Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sangita

Powroze pierwszej dziesiatce.

Polecane posty

Gość FalaLokuf
dzięki, chodziło tylko, czy kiedyś jakiś chłopak się we mnie zakocha, bo jak do tej pory jestem ciągle samotna.:( A kiedy to będzie? Za kilka miesięcy, czy za kilka lat?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spozniona ...chyba
jesli juz po ptokach to szkoda ... ale w razie jakby ci sie chcialo wiecej: - jestem w zwiazku, ktory jest spokojny, troche nudny - facet zakochany, ja .... raczej nie. - kiedy znajde prawdziwa milosc ? szansa na dzieci? - czy mam szanse na duze pieniadze? Agnieszka 07.01.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzaaaaa, Twoj maz nie znajdzie swojego miejsca w kraju, przewiduje Twoj wyjazd w niedalekiej przyszlosci. Nie potrafie wyczuc dokladnie ciazy w najblizszym czasie. Na pewno nie zajdziesz w nia w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka anka anka
bardzo prosze ja anna 19.02.87 on adrian 16.08.84 jestesmy razem 5 lat czy bedziemy juz razem kiedy dziecko i przedewszystkim kiedy slub propsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FalaLokuf
Dama.Kameliowa a czekaj se, w nieskończoność. Przeczytaj pierwszy post - trzeba podac pytanie imie i date urodzin frajerrko:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdzie co wyjdzie/..........
ja już chyba nie czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1981......
Co czeka mnie w milosci 1981-02-27? kiedy znajde prace? czy 0982-09-22 to jest ten jedyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo kameliowa, nie wzielam Cie pod uwage, poniewaz nie podalas daty urodzenia ani imienia. Powroze jeszcze tylko 2 osobom. Jako ze dziesiatka to liczba szczesliwa dzisiaj i nie wolno mi przekroczyc tego limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika.......////
19.09.1986 Monika interesuje mnie moje zycie uczuciowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminita, nie wracac. Nie ma po co. tam, gdzie jestes zycie jest Ci milsze. Znajdziesz szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abelidea
ja agnieszka 31.08.1976, on michal 14.12.1983, czy bedziemy razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Xxxx
Co mnie czeka w tym roku w milosci? Aleksandra 19.03.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy będę
Ależ spokojnie:) Do jutra zostało tylko 17 min:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruda, podalas imiona i daty urodzenia, nie zadajac pytania. Nie moge wziac Cie pod uwage. Przykro mi. Nastepna w kolejce jest Pani po Tobie, takze za chwilke jej odpowiem i zamykam watek na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka anka anka
to ja prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka anka anka
mi nigdy nikt nie powrozyl bardzo prosze ten jeden jedyny raz plissssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdzie co wyjdzie/..........
mam wierzyć??czy będziemy razem>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forumowicz o nicku 'prosze oo rade', tak, Twoja praca da Ci satysfakcje i wyzsze wynagrodzenie, ale nie u obecnego pracodawcy. Rada ode mnie, podnies kwalifikacje, popraw CV i uderzaj na gleboka wode. Bedzie dobrze, nawet lepiej niz dobrze. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam watek na dzisiaj. Serdecznie zycze Panstwu dobrej nocy i aby Wasze najskrytsze marzenia i zyczenia sie spelnily. pamietajcie, ze wszystko jest w Waszych rekach, to Wy mozecie zmienic swoje zycie. Z checia doradze nastepnym razem. Pozdrawiam goraco. Sangita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×