zakończy się ona ucieczką partnerki (jeżeli nie lubi pissu). Sam nie wiem właściwie czy to lubię ale jak nie spróbuję to nigdy się nie dowiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
macius a umysles juz raczki ze przy komputerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
szpenio - tez zasadnicza kwestia jak dobrze znasz swoja Kobiete... na pewno nie warto pytac sie o to na drugiej randce heheh ja jestem za wywiadem i niezobowiazujacymi rozmowami... jak jest otwarta i tolerancyjna... i np. nie ma nic przeciwko pieszczotom jak to sie mowi bez prysznica to jest duza szansa... jak ucieka przed pieszczotami jezeli nie jest / lub Ty nie jestes po prysznicu to faktycznie moze byc minimalna szansa.... wiesz...ciekawym tematem jest tez urynoterapia - od tego mozna zaczac rozmowe... czyli rozmowe o leczniczym zastosowaniu wlasnego moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam i sie zleje
2 pedaly sie dobraly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
jak rozumiem ty tylko rozmawiasz z kobietami tak ? jak idzesz na piwo z kumplem to dla ciebie to randka ? pogadac nie mozna z drugim mezczyzna ? poza tym, juz po wieczorynce wiec idz spac jak kolega mentos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpenio69
jesteśmy razem już od ponad 2 lat więc mogę powiedziec że znam ją dobrze. robiliśmy już wiele rzeczy w łóżku ale pissu jeszcze nie próbowaliśmy. postaram się skorzystac z Twoich porad, może przyniosą skutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_koles
zycze powodzenia ! szczerze... to uwazam, ze takie zabawy robione z Miloscia i szacunkiem dla drugiej osoby zblizaja ludzi... wszystko w sumie gdzie jest wzajemny szacunek uwazam za dopuszczalne... powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpenio69
Dzięki za porady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUFEL34
skozystaj z jego rad i olej ja cała i bedzie smierdziala jak kibel na dworcu pkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piss

Panowie wszystko dla ludzi.. Robta co chceta... nawet cwelujcie sie ale na poziomie...tez kocham piss... i nie tylko.. po co te prowokacje.. oj cos czuje ktos slaby jest psychicznie... trzeba ratowac...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi

Hej może ktoś podpowie jak przełamać się by oddać mocz na partnerkę obydwoje tego chcemy ale jakoś nie możemy się przełamać by to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×