Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinnnnaaaa22

Boze co sie ze mna dzieje...!!

Polecane posty

Gość Karolinnnnaaaa22

Nie poznaje sie ostatnio.. codziennie sie masturbuje a potem rycze caly noc,co drugi dzien pije ( sama) i sie upijam-widocznie nie mam umiaru..chodze zdolowana i skacowana,ludzie mnie irytuja. Co ze mna?Dlaczego tak?:( Czy to jakas depresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnnnaaaa22
nikt nie wie??nikt tak nie mial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnnnaaaa22
na prawde?? Powiedz powaznie...ale dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnnnaaaa22
bo ja to robie jakies 4-5 razy na dzien...a po wszystkim mam takiego dola ze szok,mysli samobojcze, brak ochoty do zycia! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu123
przedwczoraj był tekst na onet.pl o ludziach uzależnionych od seksu, samozaspakajania się i jeszcze paru rzeczach, podobno są grupy wsparcia, poszukaj, może Ci pomogą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K......araluch
Od takiej masturbacji,włosy i zęby ci wypadną,między palcami urosną błony,nogi w kolanach powyginają się w drugą stronę,wargi sromowe uschną od nadmiernej stymulacji.a oczy zbledną i zmienisz się w zombie.... Doła masz od picia,a nie od masturbacji idiotko! Zapisz się do AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggfggfgffg
co w tym zlego kochana, wyluzuj! ja tez niemal kazdej nocy to robie i nie ejst mi glupio z tego powodu :) nie mam faceta, nie mam męża, wiec to chyba normalne, ze brakuje mi tych spraw, ja sie tego nie wstydze. dobrze ze to robisz, poznajesz swoje cialo, swoje reakcje, no i przyjemnosc z tego wielka. kiedys jak bedziesz w zwiazku to ci sie to przyda, bedziesz juz wiedziala jak twoje cialo reaguje i jak osiagnac rozkosz, bo juz znasz swoje cialo i wiesz co lubi, jakie pieszczoty. wiec naprawde nie wiem czym ty sie tak przejmujesz!!!! wyluzuj, ludzie gorsze rzeczy robia i jakos nie maja wyrzutow sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggfggfgffg
alkoholu nie pij bo zatruwasz swoj organizm. jesli szukasz mocnych wrazen to moze zacznij medytowac ;) rozwijac sie duchowo, to jest wlasciwa droga, a nie jakies picie alkoholu ktory jak wiaodmo jest trucizną, szanuj swoje cialo, to ci bedzie dlugo sluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś w nałogu
Pytanie nr 1 ile masz lat, pytanie nr 2 kiedy zaczęłaś, i czy zdajesz sobie z tego sprawę że popęd seksualny jest bardzo silny za bardzo lub za wcześnie wzbudzany może być nie do zatrzymania, można stać sie łatwo niewolnikiem własnego ciała-chyba to się tobie właśnie stało. Wspłczucia, sama jesteś jednak sobie winna, tak to bywa jak się łapiesz tego co bywa zakazane, nieznane i ciekawe i do tego przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnnnaaaa22
mam 22 lata, zaczelam od roku, Mam faceta ale w tej chwili jestem za granica od miesiaca, zawsze jak tu przyjezdzam to "swiruje" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnnnaaaa22
Czy wizyta u psychologa moze mi pomoc? Jak mam mu to powiedziec? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnnnaaaa22
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnnnaaaa22
Czy ktos moze mi pomoc???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez temat interesuje
moze masz depresje ? Idz do psychiatry da Ci jakies słabe srodki i przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faworkowa
­­­­­­­­­­­ prawdopodobnie masz ruje...koty pod moim oknem tez sie dziwnie zachowuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnnnaaaa22
a co tam jest??? obraz mi sie nie wyswietla...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUIzka
fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina ja nie żartuję
z tym teatrzykiem, nie drwie z Ciebie, jeśli go obejrzałaś to tylko początek ale możesz zrobić krok milowy zalezy od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina ja nie żartuję
napisz do mnie maila na anamikolajczyk@msn.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tania25
Ni śmiejcie się z niej. Jeśli to nie prowokacja to możesz mieć nerwicę ,depresję ,albo jedno i drugie. i w różny sposób (alkohol ,masturbacja , płacz) rozładowujesz emocje. Jeśli nie ma konkretnej przyczyny Twojego zachowania , nie stało się nic strasznego itd ,a Twój stan się nie polepszy zgłoś się do psychiatry lub przynajmniej do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×